18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kultura wysoka

Barnellini • 2020-08-17, 00:34
Prawdziwa sztuka nie musi być stworzona ludzką ręką. Może być inną częścią ciała :D


zwierzak30

2020-08-17, 09:56
A do dupy z taka sztuką.

Lobo24

2020-08-17, 10:24
Nowe logo antify?

bloodwar

2020-08-17, 10:46
Jak Kazimierz Malewicz rysował sto lat temu swoje wielkie dzieło "Czarny kwadrat na białym tle" to też mówił "Za sto lat to dzieło będzie warte miliony a ja na zawsze zapiszę się w historii sztuki" a ludzie się pukali w czoło "Ty debilu, zobaczysz za sto lat nikt nie będzie o tobie pamiętał a twoje "dzieło" pójdzie na opał za maks rok"

Eknen

2020-08-17, 10:58
wilkoala napisał/a:

Van Gogh miał talent który przerósł jego czasy, ten facet po prostu wlewa sobie do dupy i sra farbą.
Nie doszukuj się głębi tam gdzie jej nie ma, bo wychodzisz na zmanierowaną debilkę.



Jaką debilkę i dlaczego zmanierowaną? Rozumiesz pojęcie słowa manieryzm? Albo definicję słowa sztuka?
Oto na zdjęciu gówno "Merda d'artista" zapuszkowane w 1961 roku przez Piero Manzoniego i sprzedane na aukcji w jakże prestiżowym domu Sotheby's w 2007 roku za .............97 250 tysięcy funtów szterlingów. Czyli 450 tysięcy złotych za puszkę gówna.... Podsumowując debilu : może ty nie ogarniasz srającej dupy tak jak impresjoniści czy post impresjoniści nie mogli zostać ogarnięci przez współczesnych im ludzi . Jednak nie zmienia to faktu , że obraz nasrany zostanie sprzedany za 50 -60 lat za krocie, bo ktoś uzna to za sztukę. Ty nie musisz .


AN...........or

2020-08-17, 10:59
Ja bym chętnie właśnie poszedł na taki performance, i dobrze za to zapłacił. Kina, teatry, to przeżytek, to dla pedałów. To jest teraz prawdziwa sztuka, wy po prostu jeszcze tego nie rozumiecie

uzumw

2020-08-17, 11:26
Nie warto oglądać

outsidethebox86

2020-08-17, 12:02
Eknen napisał/a:

Jaką debilkę i dlaczego zmanierowaną? Rozumiesz pojęcie słowa manieryzm? Albo definicję słowa sztuka?
Oto na zdjęciu gówno "Merda d'artista" zapuszkowane w 1961 roku przez Piero Manzoniego i sprzedane na aukcji w jakże prestiżowym domu Sotheby's w 2007 roku za .............97 250 tysięcy funtów szterlingów. Czyli 450 tysięcy złotych za puszkę gówna.... Podsumowując debilu : może ty nie ogarniasz srającej dupy tak jak impresjoniści czy post impresjoniści nie mogli zostać ogarnięci przez współczesnych im ludzi . Jednak nie zmienia to faktu , że obraz nasrany zostanie sprzedany za 50 -60 lat za krocie, bo ktoś uzna to za sztukę. Ty nie musisz .



Nabywca takiej puszki za taką kasę musi mieć naj***ne we łbie jeszcze bardziej niż ten pan malujący odbytem. Ciekawe ilu ludziom te pieniądze mogłyby pomóc zmienic swoje życie na lepsze. Nom ale cóż, trzymanie w domu zapuszkowanego gówna daje takiemu chyba wiecej satysfakcji. A tak btw wcale nie zdziwiłby mnie fakt, gdyby artysta, którego kał jest tam zamknięty, zrobił sobie zwykle jaja z amatorów jego sztuki i za plecami śmiał się, że wciśnie im każde gówno, a oni jeszcze za to zapłacą.

wilkoala

2020-08-17, 12:10
Eknen napisał/a:

Jaką debilkę i dlaczego zmanierowaną? Rozumiesz pojęcie słowa manieryzm? Albo definicję słowa sztuka?
Oto na zdjęciu gówno "Merda d'artista" zapuszkowane w 1961 roku przez Piero Manzoniego i sprzedane na aukcji w jakże prestiżowym domu Sotheby's w 2007 roku za .............97 250 tysięcy funtów szterlingów. Czyli 450 tysięcy złotych za puszkę gówna.... Podsumowując debilu : może ty nie ogarniasz srającej dupy tak jak impresjoniści czy post impresjoniści nie mogli zostać ogarnięci przez współczesnych im ludzi . Jednak nie zmienia to faktu , że obraz nasrany zostanie sprzedany za 50 -60 lat za krocie, bo ktoś uzna to za sztukę. Ty nie musisz .



Nazwałem cię zmanierowaną debilką, bo jesteś zmanierowaną debilką, tzn. w wystudiowany i sztuczny sposób naśladujesz innych zmanierowanych debili którzy zachwycają się czymś co w istocie ma wyśmiewać przerost formy nad treścią w sztuce.
Tak jak z tym gównem w puszce, widzicie zapeklowane gówno z napisem "gówno artysty" i z góry zakładacie że to coś wspaniałego bo jest szokujące, a w ogóle nie dociera do was że to zwyczajny trolling z lat 60 ubiegłego wieku, który miał pokazać że gówno artysty nawet opatrzone w taką formę, pozostaje gównem w puszcze.
A to że zostało sprzedane za 450 tysi nie jest miarą wartości tego "dzieła" sztuki, tylko waszej głupoty i zmanieryzowania.

Wiewór

2020-08-17, 13:44
Takie odj***ne rzeczy robił Salvador Dali, jeden z największych malarzy w historii świata. Ale skąd polskie chamy niepiśmienne mają o tym wiedzieć jeśli dla nich szczytem kultury jest Zenon Martyniuk.

outsidethebox86

2020-08-17, 14:03
bloodwar napisał/a:

Jak Kazimierz Malewicz rysował sto lat temu swoje wielkie dzieło "Czarny kwadrat na białym tle" to też mówił "Za sto lat to dzieło będzie warte miliony a ja na zawsze zapiszę się w historii sztuki" a ludzie się pukali w czoło "Ty debilu, zobaczysz za sto lat nikt nie będzie o tobie pamiętał a twoje "dzieło" pójdzie na opał za maks rok"



Wydaje mi się, że był to "Biały kwadrat na białym tle"

Barnellini

2020-08-17, 14:39
wilkoala napisał/a:

Nazwałem cię zmanierowaną debilką, bo jesteś zmanierowaną debilką, tzn. w wystudiowany i sztuczny sposób naśladujesz innych zmanierowanych debili którzy zachwycają się czymś co w istocie ma wyśmiewać przerost formy nad treścią w sztuce.
Tak jak z tym gównem w puszce, widzicie zapeklowane gówno z napisem "gówno artysty" i z góry zakładacie że to coś wspaniałego bo jest szokujące, a w ogóle nie dociera do was że to zwyczajny trolling z lat 60 ubiegłego wieku, który miał pokazać że gówno artysty nawet opatrzone w taką formę, pozostaje gównem w puszcze.
A to że zostało sprzedane za 450 tysi nie jest miarą wartości tego "dzieła" sztuki, tylko waszej głupoty i zmanieryzowania.



Pięknie powiedziane. Leci zimne. Jak można mieć tak bujną wyobraźnię, żeby kupić połowę tych "dzieł sztuki" to ja nie wiem. Debile z nadmiarem gotówki i tyle.

ruddie

2020-08-17, 17:20
chorym napisał/a:

Sadolu? tutaj po za failami pieskow, wysypu gowna z tik toka, grubasami machajacymi cyckami i upadkami glupich cip nie ma nic. Jakbys napisal uzytkownik youtube to moze bym sie zgodzil bo tam sa bardziej poj***ne filmy jak sie glebiej poszuka niz to co tutaj sie odpie**ala



jeszcze nie zapomnij o srających jeżach

Pitok

2020-08-17, 17:30
Do dupy z taką sztuką...