18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

elfis

2017-11-26, 00:29
grabowski jest dobry, a byłby jeszcze lepszy gdyby nie miał platfusa

Lingula

2017-11-26, 01:51
Bylem kiedys na wycieczce szkolnej celem zobaczenia sztuki z Grabowskim. Mialem chyba lat 14, wiec jakies 16 lat temu. Na koniec, po fenomenalnym performensie calej ekipy byly pytania do aktorow. I jedna glupia c**a z mojej szkoly zglosila sie tylko po to, zeby powedziec Grabowskiemu: a ja bede w przyszlosci aktorka, i bede lepsza od pana! Aktor tylko kiwnal glowa i powiedzial, ze tego jej zyczy. 16 lat minelo i Grabowski z wiekiem tylko coraz lepszy, a o tamtej ani slychu.

elfis

2017-11-26, 02:09
Lingula
pewnie nie dawała dupy, temu komu potrzeba, lub wogóle,
wierz mi,
współczesna sława, to nie tylko talent

krzyks

2017-11-26, 09:31
elfis napisał/a:

Lingula
pewnie nie dawała dupy, temu komu potrzeba, lub wogóle,
wierz mi,
współczesna sława, to nie tylko talent



Dawać dupy też trzeba umieć, tym samym trzeba mieć do tego talent ;-)

-_..........._-

2017-11-26, 10:46
W Katyniu i innych miejscach mordowano po prostu. Dziś się morduje ekonomicznie. Ot, przykład... Imć Zbigniew Stanisławski - rysownik, o którym 2 lata temu na chwilę zrobiło się głośno, bo nie miał z czego żyć, został niedawno wyj***ny na bruk z mieszkania, które odziedziczył po rodzicach. Nie znam szczegółów eksmisji, ale człowiek żyje gdzieś w kujawsko-pomorskiem w jakiejś stodole, grzeje "słoneczkiem" na gaz i pewnie nie dożyje wiosny.

Ale co to kogo ch*j obchodzi, nie? ;-) Inteligencja niech zdycha.

JohnMadafaka

2017-11-26, 11:28
Kiedyś Grabowski był u nas w lokalnym "centrum kultury". Ówczesny kolega z klasy spotkał go przypadkiem, gdy ten palił przed budynkiem, więc wysępił od niego szluga i poszedł dalej. :homer:

gnoj

2017-11-26, 12:23
To występ z prezentacji garnków?

hombre06

2017-11-26, 12:24
krzyks napisał/a:



Dawać dupy też trzeba umieć, tym samym trzeba mieć do tego talent ;-)



Widzę mamy eksperta od dawania dupy :amused:

sir_Alex

2017-11-26, 13:35
-_BrD_- napisał/a:

Dziś się morduje ekonomicznie. Ot, przykład... Imć Zbigniew Stanisławski - rysownik, o którym 2 lata temu na chwilę zrobiło się głośno, bo nie miał z czego żyć, został niedawno wyj***ny na bruk z mieszkania, które odziedziczył po rodzicach. Nie znam szczegółów eksmisji, ale człowiek żyje gdzieś w kujawsko-pomorskiem w jakiejś stodole, grzeje "słoneczkiem" na gaz i pewnie nie dożyje wiosny.

Ale co to kogo ch*j obchodzi, nie? ;-) Inteligencja niech zdycha.



jak ch*jowo rysuje, niech do pracy idzie...

...a zapomniałem, szlachta nie pracuje :amused:

Lipton92

2017-11-26, 13:48
-_BrD_- napisał/a:

W Katyniu i innych miejscach mordowano po prostu. Dziś się morduje ekonomicznie. Ot, przykład... Imć Zbigniew Stanisławski - rysownik, o którym 2 lata temu na chwilę zrobiło się głośno, bo nie miał z czego żyć, został niedawno wyj***ny na bruk z mieszkania, które odziedziczył po rodzicach. Nie znam szczegółów eksmisji, ale człowiek żyje gdzieś w kujawsko-pomorskiem w jakiejś stodole, grzeje "słoneczkiem" na gaz i pewnie nie dożyje wiosny.

Ale co to kogo ch*j obchodzi, nie? ;-) Inteligencja niech zdycha.


Inteligentem to by każdy chciał być, ale robić ni ma komu. Jak nie może wyżyć z tych swoich wybitnych rysunków niech idze ulotki roznosić, albo na ochroniarza, jak każdy.

vass

2017-11-26, 15:12
Znam tę historię od 20lat, ale gimby nie znajo, to się śmiejo ;-)

-_..........._-

2017-11-27, 11:52
@sir_Alex @Lipton92 Macie tak zerowe pojęcie o tym, jak "łatwo" jest się dopchać do pieniędzy artystom, a ludziom skromnym i nieśmiałym tym bardziej... że gdyby mi nie było was żal za brak kręgosłupa moralnego, to pewnie byłoby mi was żal :)

W skrócie... Jeśli o tym, czy ktoś jest dobrym artystą, ma decydować jego tupet, to debile, którzy taki stan rzeczy przyklepują, powinni mieć odessany mózg narzędziem do liposukcji, żeby nie zarażali przestrzeni publicznej swoim kretynizmem.

daemon

2017-11-27, 15:11
Grabowski musiał onegdaj mieszkać na moim rejonie, bo spotkałem go na poczcie. Odbierał awizo i strasznie niekulturalnie zachował się względem Pani w okienku, krzyczał na nią bez powodu. Od tego czasu go nie lubię.