18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kułsownicy

GonzoElo321 • 2021-03-01, 15:33
Kilka dni temu spontaniczny wypad w nowe tereny. I o sprawa miala być zgłoszona. Jakiś debil 4 byki zabił i odciał poroża .Prywatne śledztwo trwało kilka dni i trochę przybliżyło potencjalnych sprawców. Ale po takim czasie juz nie ma sensu zawiadamiac służb ponieważ nic z tego








mygyry

2021-03-01, 16:32
W zasadzie te poroża są ch*ja warte, parę groszy, to już typowa patola musi takie akcje odwalać :roll:

Noside

2021-03-01, 16:46
No to telefon w łapkę i dzwonić, a nie się zabawiasz w Detektywa Monka.
Dobrze, że wcześniej nie przyszedłeś, bo by jednego jelenia więcej odstrzelili.

Znawca_Cipek

2021-03-01, 16:48
GonzoElo321 napisał/a:

...I o sprawa miala być zgłoszona. ..Prywatne śledztwo trwało kilka dni i trochę przybliżyło potencjalnych sprawców. Ale po takim czasie juz nie ma sensu zawiadamiac służb ponieważ nic z tego



Tak to jest, jak dzieci sie biora za ,,prywatne sledztwo,,. Pewnie sie wstydziliscie zadzwonic. Bylo: Ty zadzwon! -Nie, ty! -Nie, ja sie troche cykam! Usun konto...

fikuswdoniczce

2021-03-01, 17:59
mygyry napisał/a:

W zasadzie te poroża są ch*ja warte, parę groszy, to już typowa patola musi takie akcje odwalać



Jedna tyka w zależności od kondycji zwierzęcia i konkretnej populacji może osiągnąć u byka w sile wieku od 2 do 5 kg. Przy średniej cenie w skupie 100zł/kg z czterech zwierzaków można wyciągnąć od 1600 do 10000 zł.

bercisko

2021-03-01, 18:04
fikuswdoniczce napisał/a:

Jedna tyka w zależności od kondycji zwierzęcia i konkretnej populacji może osiągnąć u byka w sile wieku od 2 do 5 kg. Przy średniej cenie w skupie 100zł/kg z czterech zwierzaków można wyciągnąć od 1600 do 10000 zł.



To ile w końcu warte? Pytam jako amator bo nie wiem czy inwestować w brzeszczot i linkę na wnyki?

ququa

2021-03-01, 18:12
Truchło pewno od jesieni leży. A policja ma w dupie szukac kłusowników.

Duzo chodze po lesie i wnyki czesto znajduje ...choc troche mnie niż jeszcze kilkanaście lat temu, pewno dlatego, że ludzie teraz zrobili sie bardziej leniwi, i stare leśne dziadki odwaliły kite.

Miałem raz sytuacje, że wj***łem sie w taka siłke, miałem duzo szcześcia ze sie wydostałem z niej.


Kilkanaście lat temy znalałem kilkanascie wnyków, wiec dałem znać znajomym myśliwym, i poszliśmy te wnyki zdejmować. Okazałe sie ze tych linek było tyle, że ciezko było nam je uniesc. Było to jesienia, akurat spadł lekki śnieg i doskonale było widac slady typa, który rozkładał te potrzaski. Sliady prowadziły do zabudowan czałkiem niedaleko, wiec tam poszliśmy. Facet był akurat koło domu, nawet sie nie zdziwił jak nas zobaczył. i z czym przyszliśmy. Mysliwi powiedzieli o co chodzi ale gośc łaściwie to śmiał sie nam w twarz, swierdził że nic na nie go nie mamy, i że policja i tak nie przyjedzie. I w sumie miał racje, Wtedy jeszcze były czasy, że komórki nie były tak powszechne, wiec jeden z tych myśliwych zadzwonił na policje dopiero z domu, a ci mu powiedzieli, że za mało szkodliwośc czynu (czy coś takiego) i nawet chyba typa nie sprawdzili. Prawdopodobnie gosc miał też nielegalną bron wiec mysliwi też nie chcieli zbytnio drażyc tematu
Z całej sytuacji był tylko taki pozytek że wnyki pojawiały sie juz tylko sporadycznie.

donkapusta

2021-03-01, 18:38
Po złapaniu powinno się dla takiego ch*ja wypożyczyć tego psa z Meksyku czy innego Paragwaju, co jaja wygryza.

SirMajkel

2021-03-01, 19:08
kara im się należy.. zrób tak, żeby pamiętali długie lata.

Konfedernacja

2021-03-01, 19:21
Ciula tam "kłusownicy". Raczej myśliwi.
Zamiast płacić za utylizację to wywalili łby i wyszło taniej.
Bo same łby znalazłeś prawda?

fikuswdoniczce

2021-03-01, 21:30
Konfedernacja napisał/a:

Ciula tam "kłusownicy". Raczej myśliwi.
Zamiast płacić za utylizację to wywalili łby i wyszło taniej.
Bo same łby znalazłeś prawda?



Myśliwi oprawiliby cały łeb razem z porożem bo wtedy ma to dużo większą wartość.

zakroj_jewiesz

2021-03-02, 00:40
I przez takich zjebów kłusowników zaraz bedzie jakaś zmiana w prawie w sprawie zbierania zrzutów.

P4GER

2021-03-02, 05:14
Ostatnio widziałem dwa małe jelonki same w lesie przemierzające odmęty ciemności, kto im k***a teraz pokaże jak iść przez życie jak zabija się ich rodziców, szkoda mi było tych maluchów

za...........zh

2021-03-02, 07:55
Konfedernacja napisał/a:

Ciula tam "kłusownicy". Raczej myśliwi.
Zamiast płacić za utylizację to wywalili łby i wyszło taniej.
Bo same łby znalazłeś prawda?



Jak "Konfedernacja" to od razu wiadomo, że debil i idiota