18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kulisy manipulacji

freaky • 2020-06-23, 10:56
Jeszcze nie ucichły echa żenującej próby podjętej przez cyngla tvp, który udawał Amerykanina z Virginii, aby podpuścić głównego kontrkandydata na jego wiecu poparcia - bo przecież wiadomo, że Amerykanin z Virginii (jak się okazało Łukasz Marcinkiewicz from Białystok) interesuje się polskimi sprawami i akurat przyjechał pozwiedzać wioskę liczącą 700 mieszkańców - a ministerstwo propagandy z budżetem 2 mld złotych dopuściło się kolejnej manipulacji w materiale, tym razem poświęconym pierwszej damie i najwyraźniej dedykowanym najmniej rozgarniętej części i tak tępego elektoratu.

W filmie dowiadujemy się, że Agata Kornhauser-Duda nie tylko świeci przykładem, to osoba doceniana za klasę, elegancję, a każda z prezentowanych przez nią kreacji dobierana jest do każdej sytuacji. Tak w każdym razie ocenia ją amerykański (jakżeby k***a inaczej) projektant mody Christian Paul, porównując ją nawet do Melanie Trump. Krystian Farbaniec, jak się okazało analityk z pierwszorzędnymi polskimi korzeniami udzielił wywiadu z akcentem na miarę swojego poprzednika z Virginii i bynajmniej nie był jedynym, który rozpływał się nad stylem pierwszej damy. Komentarza udzieliła także projektantka Ela Piorun, która nie szczędziła komplementów prezydentowej i chwaliła jej styl. No ale trudno, żeby nie doceniła jej dodatków i stylu, skoro od lat szyje dla niej ubrania i pewnie liczy na kolejny pięcioletni kontrakt.


Wstawiam oba filmy, ale ostrzegam przed rakiem.

Luke from Virginia
spoiler


Christian Paul from USA
spoiler


:roll:

Halman

2020-06-23, 10:58
bez urazy ale zdajesz sobie sprawę że to nie jest Pudelek.pl ?

freaky

2020-06-23, 11:00
Myślałem o tym, ale na dobrą sprawę pasuje do działu absurdów.

traf

2020-06-23, 11:28
kolejny nawiedzony? tym razem z sekty po - maja nawalone w tych łbach :)

dyhayne

2020-06-23, 11:33
Widzicie panowie i panie, napędzamy się tu na naszych rządzących, niezależnie z jakiej frakcji, a oni cały czas robią co chcą za NASZE pieniądze. Jesteśmy wybitnie uzdolnieni w narzekaniu, marudzeniu i potępianiu.. Tylko co z tego nam przychodzi? Niemal każdy z nas jest ekspertem w temacie, niemal każdy zawsze ma coś do powiedzenia, ot na przykład ja teraz. I tłuczemy się tymi, nieraz słusznym argumentami, w jakim celu? Z jakim efektem? Zależy nam na tym kraju bo gdyby tak nie było to nie było by tylu dyskusji, ale... Jeśli to zawsze kończy się na słowach to nigdy nic się nie zmieni. A ci którzy są przy korycie nadal będą się bawić w najlepsze naszym kosztem, tak jak na tych nagraniach. Ludzie otwórzcie w końcu oczy. :!:

nwonigers

2020-06-23, 11:40
~Halman napisał/a:

bez urazy ale zdajesz sobie sprawę że to nie jest Pudelek.pl ?



nie powiedzialbym ze to pudelek. tego trzaskowskiego nie znam i nie zaglosuje na niego, ale zalatwil prowokanta jak mlodego.

Nikt_nie

2020-06-23, 11:55
Nie wiem czy dać piwo, niby treść spoko i wogóle przekaz cały, ale re mordy Dudowskie tak mnie wk***iają...

ch*j tam dam dla Rafała

j***ć PiS i Patologie +

Ryo22

2020-06-23, 11:55
Zgasił go jak peta :-D

0_rafiks_0

2020-06-23, 12:00
Do ch*ja wafla!
Omijam juz portale informacyjne, tvp, tvn, polsat itp, fora internetowe tez a teraz nawet na sadolu znajduja sie tepe paly, ktore musza wpie**alac sie tu z polityka!

Szanujmy sie, k***a!!!

mygyry

2020-06-23, 12:03
Nikt_nie napisał/a:

Nie wiem czy dać piwo, niby treść spoko i wogóle przekaz cały, ale re mordy Dudowskie tak mnie wk***iają...
ch*j tam dam dla Rafała
j***ć PiS i Patologie +



Ale wiesz że dopiero co Rafał mówił, iż zawetuje każda ustawę likwidująca 500+

:lol:

janlew

2020-06-23, 12:06
Ano ch*jowo że mają taką słabą propagandę, a żydzostwo z TVN i Wyborczej ma lepszą, na szczęście nie wiele lepszą. Oby się poprawili, bo nawet te nieudaczniki z PISu, są lepsze od lewackich ścierw.

pitteroo

2020-06-23, 12:42
To nie wiocha czy demoty ogarnij sie

EvilDog

2020-06-23, 12:43
Na samym początku powiem jedno bo pełno tu oszołomów którzy jeśli nie jesteś za PiS to jesteś za PO , lewakiem i pewnie pedałem, i w drugą stronę , jak nie lubisz PO to jesteś Pisowcem , faszystą i codziennie słuchasz radia MAryja. Dla takich ludzi mam tylko do powiedzenia - jesteście dzbanami bez mózgu którymi się banalnie manipuluje czy za pomocą TV czy Internetu .

Ale wracając do tematu , co co widzimy na filmikach powyżej jest przykładem rządów ludzi którzy się wychowali za kmune i taką władzę znają . I co z tego że byli antykomunistami , jeśli stosują ich metody działania. W pierwszej kadencji (sam głosowałem za PiS) wyglądało to fajnie, zmiany, robimy coś dla Polaków i coraz lepiej.
Druga kadencja ? Nie ma Polaków! Jest tylko wyborca PIS i lewako-LGBTo-komuniści-POKODowcy-proimigrandcy itd którzy się sprzedali zachodowi (to już w ogóle jest porażka jak często się wspomina w tvp " Zachodnie państwa coś tam coś tam...., na Zachodzi krytyka polski bo coś tam coś tam .... " Qrwa w Rossi cały czas się pie**oli że zagrożeniem jest ten przysłowiowy "Zachód" i u nas teraz też ?

Można pie**olić co się chcę , ale za ostanie 5 lat Polska nigdy nie była tak podzielona (a pamiętam czasy : schowaj babci dowód (PiS) i j***ć Tuska (PO) )
A my podążamy w strunę dzisiejszych Węgier .... co ? Przecież to super!!! Polak Węgier dwa bratanki i tak dalej !!! Jeśli tak , to przygotuj się do dyktatury, Putin też chciał na początku wszystko tylko dla Rosji , teraz Rosjanie są dla Putina :)

I dla tego moim zdaniem byle kto by nie PAD w tych wyborach, nawet ten POwski Trzaskowski , czy facet od menelowego + (jedynie Bosaka się boje , populiści z taką charyzmą są niebezpieczni , zwłaszcza kiedy mówi o "wyłącznie polskich mediach !" )

Ale żem sie qrwa rozpisał , nawet nie wiem po co :D

P.S. j***ć skrajną Lewice i skrajną prawice !

Libertarianizm górą!

Ni...........ny

2020-07-16, 11:13
Ciemny plebs to kupuje