18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kula w twarz

TT4 • 2018-12-26, 14:04
Brak info co do przyczyn konfliktu. Ten drugi przeżył. Rosja.


traf

2018-12-26, 14:28
@up ruszaj na Ukrainę i walcz,według mnie lepiej by było gdybyśmy jako państwo zarabiali na nich pieniądze a nie machali szabelką w ich kierunku. Pragmatyzm,tego nam właśnie brakuje :)

S.T.U_Cummins

2018-12-26, 15:42
I teraz zwolennicy wolnego dostępu do broni palnej się wypowiedzą: Jak by mieli broń to mogli by się obronić. i byli by fajni jak mój brat w e36 na dzielni.

TB303

2018-12-26, 15:43
S.T.U_Cummins napisał/a:

I teraz zwolennicy wolnego dostępu do broni palnej się wypowiedzą: Jak by mieli broń to mogli by się obronić. i byli by fajni jak mój brat w e36 na dzielni.


Nie zesraj się :kawa:

twentyfree

2018-12-26, 17:28
to polsce juz nawet nazwy ulic sa po ukrainsku?

mygyry

2018-12-26, 19:48
Niema to jak szarpać się z uzbrojoną osobą, za dużo filmów akcji...

TB303

2018-12-26, 19:57
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@traf: Dopuszczasz do swojej myśli, że mogę uważać i jednych i drugich za ścierwo i cieszy mnie, że mają wojnę i się nawzajem zabijają czym czynią nam wszystkim dobry uczynek?


Nie wierzę w to, ale zgadzam się z Tobą w 100% :-D
Gdybyśmy tylko mieli propolski rząd, to wykorzystalibyśmy fakt konfliktu narodowości, za którymi nie przepadamy, dla własnych korzyści.

wu...........py

2018-12-26, 20:43
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Nic dziwnego jak na krainę dzikusów. Jedyny problem jaki istnieje, to że są tak blisko naszych granic i dlatego na ich eksterminacji powinno nam wszystkim zależeć najbardziej.

Nie wierzę, że tak źle wypowiadasz się o swoim domu.

traf

2018-12-26, 21:15
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@traf: Dopuszczasz do swojej myśli, że mogę uważać i jednych i drugich za ścierwo i cieszy mnie, że mają wojnę i się nawzajem zabijają czym czynią nam wszystkim dobry uczynek?

Musisz zrozumieć że siłą narodu jest gospodarka ( patrz Niemcy) jeśli mamy byc silni to tylko tą drogą.Wojskowo leżymy i większość Polaków zdaje sobie z tego sprawę.Po co więc pchać się w nie swoje sprawy? Róbmy interesy z Rosją a zachodowi mówmy że tak trzeba ( kolejny raz patrz Niemcy - Nord Stream 2) Inaczej sprzedadzą nas jak to dawniej bywało lub będziemy walczyć w imię obcych interesów.Powtarzam - bądzmy mądrzy przed szkodą :)

lm65

2018-12-26, 21:24
Widać, że listonosz się nie pie**oli w tańcu heheheh

traf

2018-12-26, 22:24
@up Zgadzam się z tym że POPIS w zadnym wypadku nie stoi z Polską racją stanu.Wysmażyli sztuczne podziały a jak wiadomo skłóconym narodem łatwiej się rządzi.Dopóki na naszej scenie politycznej nie pojawia się osoby którym faktycznie leży dobro kraju to nadal będziemy rozgrywani przez innych na arenie międzynarodowej.Obserwując zmiany od 89 r dziwię się że Polska jeszcze istnieje,chociaż patrząc teraz na wasalstwo obecnego rządu wobec USA nie wiem jak to się skończy.Winą tego stanu jest także społeczeństwo które ma głęboko w dupie(przepraszam za wyrażenie) to co się dzieje w kraju.Nie chcę być złym prorokiem ale jeśli dalej tak będzie to zostaniemy jakimś krajem wasalnym bez prawa głosu a zależnym od obcego rządu.Czarna wizja ale nie widać światełka w tunelu.

Gambi

2018-12-27, 05:11
Ehh... piękna i wielka Rosja. Zabijają się, cały kraj kraj w dupie, ale przynajmniej pedałów nie ma :ciasteczkowy: