18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kuchenne porażenie...

Halman • 2021-03-26, 22:39

chyba się lekko spiął..

Nikt_nie

2021-03-26, 22:42
Było na 100%

Ale kraksa fajna :)

Fooli

2021-03-26, 22:50
na 100% pilotowała go kobieta i pomyliła gaz z hamulcem

ar...........up

2021-03-26, 23:33
Jak oni robią te instalacje? W sumie, nie dziwię się bo po ilości filmów na jutubie z Indii na temat "free energy" można się domyśleć, że kultura techniczna i edukacja stoją tam na bardzo niskim poziomie.

pro_avenger

2021-03-27, 00:14
Wyglądało na początku na rewolucję, a tu h*j.

C0C0JUMBO

2021-03-27, 00:28
arcybiskup napisał/a:

Jak oni robią te instalacje? W sumie, nie dziwię się bo po ilości filmów na jutubie z Indii na temat "free energy" można się domyśleć, że kultura techniczna i edukacja stoją tam na bardzo niskim poziomie.



Co masz na myśli pisząc poziom? Żyjesz w kraju 2 świata gdzie ciemnogród popiera pis i kościół... Uważasz sie lepszym ponieważ wisz że prąd kopie.

Dot

2021-03-27, 00:57
nie wiem jak tam u nich ale u nas to i w kuchni moze byc siła, więc około 400v na klate

Riben

2021-03-27, 01:08
C0C0JUMBO napisał/a:

Co masz na myśli pisząc poziom? Żyjesz w kraju 2 świata gdzie ciemnogród popiera pis i kościół... Uważasz sie lepszym ponieważ wisz że prąd kopie.



Zdecydowanie.

Nikt_nie

2021-03-27, 08:06
C0C0JUMBO napisał/a:

Co masz na myśli pisząc poziom? Żyjesz w kraju 2 świata gdzie ciemnogród popiera pis i kościół... Uważasz sie lepszym ponieważ wisz że prąd kopie.



Hahahaha, a Ty k***a nie?? xD nie uważasz się lepszym dlatego że umiesz liczyć, pisać, znasz podstawy fizyki i chemii , umiesz się wysłowić czy to w swoim czy innym języku, plus nie mieszkasz w domku w gówna i patyków??

Fakt, nie mamy swojego programu kosmicznego tak jak Brudno-Indie, ale k***a człowieku xD :P jeśli nie uważasz się lepszym to zamieszkaj z bezdomnymi na squocie i będziesz na poziomie brudasów z Indii.

Ciemnogród to Ty masz na chacie z gówna i patyków xD

!! Tylko PiS !!

Cz...........as

2021-03-27, 10:09
Nikt_nie napisał/a:

!! Tylko PiS !!



Nikt nie popiera pis :-P

ar...........up

2021-03-27, 10:49
C0C0JUMBO napisał/a:

Co masz na myśli pisząc poziom? Żyjesz w kraju 2 świata gdzie ciemnogród popiera pis i kościół... Uważasz sie lepszym ponieważ wisz że prąd kopie.


Tak, uważam się za lepszego bo wiem, że kopie, a oni chyba nie.
Tu chodzi o całokształt kultury technicznej, ktoś byle jak podłączył instalację i było przebicie. A dlaczego tak zrobił? Bo nie wiedział jak. Jakiś elektryk amator, hinduski Janusz, może nawet po profesjonalnym kursie. I tyle mi wystarczy. Jeszcze te filmy o "free energy" - poszukaj sobie. Dlaczego jak któryś debil próbuje zbudować takie perpetuum mobile to zawsze jest to Hindus? Poświęcają kupę czasu, sił i środków, a potem dziwią się, że nie działa. :D Oczywiście, są tam też inteligentni i prawidłowo wykształceni ludzie ale to garstka. Tacy najczęściej emigrują do Europy albo do Stanów.

htp

2021-03-27, 12:44
arcybiskup napisał/a:

Tak, uważam się za lepszego bo wiem, że kopie, a oni chyba nie.
Tu chodzi o całokształt kultury technicznej, ktoś byle jak podłączył instalację i było przebicie. A dlaczego tak zrobił? Bo nie wiedział jak. Jakiś elektryk amator, hinduski Janusz, może nawet po profesjonalnym kursie. I tyle mi wystarczy. Jeszcze te filmy o "free energy" - poszukaj sobie. Dlaczego jak któryś debil próbuje zbudować takie perpetuum mobile to zawsze jest to Hindus? Poświęcają kupę czasu, sił i środków, a potem dziwią się, że nie działa. Oczywiście, są tam też inteligentni i prawidłowo wykształceni ludzie ale to garstka. Tacy najczęściej emigrują do Europy albo do Stanów.



Kolejny specjalista od Indii. Uważasz się za lepszego takim samym prawem, jaki prawdziwi Aryjczycy, dla których byś był tylko nieudolną siłą roboczą.

ar...........up

2021-03-27, 12:57
htp napisał/a:

Kolejny specjalista od Indii. Uważasz się za lepszego takim samym prawem, jaki prawdziwi Aryjczycy, dla których byś był tylko nieudolną siłą roboczą.


A ty jesteś lepszym specjalistą od Indii? Czy bronisz ich tak dla zasady bo poprawność polityczna über alles? (skoro już jesteśmy przy Aryjczykach) :-)