18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kubica vs dziennikarze

mcmt • 2010-05-27, 08:46
8-) Dobre odpowiedzi na "dobre" pytania...


Roznice w wypowiedzi pomiedzy Michalczewskim, Saleta, Pudzianem czy o zgrozo Golota 8-) widac odrazu ;-)

Ja...........cy

2010-05-27, 15:32
w sumie to nie wiem czy to co napisałes wyżej to sakrazm bo końcowe odpowiedzi były całkiem sensowne jak na typa po podstawówce

DraGon2

2010-05-27, 16:11
odpowiedzi na poziomie pytan, wrecz wyzej z racji tego ze trzeba byc inteligetnym aby tak odpowiedziec. KUBICA FTW!

mcmt

2010-05-27, 21:00
Jangcy napisał/a:

w sumie to nie wiem czy to co napisałes wyżej to sakrazm bo końcowe odpowiedzi były całkiem sensowne jak na typa po podstawówce


Generalnie Kubice lubie. Jego wypowiedzi sa troche... proste, ale sensowne i czesto zaginaja dziennikarzy. Porownujac Golote czy Michalczewskiego... - porownania nie ma 8-)

Ze on jest tylko po podstawowce to nie mialem pojecia :facepalm: . Czy to na pewno prawda?

Najglupsze co moze byc z tej calej otoczki F1 w polsce to komentarze Borowczyka...

Tu kilka cytatow: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Andrzej_Borowczyk

Pozatym po prostu nie moge tego sluchac, gdy nazywa tego biednego k***a Webbera "KANGUREM" :facepalm2:

patgaw

2010-05-27, 22:06
mcmt napisał/a:


Ze on jest tylko po podstawowce to nie mialem pojecia :facepalm: . Czy to na pewno prawda?




Tak samo jak Schumacher i paru innych.
Woz albo przewoz, dodam tylko ze Kubica jest uwazany przez inzynerow za inteligentnego kierowce.

Kera

2010-05-27, 22:10
Ha! Typowy Polak! :D

xendo

2010-05-27, 22:43
Czy to ważne czy KUB ma ukończoną szkołę czy nie? Jest dobry w tym co robi. Do dobrej jazdy nie potrzeba fakultetów...zwłaszcza nabytych na polskich uczelniach...

alorkar

2010-05-27, 23:54
Najlepij to wywiadow udzila Slawek Drabik:P

KamykHC

2010-05-28, 05:06
Może on po prostu nie lubi za bardzo gadać z telewizyjnymi k***iszonami