18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ku przestrodze

Nellum • 2019-11-10, 21:34
nigdy nie wiecie co dostaniecie ;-)

in...........ei

2019-11-10, 21:44
Śmialo ogladać od 2:22

aaaaaaaaaaaaaa

2019-11-10, 21:49
intei napisał/a:

Śmialo ogladać od 2:22



i w prędkości x4

No-idea

2019-11-11, 00:15
Dałem 20te piwo. Za fajność.
Kto ćpie ten pedał i komunista.

Goldmann

2019-11-11, 00:36
Narkotyki to gówno.

ritu4l

2019-11-11, 01:47
No-idea napisał/a:


Kto ćpie ten pedał i komunista.



Goldmann napisał/a:

Narkotyki to gówno.



Mniej więcej ten sam poziom zacofania, co dziad mówiący że komputer to szatan. Gówno wiesz, w dupie byłeś, ch*ja widziałeś, ale pie**olić i każdego do jednego worka z narkomanami wrzucać to pierwszy.

Deadlyo

2019-11-11, 02:58
No-idea napisał/a:

Dałem 20te piwo. Za fajność.
Kto ćpie ten pedał i komunista.





Goldmann napisał/a:

Narkotyki to gówno.



- ej! Ziutek, a szo to so te narkotyki, jak to działo?
- A wiesz heniu, że nie wiem, nigdy zem nie broł
- Ale j***ć narkotyki nie?
- j***ć, j***ć, a teraz kończ to 0.7 i idemy po nastympno flaszka

Emanuell

2019-11-11, 04:34
Łojej jacy obrońcy ćpunów się znaleźli! Bierz ten syf dalej, nikt cię nie skarze za branie, tylko za posiadanie, ale niewiele Tobie z mózgu zostanie, fajnie, co? (rym przypadkiem). Dopalacze to najgorszy sort gówna na jaki można trafić i tego typu kampania uświadamiająca jest jak najbardziej słuszna.

Przykładowy ciąg zdarzeń:
-jak jest dobrze, to jest dobrze, a jak się zaczyna pie**olić to....
-nie wiesz co było w woreczku
-lekarz na SOR też nie wie co było w woreczku i nie wie jak ten syf działa na twój organizm i nie będzie umiał skutecznie pomóc (np. nie wie czy jak poda ci coś na uspokojenie, to czy przy okazji nie siądzie ci serce)
-po fakcie masz jeszcze bardziej nasrane w czapie

Co innego dobre narkotyki na których temat jest pierdyliard badań i są używane w medycynie: amfetamina (boże daj), koks (jak cię stać), no i oczywiście nie mogło zabraknąć marichuanen tak przez wszystkich chwalone.
No a przecież wiemy, że twój diler jest sprawdzony i nie sprzeda ci lipy, więc ćpaj se dalej z kumplami, mama będzie dumna ;)

PS: nie będę spekulował jak powinna wyglądać sytuacja prawna itp. natomiast w obecnej sytuacji jestem z tych Januszy co "jebią narkotyki"
PPS: Miałem znajomego, co sobie ćpał i spisywał jak co działa, z podkreśleniem na MIAŁEM

Henta

2019-11-11, 05:51
Prawda j***ć narkotyki

Najlepiej jak druga osoba je weźmie i jazda na całego :oops:

No-idea

2019-11-11, 06:01
r0773n napisał/a:

Gówno wiesz, w dupie byłeś, ch*ja widziałeś,


Deadlyo napisał/a:

- A wiesz heniu, że nie wiem, nigdy zem nie broł


Nie no, pewnie, bo musze żeżreć gówno żeby wiedzieć że gównem smakuje.
Jak kto nie potrafi dodac dwa do dwóch, nie kuma i sam musi spróbowac jakiegoś tajemniczego proszku po którym pół mózgu i układu nerwowego mówi papa właścicielowi to współczuję i jemu i jego rodzinie.
Idź wypij stężony kwas siarkowy, przecież nie próbowałeś, w dupie byłes, ch*ja widziałeś. No, już już. No przecież nie będziesz Januszem co "jebie kwas że szkodzi".






Nellum

2019-11-11, 08:05
Goldmann napisał/a:

Narkotyki to gówno.



Lepiej zapal papieroska by dokarmić raka i popij browarkiem by rozj***ć wątrobe możesz jeszcze iść na wódeczke z ziomkami pod blok,sklep lub na ławke w parku. Potem wróć do domu naj***ny jak szmata pobij żone dziecko zrób awanture. po drodze albo wysęp od przechodniów kase na następnego browarka.

Też jestem zdania, że dragi takie jak prochy, dopy itp to syf ale jak ktoś pali sobie trawke w domu pracuje nie chodzi jakiś zaniedbany i do nikogo się nie sra to tak naprawdę pie**olenie i wrzucanie takich ludzi do worka z ćpunami i pie**olenie o swoich ideologiach jest naprawdę zacofane.
Niech każdy żyje swoim życiem i się nie wpie**ala w innych potem wyrastają takie stare szpicle w oknach ja pie**ole.

Tak samo mnie ch*j obchodzi czy ktoś se pije piwko czy dwa ale ma być spokój k***a.

Januszznarnii

2019-11-11, 08:51
trawka i kwas spoko a reszta niet, polecam jeszcze obejrzeć film pt. skazany na bluesa, tam jest małe co nieco o heroinie, chociaż nie wiem czy nie przerysowane jak polityka vegi bo tak to dzisiaj filmy robio

szympas1

2019-11-11, 11:59
No-idea napisał/a:

Nie no, pewnie, bo musze żeżreć gówno żeby wiedzieć że gównem smakuje.



Święte słowa.