18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ku przestrodze: Syn nazisty: "nie ufajcie nam"

Vinyl • 2022-05-22, 19:56
Demokracja i tolerancja trwa tak długo jak dobrobyt ekonomiczny.
Syn Hansa Franka ostrzega że po przekroczeniu pewnych granic bagno które jest w narodzie niemieckim wylać się może na nowo.
Umieszczam film w momencie w którym Niemcy uchwalaja trzeci co do wielkości budżet militarny (po USA i Chinach) i upraszczają procedury legislacyjne w wojsku.

Kriski

2022-05-28, 08:13
NATO a w szczególności USA naciskają na niemców o większy budżet na zbrojenia, to nie jakieś tam widzimisię niemiaszków.

Vinyl

2022-05-28, 11:11
Up co z tego że NATO naciska? Raz wyprodukowany sprzęt już zostaje na dluuuga przyszłość.
Widzę że kolega z tych targowiczan powskich którzy ślepi są na politykę Niemiec. To powiedz mi kolego czemu niemiaszki wykupują spółki miejskie (głównie energg.) Tylko i wyłącznie po lewobrzeżnej Wiśle.
Włącz myślenie kolego

Dla mnie to jest nie do pojęcia że ludzie tak nonszalancko traktują Niemców dzisiaj. Tam jest w h*j nacjonalistów o czym mówi pan na video, a przed nami ciężkie czasy. To że traktujesz Niemców zero jedynkowo świadczy o tym że jesteś malkontentem zapewne w równym stopniu historycznym jak i w życiu osobistym

Kriski

2022-05-28, 16:12
Up Widzę że pan kolega fascynat teorii spiskowych.
Wspomniałem o jednym tylko z aspektów a pan kolega zarzuca mi Targowicę, nieładnie i nieuczciwie.
Nie powiem dlaczego niemiaszki wykupują jakieś spółki energetyczne bo tego nie wiem. Wiem za to że nacjonaliści są w każdym kraju, niezależnie od szerokości geograficznej, a zarzucanie komuś czegokolwiek działa w obie strony, mógłbym powiedzieć że jesteś pan brudny buc i świnia, zapewne w równym stopniu historycznym jak i w życiu osobistym. I proszę mnie nie tykać bo wódki nie miałem przyjemności z nim pić.

Vinyl

2022-05-28, 19:35
Jaka to teoria spiskowa kolego?
Że co? Że armia maszeruje po brzuchu jakim jest gospodarka i od tego jak syty brzuch taką masz armię?
Że może twoje zachodnie pany nie starają się wszystkimi siłami dokręcić nam śrubę ostatnio: nieprawomocne(czytaj z dupy) wyroki tsue, kpo, brak zapłaty z UE za największa dziś pomoc uchodźcom (środki UE na ten cel są wydatkowane z funduszy składowych dla Polski nie z oddzielnego finansowania UE)
I to wszystko w tak trudnych czasach? Pocovidovej inflacji?
Kolego jak ci się jedno do drugiego nie dodaje to przykro mi bardzo ale z takim kims cl to butelki robić nie mogę. Musisz poszukać jakiegoś przygłupa od obrony konstytucji czy cos.
Ps malkontent historyczny jeszcze ma senss ale buc historyczny? Juz może lepiej napisać było but? :shock:

Kriski

2022-05-29, 10:06
Czytasz a nie rozumiesz.