18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ku Klux Klan w TVP Info :)

magisterbibendi • 2016-06-17, 10:53
Fragment programu Studio Polska :)

Można się uśmiechnąć.


~Velture

2016-06-17, 11:02
Zauważyliście pewną prawidłowość na przestrzeni lat?
Brzydkie, podstarzałe i przygrube babsko broniące obcokrajowców.

Czemu nie widujemy ładnych, wysportowanych i seksownych młodych kobiet tak broniących egzotycznych panów? (18-20 letnie wieśniary dżesiki z wyp*zdowa z 3 tonami szpachli na ryju się nie liczą)

Pytanie pozostawiam otwarte.

Krechafety

2016-06-17, 11:03
Kuku-klakson... Co to ma niby wspólnego z nieumiejętnością mówienia po polsku?
Ku-Klux-Klan to nazwa brzmiąca identycznie we wszystkich językach cywilizowanych, kulturalnych i pokojowo nastawionych ludzi.

elfis

2016-06-17, 11:08
powinien powiedzieć trąbka , byłoby mu łatwiej

janlew

2016-06-17, 11:09
Żeby mieć tatuaż Ku Klux Klanu w Polsce to trzeba być k***a idiotą.
Protestanccy heretycy mordujący Katolików są niby fajni bo mordują też murzynów?
- Jeśli dla mnie Islam jest jak dostanie wpie**olu od grupki pijanych debili.
- A żydostwo jest jak obudzenie się z wyciętą nerką.
- To protestantanci i laicka lewica, są jak rak i hiv.

C.Z.E.S.I.E.K

2016-06-17, 11:10
Velture napisał/a:

Czemu nie widujemy ładnych, wysportowanych i seksownych młodych kobiet tak broniących egzotycznych panów?


W zasadzie to była fajna włoszka, pracownica ośrodka dla imigrantów. Osobiście nie dotarłem do filmiku, ale brudasy walcząc o swoje prawa, grupowo ubogacili kulturowo cały żeński personel ośrodka i sp***olili w świat.

voidinfinity

2016-06-17, 11:19
To ktoś jeszcze ogląda telewizję? A no tak. Podludzie muszą meczyk obejrzeć i m jak milość :amused:

A co do komentarza tej pani mam następującą odpowiedź:

"Mów za siebie stara k***o."

flaszka

2016-06-17, 11:32
jemu chodziło o Ku-Klux-Clarkson

Cyjanek

2016-06-17, 11:56
o k***a intyligencja prowadzącego jest przerażająca pie**oląc, że ''Ku Klux Klan'' jest Polską nazwą. A j***na gównolepianka? To j***na gównolepianka. Ku Klux Klan? Za nich zawsze piwko.

~Velture

2016-06-17, 12:12
voidinfinity napisał/a:

To ktoś jeszcze ogląda telewizję? A no tak. Podludzie muszą meczyk obejrzeć i m jak milość :amused:


Ja tam lubię kanały 200-203 na nc+
Pozdro dla kumatych.

AtomicFeelings

2016-06-17, 12:47
"Abdul nie smuc sie ze sie z ciebie smieja w domu ci pale opierde." Tepy brzydki babsztyl.

BialyNigger

2016-06-17, 13:28
Sam fakt, że konieczne było zwrócenie uwagi "nie śmiejemy się" świadczy o tym jak niski poziom reprezentuje teraz TVPis... Hołota zapraszana do programu tylko po to żeby nawrzucać tak pożądanych, populistycznych hasełek dla drugiej hołoty przed telewizorami.

ro...........24

2016-06-17, 14:07
j***ć abdula i całą resztę :-)

~Velture

2016-06-17, 14:54
BialyNigger napisał/a:

Sam fakt, że konieczne było zwrócenie uwagi "nie śmiejemy się" świadczy o tym jak niski poziom reprezentuje teraz TVPis... Hołota zapraszana do programu tylko po to żeby nawrzucać tak pożądanych, populistycznych hasełek dla drugiej hołoty przed telewizorami.


Nie ogarniam twojego trollingu.
Z początku myślałem ,że jesteś zwyczajnym trollem ale okazuje się ,że ty się dopie**alasz do wszystkiego. Nie pasuje ci prawactwo, lewactwo, centrum, pedałyt, żydzi, biali, polacy itd.

Znaczy jesteś zwykłym frajerem który był gnojony za gówniarza i nienawidzi wszystkich i pie**oli wszystko w necie.

Mam własne poglądy i bardziej szanuję j***nych lewaków rowerzystów niż ciebie bo oni chociaż dają się j***ć za coś a ty jesteś jak kundel na wsi. Szczekasz na wszystko bez powodu.