18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Ku czci niemieckich kobiet

MMAriusz • 2016-01-25, 19:31
Dlaczego niemki tak niechętnie zgłaszają gwałty dokonywane przez imigrantów?
.
.
.
Bo dla wielu z nich to jedyna okazja na seks :doggy:




3 niemki wspominają przy browarze:
-Ostatnio zostałam zgwałcona przez jednego z imigrantów. Mówię wam dziewczyny, co to był za ból, nie do zniesienia!
-A co ja mam powiedzieć, jak mnie trzech gwałciło na raz? - mówi druga. To dopiero był ból!
-Eee co wy wiecie o bólu, nie rozśmieszajcie mnie! - wtrąca trzecia. Ostatnio jak uciekałam przed nimi rowerem, to mi się łechtaczka w łańcuch wkręciła!

mygyry

2016-01-25, 19:36
Najbardziej je bolało, że oni doszli pierwsi

warka

2016-01-25, 19:46
Fake , Niemka nigdy nie ucieka przed gwałcicielem , tym bardziej gdy jest on imigrantem.

iamthelaw

2016-01-25, 20:23
Halo co to tam na horyzoncie? To rosjanie?
- nie to imigranci.
No trudno to zostaniemy zgwałcone.

bartnik1

2016-01-25, 20:54
Poprawie i tego suchara..


3 niemki wspominają przy browarze:
-Ostatnio zostałam zgwałcona przez jednego z imigrantów. Mówię wam dziewczyny, co to był za ból, nie do zniesienia!
-A co ja mam powiedzieć, jak mnie trzech gwałciło na raz? - mówi druga. To dopiero był ból!
-Eee co wy wiecie o bólu, nie rozśmieszajcie mnie! - wtrąca trzecia. Ostatnio jak uciekałam przed nimi rowerem, to gdy mi się łechtaczka w łańcuch wkręciła to z bólu odgryzłam dzwonek!


eskel_jsk

2016-01-25, 21:06
to jest chyba trochę stereotyp. Miałem wrażenie że Angielki są brzydsze.

BenderXXX

2016-01-25, 23:57
sorry bartnik1... prawie dobrze:

oryginał:

-rozmawiaja 3 blondynki (..... i tak dalej...)

trzecia mówi:

- a ja największy ból przeżyłam jak jechałam na rowerze, wkręcił mi się dzyndzel w łańcuch i połknełam dzwonek...


dowale jeszcze jednego suchara:

Wiejska dyskoteka wszyscy tańczą tylko jeden chłopak stoi z założonymi rękoma i jedną nogą opiera się o ściane.
Podchodzi do niego dziewczyna i przekrzykując remizową muzykę, woła:
- A ty dlaczego nie tańczysz?
- Ja nie dancor, ja jebaka - odpowiada chłopak.



TheColt

2016-01-26, 06:59
Nie bronie ciapakow w żadnym wypadku ale wydaje mi sie ze ta cala akcja jest celowo mocno nadmuchiwana żeby podk***ić spoleczenstw bo skoro tam na tym placu tyle gwaltow sie odbylo naraz to to przecież musiało wyglądać jak jedna wielka orgia setki gwałconych kobiet przez tysiac ciapakow i ani jednego filmu z tego wydarzenia jako dowod? Nie wspomne juz o tym ze jakim cudem w jednym miejscu znalazlo sie tyle niemek nadajacych sie do gwaltu przeciez to musiala by byc jakas ogolnokrajowa akcja :D

MMAriusz

2016-01-26, 10:05
- Co zaleca się Niemkom w razie napaści imigranta?
- By głośno chrząkały, kwiczały i tarzały się w błocie.

yoshko

2016-01-26, 17:30
miało być ... "jak mi dzyndzel wpodł pod keta to żech titek odgryzła!!"

Dziad_Inżynier

2016-01-26, 19:02
TheColt napisał/a:

Nie bronie ciapakow w żadnym wypadku ale wydaje mi sie ze ta cala akcja jest celowo mocno nadmuchiwana żeby podk***ić spoleczenstw bo skoro tam na tym placu tyle gwaltow sie odbylo naraz to to przecież musiało wyglądać jak jedna wielka orgia setki gwałconych kobiet przez tysiac ciapakow i ani jednego filmu z tego wydarzenia jako dowod? Nie wspomne juz o tym ze jakim cudem w jednym miejscu znalazlo sie tyle niemek nadajacych sie do gwaltu przeciez to musiala by byc jakas ogolnokrajowa akcja :D


Przecież było powiedziane, że u nich nawet zmacanie jest traktowane jak gwałt.