18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ktoś zapomniał zabrać Samsunga...

Halman • 2019-11-16, 21:16

tak jak by w chinach a azji na pewno :amused:

aaaaaaaaaaaaaa

2019-11-16, 21:43
Dlatego trzeba kupować polskie smartfony "MANTA", Kruger i Mac, Myphone, Kiano itd... :mrgreen:

McQurwa

2019-11-16, 21:51
Co oni tam ukrywają?
~może smoka wawelskiego

Wasili666

2019-11-17, 02:00
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Dlatego trzeba kupować polskie smartfony "MANTA", Kruger i Mac, Myphone, Kiano itd...


To właśnie mógł być Kruger, tylko Fredi


radek225

2019-11-17, 09:54
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Dlatego trzeba kupować polskie smartfony "MANTA", Kruger i Matz, Myphone, Kiano itd...



Polskie.... Rozwaliłeś mnie. Importowane tanie gówno z Chin z "polskim" brandem. Tak, jakbyś w Chinach zamówił i sprowadził najtańsze samochody, a na maskę nakleił "Januszowóz", i wmawiał wszystkim, że to polskie auto, polska myśl technologiczna. Miałem sklep z telefonami, nasprzedawałem mnóstwo tych padlin, a Januszki mając do wyboru używanego Samsunga, albo nową Mantę, brali nową mantę. Bo nowe i GWARANCYJA. Za tydzień przychodzi Januszek i płacze, że chce zwrócić, po "polska" padlina zacina się na menu, a aplikacje chodzą tak płynnie, że widzi tylko pokaz slajdów. Tych wynalazków nawet wrogowi nie polecam. Rozkręcałem każdą tą markę, w środku jakość wykonania przypomina prototyp zrobiony przez studenta politechniki na jakieś zaliczenie na studiach. Nie warto tego kupować nawet jak rozwali ci się telefon i czekasz 2, 3 miesiące, aż kupisz coś lepszego. Lepiej kupić w komisie za 200-300 zł jakiegoś używanego Samsunga A5, J5, niż takie nowe padło.

siwy142490

2019-11-17, 10:17
Jak poskładała tak MA! Suka

fumoffu0_0

2019-11-17, 11:02
radek225 napisał/a:

Polskie.... Rozwaliłeś mnie. Importowane tanie gówno z Chin z "polskim" brandem. Tak, jakbyś w Chinach zamówił i sprowadził najtańsze samochody, a na maskę nakleił "Januszowóz", i wmawiał wszystkim, że to polskie auto, polska myśl technologiczna. Miałem sklep z telefonami, nasprzedawałem mnóstwo tych padlin, a Januszki mając do wyboru używanego Samsunga, albo nową Mantę, brali nową mantę. Bo nowe i GWARANCYJA. Za tydzień przychodzi Januszek i płacze, że chce zwrócić, po "polska" padlina zacina się na menu, a aplikacje chodzą tak płynnie, że widzi tylko pokaz slajdów. Tych wynalazków nawet wrogowi nie polecam. Rozkręcałem każdą tą markę, w środku jakość wykonania przypomina prototyp zrobiony przez studenta politechniki na jakieś zaliczenie na studiach. Nie warto tego kupować nawet jak rozwali ci się telefon i czekasz 2, 3 miesiące, aż kupisz coś lepszego. Lepiej kupić w komisie za 200-300 zł jakiegoś używanego Samsunga A5, J5, niż takie nowe padło.





Serio ty jego post wziąłeś na poważnie?

:-/

zomos

2019-11-17, 11:02
radek225 napisał/a:

Polskie.... Rozwaliłeś mnie

<- Patrzcie! DEBIL! :D


radek225

2019-11-17, 11:07
zomos napisał/a:

<- Patrzcie! DEBIL!



Nie ładnie tak publicznie pisać o własnym ojcu.

Perhydrol

2019-11-17, 11:28
↑ Jesteś jego ojcem?

radek225

2019-11-17, 11:45
@up - śmiesz wątpić?

jbone

2019-11-17, 12:10
k***a materac najadł się ostrego kebsa i pierdzi ogniem a wy robicie wielkie halo.

na jakim wyp***ówku wy żyjecie że nie widzieliście wcześniej takiego zjawiska.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-11-17, 13:05
radek225 napisał/a:

Polskie.... Rozwaliłeś mnie......



Ty mnie rozwaliłeś tym, że nie zrozumiałeś ironii. Zomos miał chyba rację ;)

radek225

2019-11-17, 13:16
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ty mnie rozwaliłeś tym, że nie zrozumiałeś ironii. Zomos miał chyba rację



Gdyby to było napisane ironicznie, to "polskie" powinno być wzięte w cudzysłowie. Poza tym są ludzie święcie przekonani, że te pseudo wyroby są polskie, a na sadolu nie zakładam, że wszyscy są obyci z elektroniką. Dlatego nie wyczułem tutaj nawet nuty ironii, kretynie. To, że jesteś kretynem, nie znaczy, że ja nim jestem. Nie mierz innych swoją miarką.