18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ktoś podkręcił za mocno obroty...

Halman • 2022-11-20, 04:08

i puściła barierka zabezpieczająca...
info

Ogórek

2022-11-20, 07:03
Wszystko jest dobrze zapraszam jutro

Hetman_Wielki

2022-11-20, 07:48
dziś promocja, pierwsze 10 osób za free ;-)

Dracula

2022-11-20, 07:58
"Karuzela, karuzela
Na Bielanach co niedziela.
Śmiechu beczka i wesela,
A muzyczka, muzyczka nam gra."


panar3

2022-11-20, 09:11
k***a! Sadol jeszcze nie był nawet pomysłem we łbie jakiegoś pojeba, a ja już wiedziałem że nigdy, przenigdy na żadne takie gówno nie wsiądę. Chyba mam zadatki na proroka jakiegoś...

Dracula

2022-11-20, 09:41
panar3 napisał/a:

Sadol jeszcze nie był nawet pomysłem we łbie jakiegoś pojeba...




ClemenMurray

2022-11-20, 09:52
panar3 napisał/a:

k***a! Sadol jeszcze nie był nawet pomysłem we łbie jakiegoś pojeba, a ja już wiedziałem że nigdy, przenigdy na żadne takie gówno nie wsiądę. Chyba mam zadatki na proroka jakiegoś...


Prorok k***a j***ny xdd W każdym przemyśle zdarzają się wypadki i nie trzeba być Nostradamusem żeby przewidzieć, że coś takiego też ma szansę się wydarzyć. Też bym nie wsiadł na coś takiego w jakimś przestarzałym parku który budziłby moje wątpliwości. Mieszkam obok energylandii i tutaj standardy są top, wszystko nowe, częste kontrole i kilka systemów zabezpieczeń. Nie boję się wsiąść na cokolwiek, a zabawa jest przezajek***abista. Jak narazie zginął tylko jeden głąb który wszedł po kolejkę szukając telefonu który mu wypadł podczas przejazdu, ale to tylko i wyłącznie wina tego cepa i szkoda, że nie ma żadnego filmu z tej akcji.

Heliar

2022-11-20, 11:10
panar3 napisał/a:

k***a! Sadol jeszcze nie był nawet pomysłem we łbie jakiegoś pojeba, a ja już wiedziałem że nigdy, przenigdy na żadne takie gówno nie wsiądę. Chyba mam zadatki na proroka jakiegoś...



A drzwi domu przekraczasz? Bo wiesz, na zewnątrz jest niebezpiecznie.

iksu84

2022-11-20, 11:47
Obroty były źle a barierka, barierka też była zla

outline

2022-11-20, 12:08
panar3 napisał/a:

k***a! Sadol jeszcze nie był nawet pomysłem we łbie jakiegoś pojeba, a ja już wiedziałem że nigdy, przenigdy na żadne takie gówno nie wsiądę. Chyba mam zadatki na proroka jakiegoś...



Możesz wsiadać na takie rzeczy - warunek jest taki zeby nie w indiach ani chinach.

Nattttsjel

2022-11-20, 19:32
ClemenMurray napisał/a:

Prorok k***a j***ny xdd W każdym przemyśle zdarzają się wypadki i nie trzeba być Nostradamusem żeby przewidzieć, że coś takiego też ma szansę się wydarzyć. Też bym nie wsiadł na coś takiego w jakimś przestarzałym parku który budziłby moje wątpliwości. Mieszkam obok energylandii i tutaj standardy są top, wszystko nowe, częste kontrole i kilka systemów zabezpieczeń. Nie boję się wsiąść na cokolwiek, a zabawa jest przezajek***abista. Jak narazie zginął tylko jeden głąb który wszedł po kolejkę szukając telefonu który mu wypadł podczas przejazdu, ale to tylko i wyłącznie wina tego cepa i szkoda, że nie ma żadnego filmu z tej akcji.



o kurde serio? nie czytałam o tym nigdzie a się wybieram :D

focusek

2022-11-20, 20:50
tych zjebow co na pis glosuja bym tam krecil

Szary_Jeleń

2022-11-21, 01:05
Jakim trzeba być sp***oleńcem żeby bawić się na takich maszynach...