18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeleniowski

2017-03-15, 09:16
Dobry suchar nie jest zły

nowynick

2017-03-15, 10:03
sprawdziłem z ciekawości kiedy mogą liczyć na deszczyk i jeśli to skala Celsjusza to mają przej***ne...


A tak na ludzkie nie reptiliańskie przekładając to 35 stopni około, więc też k***a nieciekawie

Clarx

2017-03-15, 13:36
nie kumam ludzi którzy mieszkają w strefie powodzi albo suszy

StaraKacapka

2017-03-15, 13:50
Ty mieszkasz w strefie w której jebia cie wszyscy włącznie z ojcem... Też tego nie rozumiem. :lol:

nowynick

2017-03-15, 14:48
Clarx napisał/a:

nie kumam ludzi którzy mieszkają w strefie powodzi albo suszy



A co masz ochotę zaprosić pod swój dach, na swój koszt, uprzednio podpisując papiery, że odpowiadasz prawnie za wszystko co ewentualnie "imigrant" zmaluje?

Ma...........ke

2017-03-15, 16:01
nowynick napisał/a:

sprawdziłem z ciekawości kiedy mogą liczyć na deszczyk i jeśli to skala Celsjusza to mają przej***ne...
Obrazek

A tak na ludzkie nie reptiliańskie przekładając to 35 stopni około, więc też k***a nieciekawie



Jakby to było podane w skali Kalvina to by mieli zimniej niż na Antarktydzie.

meier

2017-03-15, 16:34
Ale jest w farench*jta

grudzin7

2017-03-15, 21:31
nowynick napisał/a:



A co masz ochotę zaprosić pod swój dach, na swój koszt, uprzednio podpisując papiery, że odpowiadasz prawnie za wszystko co ewentualnie "imigrant" zmaluje?



pie**olisz jak potłuczony :roll:
Kolesiowi chodziło o to, że zamieszkiwanie terenów, na których grożą klęski żywiołowe jest głupotą. U nas też nie brakuje idiotów co budują domy w dolinie Wisły. Jak tylko woda wyleje to płaczą, że oszczędności życia poszły w ch*j i żeby teraz cały kraj się zrzucał na mieszkania komunalne dla tych idiotów. j***ni troglodyci... Niech giną :lodowka: