18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto zaprotestuje ....

arekkomp • 2019-08-21, 10:25
Miejmy otwarty umysł ....





W dzisiejszych czasach porównać nazi... tfu niemieckie zbrodnie z brakiem akceptacji zachowań LGBT czy aktualnej sytuacji politycznej :facepalm:

Spot organizacji sponsorowanej przez m.in. Fundacja G.Sorosa, Centrum Kultury Żydowskiej, UM Warszawy :/ http://www.otwarta.org/kim-jestesmy/sponsorzy/

Wkleję jeszcze tylko jeden komentarz użytkownika joemonster.org gdzie to znalazłem (żeby nie było że mój):

Radysh:
Miej tak otwartą głowę, żeby ci mózg wypadł.
Wówczas znajdą się tacy, którzy powiedzą ci co jest właściwe a co nie.
Wbrew zdrowemu rozsądkowi, twoim zasadom moralnym i własnej uczciwości.
Wówczas będziesz nowoczesny i tolerancyjny.

Ryszardowo

2019-08-21, 22:48
Jak to powiedział Jerzy Urban .. Jako człowiek postępowy akceptuję LGBT, ale go nie stosuje, bo mnie po prostu brzydzi

Robol91

2019-08-21, 23:23
Przesada. Niecha każdy zna swoje miejsce w szeregu. Polska rodzina na polskiej ziemi,kobiety do kuchni, uchodźcy na dnie morza, gbt z dala od Polski, żydy do gazu, murzyni na plantacji bawełny ... itp itd.

ja...........ka

2019-08-21, 23:41
ja pie**ole - jedyny słuszny komentarz

wilkoala

2019-08-21, 23:51
Jednym słowem Panowie i Panie: odj***ło wam w drugą stronę.
Na hasła typu LGBT, KK, Pedofilia, Feministka dostajecie spazmów oburzenia i w ten sposób dajecie sobą manipulować.
Gdybyście połowę tej energii spożytkowali na czynną krytykę spraw naprawdę ważnych oraz zrzeszanie się i organizacje, to każdy polityk pierdzistołek i łapuwkowicz srałby ze strachu przed popełnieniem zdrady.

kane84

2019-08-22, 00:26
Ci ludzie naprawdę wierzą, że walczą z jakimś nazizmem... żenada

kanalistakp

2019-08-22, 02:12
Najbardziej poj***ne jest to że tak naprawdę jedni wychodzą żeby wk***ić drugich i na odwrót. Zamiast k***a wyjść z realnym problemem typu płaca minimalna to politycy mają beke bo odwracają tym uwagę od realnych problemów. Poza tym, kto ma siłę na takie akcje (i patole i LGBT) po pracy i ogólnie w wolnym czasie?

viader80

2019-08-22, 06:26
Jak zwykle w tego typu filmach, demokracja pełną parą - komentowanie na yt zablokowane hehehehhehehe

edmund

2019-08-22, 08:10
wredna manipulacja, ciekawe dlaczego pod tym paszkwilem wyłączyli komentarze,
pewnie, łatwo jest gadać, niż wysłuchać co inni myślą

ScrappyCoco

2019-08-22, 08:44
Jeśli nie protestuje kiedy wciskają nam na siłę zdziczałych nachodźców, jeśli nie protestuje, gdy dzieciom chcą wtłaczać pedalskie ideologie, gdy żydzi szkalują, obrażają i kłamią na temat moich rodaków, gdy geje obrażają moją religię to kto zaprotestuje? To już nie przeszkadza tym j***nym lewusom. Tera to mnie wk***ili. A ten materna to trzeźwy w ogóle? Bo soś s gadki niewyraśśny...

St...........on

2019-08-23, 02:09
Velture napisał/a:

To ja ci powiem od siebie.
Tych co lecą na paradę po mordobicie to powinno się zamykać. ch*j z której strony są. Poj***ne do kwadratu prawaki co buk, honór i łojczysna dresy spod klatki czy to progresywne w dupsko sobie wkładające ch*je lewaki i całe te poj***ne mniejszości - wszystkich powinno się skasować.



Właśnie o tym pisałem to eppel nie zrozumiał. Kasować radykałów i z lewa i z prawa.

Bantol

2019-08-24, 17:47
poj***ło ich chyba

wpie**alać z tym tematem

kapadocja

2019-08-28, 15:48
kolosasz napisał/a:

Gdy mowa o tolerancji, otwartości używa się związku frazeologicznego "otwarty umysł" a nie
"otwarta głowa".
Szach-mat.
I co? Kto je tera krulem internetuf?





Im bardziej otwarty umysł, tym łatwiej gówno się tam wlewa