18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto zaprotestuje ....

arekkomp • 2019-08-21, 10:25
Miejmy otwarty umysł ....





W dzisiejszych czasach porównać nazi... tfu niemieckie zbrodnie z brakiem akceptacji zachowań LGBT czy aktualnej sytuacji politycznej :facepalm:

Spot organizacji sponsorowanej przez m.in. Fundacja G.Sorosa, Centrum Kultury Żydowskiej, UM Warszawy :/ http://www.otwarta.org/kim-jestesmy/sponsorzy/

Wkleję jeszcze tylko jeden komentarz użytkownika joemonster.org gdzie to znalazłem (żeby nie było że mój):

Radysh:
Miej tak otwartą głowę, żeby ci mózg wypadł.
Wówczas znajdą się tacy, którzy powiedzą ci co jest właściwe a co nie.
Wbrew zdrowemu rozsądkowi, twoim zasadom moralnym i własnej uczciwości.
Wówczas będziesz nowoczesny i tolerancyjny.

Sv...........ge

2019-08-21, 19:05
Skowyt faszystów i katozjebów pokazuje że jednak spot odniósł efekt. I fajnie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

carl92

2019-08-21, 19:13
Jedyna słuszna koncepcja to nie utożsamiać się ani z jednymi debilami typu bojówki narodowościowe ani zjebów z LBGT.
Mieć jednych i drugich głęboko w dupie, I żyć własnym życiem.

usion

2019-08-21, 19:27
Andrzej SEWERYN | Magdalena BOCZARSKA | Krzysztof MATERNA | Julia KIJOWSKA | Bożena STACHURA | Jacek KLEYFF | Filip KOSIOR | Maria DĘBSKA |
- nazwiska sprzedawczyków.

St...........on

2019-08-21, 19:29
ePeeL napisał/a:

Społeczność sadisticowa, jak i LGBT i inne skrajne pojeby mogą se podać rękę. Najzdrowszym podejściem na to wszystko jest mieć wyj***ne. Im mnie atencji dostarczacie jakiejkolwiek grupie ideologicznej tym mniej im odpie**ala. Zrobili jakiś gownospot, a udostępniając go na sadisticu tylko podbijacie im zasięg. Robicie dokładnie to czego oni chcieli, bo przecież: "nieważne, jak mówią - ważne, ze mówią". Swoja droga, co was tak bardzo obchodzi kto z kim śpi, albo kto się z kim hajta, albo jako co się k***a identyfikuje. Az tak macie smutne życie? Traktujcie go jako człowieka i wystarczy, a jeśli uważasz, ze ktoś kto jest po prostu chory, bo zaburzenia identyfikacji płciowej są choroba, zasługuje na to żeby go dojeżdżać to jesteś jeszcze niżej w klasie intelektualnej niż ten ktoś.



Hahahaha olać? czyś ty do k***y nędzy do końca zgłupiał? jak ci będą złodzieje robić wjazd na chatę to też olejesz? ty ślepy mały człowieczku, jak teraz się nie postawimy to twoje dzieci i wnuki będą miały przej***ne, bo te sk***ysyny forsują wszystkie zasady moralne! Bedą się uczyć masturbować i wybierać sobie tożsamość płciową jak w wieku przedszkolnym w sp***olonej Farszafce. k***a ale miałem fart, że wyj***łem przed tym młynem, ludzie w Polsce powoli tracą człowieczeństwo, dwie niemiecko-żydowskie partie skłóciły cały naród ,podzieliły i zagnały jak owczarek stado baranów, idź pan w ch*j, niech to pie**olnie wszystko.


Zrobić getta, wpie**olić wszystkich zradykalizowanych z prawej jak i z lewej do niego i zalać betonem

utrOne

2019-08-21, 20:00
poligon6 napisał/a:


Na zachodzie to jakis obłed, nawet przejscia dla pieszych maluja w tęczę by oswoic ludzi z dewiacjami. A w ślad za nimi ida pedofile np na paradach w Amsterdamie czy Pradze.


No, zgniły ten zachód. W Polsce takie parady za pedofilami tylko w kościołach. W oczy nie kole przynajmniej.

ePeeL

2019-08-21, 20:16
alexandrus napisał/a:

Hahahaha olać? czyś ty do k***y nędzy do końca zgłupiał? jak ci będą złodzieje robić wjazd na chatę to też olejesz? ty ślepy mały człowieczku, jak teraz się nie postawimy to twoje dzieci i wnuki będą miały przej***ne, bo te sk***ysyny forsują wszystkie zasady moralne! Bedą się uczyć masturbować i wybierać sobie tożsamość płciową jak w wieku przedszkolnym w sp***olonej Farszafce. k***a ale miałem fart, że wyj***łem przed tym młynem, ludzie w Polsce powoli tracą człowieczeństwo, dwie niemiecko-żydowskie partie skłóciły cały naród ,podzieliły i zagnały jak owczarek stado baranów, idź pan w ch*j, niech to pie**olnie wszystko.
Zrobić getta, wpie**olić wszystkich zradykalizowanych z prawej jak i z lewej do niego i zalać betonem



Ale kim Ty k***a jesteś żeby decydować kto co ma robić lub gdzie wylądować? Jesteś miernym polakiem na uchodźstwie, który nie mógł sobie poradzić z prosta rzeczywistością tego kraju i pyszczysz zza morza.
Na to co piszesz jest prosta metoda - karać za czyny. Osobiście ch*j mnie to obchodzi jaki był motyw molestowania dzieciaka, czy to przez księdza czy dwójkę pedałów - wsadzić do pierdla za pedofilie. Tak samo z pobiciami i tego typu innymi. Nie obchodzi mnie czy ktoś Cie pobił za to ze jesteś czarny czy za to ze jesteś muzułmaninem - obchodzi mnie, ze Cie pobił, a jego motyw powinien być ustalony tylko i wyłącznie do udowodnienia winy, a nie zadecydowaniu o długości kary lub jej surowości. Jeśli jakieś lewicowe głupki będą próbować uczyć moje dziecko o tym jak się masturbować to po prostu odsunę dziecko od takich zajęć. To co zrobią inni rodzice ch*ja mnie obchodzi. Z reszta, to co piszesz to są absolutne skrajności.
Moje dzieci i wnuki będą miały przej***ne przez PiS i jego pincsetplusy. Jeśli chodzi o moralności i zasady to moje dziecko wyniesie je z domu i będzie to jedno zdanie: "Nie wpie**alaj się z butami do czyjegoś życia, tylko dbaj o swoje". Proste.
Swoja droga niezła k***a analogia. Porównać coś takiego jak to ze facet se chodzi w sukience do tego, ze ktoś zagraża mojemu życiu i majątkowi.

carl92 napisał/a:

Jedyna słuszna koncepcja to nie utożsamiać się ani z jednymi debilami typu bojówki narodowościowe ani zjebów z LBGT.
Mieć jednych i drugich głęboko w dupie, I żyć własnym życiem.



Słowa rozsądku.

Loaloa

2019-08-21, 20:26
Hejtujecie na LGBTQ i cieszycie się, jak idioci, kiedy polactwo-naziolstwo bije uczestników parad. Hejtujecie, kiedy pojawiają się spoty wzywające do opamiętania i zaniechania faszystowskiego kursu w instytucjach państwowych. Niemniej jeżeli pozwolicie bandytom z pisiej ferajny rozpieprzyć wasz kraj, zdziwicie się, kiedy i wam dobiorą się do dupy. Powód może być dowolny, bo bolszewicka mentalność pisuarów działa bardzo prosto - doj***ć każdemu, kto nie jest z nami. Pamiętajcie, ideą państwa totalitarnego jest posiadanie haka na dowolnego obywatela. Dziś wk***iają was pomysły, żeby każdy mieszkaniec polandii miał równe prawa, jutro możecie się zdziwić, że po was przyszli i nikt nie staje w waszej obronie.

Sk8

2019-08-21, 20:31
Kiedy przyszli po Polskę...

GwałcicielKuz

2019-08-21, 20:36
ja protestuje !!! przeciwko zbokom , hordom muzułmańskim gwałcącym europejska kulture i przeciwko praniu muzgów nowemu pokoleniu .. !!~ty też protestuj bo kiedy muzułmańscy pedofile i zboki z LBGT przyjdą pod twuj dom, zaatakują twoją rodzinę to nie bedzie komu ich napie**alać !!

~Velture

2019-08-21, 20:59
Loaloa napisał/a:

Hejtujecie na LGBTQ i cieszycie się, jak idioci, kiedy polactwo-naziolstwo bije uczestników parad. Hejtujecie, kiedy pojawiają się spoty wzywające do opamiętania i zaniechania faszystowskiego kursu w instytucjach państwowych. Niemniej jeżeli pozwolicie bandytom z pisiej ferajny rozpieprzyć wasz kraj, zdziwicie się, kiedy i wam dobiorą się do dupy. Powód może być dowolny, bo bolszewicka mentalność pisuarów działa bardzo prosto - doj***ć każdemu, kto nie jest z nami. Pamiętajcie, ideą państwa totalitarnego jest posiadanie haka na dowolnego obywatela. Dziś wk***iają was pomysły, żeby każdy mieszkaniec polandii miał równe prawa, jutro możecie się zdziwić, że po was przyszli i nikt nie staje w waszej obronie.



To ja ci powiem od siebie.
Tych co lecą na paradę po mordobicie to powinno się zamykać. ch*j z której strony są. Poj***ne do kwadratu prawaki co buk, honór i łojczysna dresy spod klatki czy to progresywne w dupsko sobie wkładające ch*je lewaki i całe te poj***ne mniejszości - wszystkich powinno się skasować.

essek

2019-08-21, 21:24
lgbt k***y i pis jeszcze większe k***y, przez które zaczyna m lubić lgbt;/

BajecznyKrzysztof

2019-08-21, 21:45
UCHODCZYNI xD i już wiadomo, że mamy do czynienia ze zj***ną lewacką ideologią.

PS. Tylko oni są tak popie**oleni, żeby porównywać sytuację w Polsce z holokaustem (nawiązanie do Dahau)

btw niech ktoś pokaze mi jakis akt nietolerancj w PL. Sam fakt, ze biedron ze swoim chlopakiem są politykami, działają legalnie i do tego dostali sie do parlamentu EU powinno już zamknac kazdemu mordy - mówię to w kontrascie do na prawde nietolerancyjnych krajow, jak kraje arabskie, gdzie pedalstwo uczy się latać spychając z wiezowcow.

Zordonek

2019-08-21, 22:33
no właśnie nikt nie protestuje przeciw budowie kościołów muzułmańskich oraz zasłoniętych twarzach kobiet, w galeriach już od tego się roi

Ender80

2019-08-21, 22:43
poligon6 napisał/a:

Wciskaja ta LBGT ideologie gdzie sie da i maja pretensje ze ludziom to uszami wychodzi.
Przypomne, ciotki spad znaku LBGT to obwożny cyrk, który teraz występuje po jakis wioskach typu Radomsko, by powk***iać ludzi. Maszeruje tego raptem 300 osób, te same zakazane mordy. Potem wyja ze ktos ich przesladuje.
Na zachodzie to jakis obłed, nawet przejscia dla pieszych maluja w tęczę by oswoic ludzi z dewiacjami. A w ślad za nimi ida pedofile np na paradach w Amsterdamie czy Pradze.



Zupełnie jakbym czytał opis kościoła katolickiego.

pankruk

2019-08-21, 22:48
Bramy piekieł kościoła naszego nie przemogą.