18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto powiedział że bohaterowie noszą peleryny

XTralala • 2022-09-05, 18:42
10-letni chłopiec z Oklahomy ratuje mamę przed utonięciem, gdy ta dostała napadu padaczkowego podczas pływania w basenie




XTralala

2022-09-05, 20:44
Brojler napisał/a:

Młody, ma jaja tam gdzie trzeba. Żadne lgbt z niego nie będzie



Miejmy nadzieję. Troszkę za dużo tęczy na tym świecie w tych poyeba..-ych czasach. Poprawka do komentarza lgbt+ bo to się obrazi...

Szary_Jeleń

2022-09-05, 20:44
Po ch*j wchodzi do wody jak choruje na padaczkę?

XTralala

2022-09-05, 20:47
Szary_Jeleń napisał/a:

Po ch*j wchodzi do wody jak choruje na padaczkę?



A skąd wiesz ze nie masz aktywnych komórek rakowych i żniwiarz przyjdzie po Ciebie jeszcze w tym roku? Jak mnie takie pitolenie drażni.

:evil:

zbynekmaslanka

2022-09-05, 21:02
Prawie na pewno mam padaczke skroniową ... sam wydedukowałem. Jeden z wielu objawów to tzw deja vu ... podczas "epizodu padaczkowego" wydaje ci się że jakieś zdarzenie miało miejsce. Zdarza mi sie to rzadko ... mniej wiecej raz na rok. Już nawet nie pamiętam jak to jest. W pewny sensie to bardzo przyjemne ... jakby być pijanym czy coś takiego

Wiewór

2022-09-05, 21:15
Mama nie wypiła burbona z rana i ja białe myszy wytrzepaly

PabloSkills

2022-09-05, 21:58
Dla młodego brawa, zimna krew, chłodny umysł. Matka miała jeszcze oznaki paniki, ale koniec końców piękny obrazek na koniec.

Zbysław

2022-09-05, 23:26
Szczerze?

łzy mi poleciały

psarnack

2022-09-06, 00:23
Maniecky napisał/a:

Jaki bohater? Kto by matki nie uratowal? Trzeba by byc Chinczykiem zeby cos takiego zajebac. Badz poprzez wrodzony brak empatii i brak duszy albo przez oczka c**a zarosniete i ogolne niedoj***nie ... badz jak w przypadku tego chinskiego "ratowonika" poprzez wszystko razem:



ja prd., a co ma do tego empatia ? czy Ty rozumiesz co to słowo znaczy ? czy tylko powtarza bo to jest takie fajne ? dobrze zrobił i brawo dla niego ale co do tego ma empatia ?

kulawiec

2022-09-06, 00:40
Nie utopił jej, wyciągnął, nie oglądać.

parapsychol

2022-09-06, 01:30
mlody poprostu przemyslal: kto bedzie gotowac obiad?, kto pozmywa i posprzata? wiec trzeba pomoc.

danielxc717

2022-09-06, 02:56
parapsychol napisał/a:

mlody poprostu przemyslal: kto bedzie gotowac obiad?, kto pozmywa i posprzata? wiec trzeba pomoc.



Ty masz tak że swoją, matką nie? Ale inni patrzą na, nią w inny sposób. Połowa sadoli ją miała.

:-P



:lol:

tomeklzs

2022-09-06, 09:39
Widać, że starej nóżka chodziła w rytm baletu. Młodego do tańca zaprosiła i to na głównej?

Maniecky

2022-09-07, 02:49
psarnack napisał/a:

ja prd., a co ma do tego empatia ? czy Ty rozumiesz co to słowo znaczy ? czy tylko powtarza bo to jest takie fajne ? dobrze zrobił i brawo dla niego ale co do tego ma empatia ?



Brak empatii dotyczyl Chinczyka Szerloku. Jak dalej nieogarniasz wpisu to daj znac to Ci rozrysuje tok myslenia kredkami.