18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kto nie lubi bzykanka na świeżym powietrzu

~Angel • 2020-05-20, 20:45
a po co się z tym ukrywać


bupkie

2020-05-20, 21:20
Jakiś andrzej teraz pewnie podcina żyły, bo na gimnastyce w szkole spadły mu spodenki i koleżanki z klasy nie dają mu spokoju. Powinniśmy być bezwstydnymi zwierzętami ale gdzieś w ewolucji wykształciliśmy w sobie wstyd a to zupełnie przeciwne rozwojowi.

Juzwa

2020-05-20, 21:33
Bzykanie na świeżym powietrzu jest przereklamowane. Mrówki w dupę włażą. Nie polecam.

Xvier

2020-05-20, 22:17
Juzwa napisał/a:

Bzykanie na świeżym powietrzu jest przereklamowane. Mrówki w dupę włażą. Nie polecam.



i piach w kapsko

:mrgreen:

longlong7

2020-05-20, 22:23
o maj gasz! o maj gasz! o maj gasz! ja też bym tak chciała ale jestem starą maciorą i nikt mnie nie chce

AndyC

2020-05-20, 22:59
k***a. Jak zwykle film urywa się za wcześnie... ale na szczęście zdążyłem skończyć :krejzi:

apacz93

2020-05-20, 23:03
Czy może mi ktoś powiedzieć co to jest ten GOSZ?

SuicidalBoy

2020-05-20, 23:04
Ciekawe czy autor nagrania powiadomił policję.

niekiepski_88

2020-05-20, 23:08
Pro społeczne zachowanie :D bawią uczą ucząc bawią :D Niczym kangury australijskie na Naszynal Dżeografik :P

polakwrocek

2020-05-21, 00:03
bupkie napisał/a:

Jakiś andrzej teraz pewnie podcina żyły, bo na gimnastyce w szkole spadły mu spodenki i koleżanki z klasy nie dają mu spokoju. Powinniśmy być bezwstydnymi zwierzętami ale gdzieś w ewolucji wykształciliśmy w sobie wstyd a to zupełnie przeciwne rozwojowi.



Właśnie że wstyd pozwolił zbudować cywilizację.
Luźne podejście do Biblii pozwala przypiąć "wstyd" jako skutek zjedzenia jabłka z drzewa poznania.
Zwierzęta się nie wstydzą. A skoro się nie wstydzą nie mają ambicji. Wstyd bierze się z faktu niechęci do zaakceptowania rzeczywistości... czyli napędza chęć zmiany owej na własne potrzeby. A reszta to już historia.

Robertuss

2020-05-21, 00:13
longlong7 napisał/a:

o maj gasz! o maj gasz! o maj gasz! ja też bym tak chciała ale jestem starą maciorą i nikt mnie nie chce



Może się zlituje jakiś niezrównoważony sadol nad stara maciora?

:mrgreen:

JaTylkonaChwile

2020-05-21, 00:15
j***ne zwierzeta, pie**olone bydlo, takimi jaraja sie tylko stulejarze, dla ktorych cos takiego bedzie max czego w zyciu seksualnym osiagna. Seks na swiezym powietrzu jak najbardziej, w jakims ustronnym miejscu na lonie natury - spoko. W tym wypadku to poprostu cos zenujacego.

Adrian92

2020-05-21, 03:12
Jakbym widział to bym się zaśmiał i poszedł dalej, a niektórym tu dupa wyraźnie pęka i ogólnie się zesrali :)
Mieli ochotę to to zrobili i będą mieli ubaw do konca zycia wspominając, ja zrobiłem mnóstwo rzeczy które odbiegają od normalności i zrobię jeszcze wiele, jakbym się miał przejmowac tym co ludzie powiedzą to musiałbym się zamknąć w domu i przestać "żyć:" :)

PsikutaBezS

2020-05-21, 03:38
Xvier napisał/a:

i piach w kapsko



To pikuś. Najgorsze są kleszcze.