18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kto jest winny bezrobocia w Polsce?

uneventful • 2014-02-23, 22:24
Tym razem pan Piotr objaśnia kto jest winny bezrobocia w Polsce.


nsn

2014-02-23, 23:17
Amen. :-/

szymoniksto

2014-02-23, 23:32
Myślałem, że krzyknie ,,wina tuska" .

vass

2014-02-23, 23:36
pie**oli jak potłuczony. Trzeba by zamknąć granice i ogrodzić Polskę murem, żeby ludzie musieli kupować produkty z manufaktury bezrobotnego, a nie wymyślone przez sztab wysokiej klasy inżynierów w wielkich koncernów.
Założyć własną działalność to dzisiaj w Polsce trwa kilka dni, do tego dochodzą ulgi na zus i jak się ma dobry plan, to dofinansowania z UE.
Gościu majaczy :)

weltmajster

2014-02-23, 23:53
Siejesz niepotrzebny defetyzm w narodzie. Posłowie lewicy usłyszeli Twoje oczekiwania i już spieszą im sprostać.

el...........wy

2014-02-24, 00:34
@vass
Wszystko co ci ktoś z niewytłumaczalnych moralnie przyczyn "DA" to musi zabrać innym osobom, bo wyobraź sobie , że państwo to pojęcie abstrakcyjne , nie stoi za nim człowiek, maszyna czy firma. Państwo to my więc jak ci pie**olą o tym, że gospodarka notuje wzrost, a ty nie odczuwasz tego w swojej kieszeni, to znaczy, że ktoś tylko manipuluje tobą, co nie jest pewnie trudne.
Czytaj Bastiata, a nie marksa k***iu.

vass

2014-02-24, 03:45
@up
Widać większości bezrobotnym gamoniom trzeba dawać, bo nie potrafią sami o siebie zadbać.
Trzeba pomagać, bo młody nie ma równych szans z tymi, którzy są już na rynku.
W dzisiejszych czasach, ch*ja zrobisz, nie mając zaplecza, czy to naukowego, czy technicznego.
I żeby nie było mam 46 lat i ani dnia w życiu nie byłem bezrobotny, a od 17lat prowadzę własną działalność gospodarczą, Marks i Lenin raczej mi się nie przyda. Ani żaden inny ch*j z prawej czy z lewej.
Po prostu w dzisiejszych czasach nie ma szans, żeby bezrobotny bez kapitału, zaczął coś produkować i żeby ktoś to chciał kupić, nawet jak nie będzie obarczony kosztami.
A jak nawet coś fajnego zrobi, to i tak mała chińska rączka zrobi to 2x taniej i nie koniecznie gorzej :-P