18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kto chce pomóc w walce z dyskryminacją?

Znawca_Cipek • 2021-03-26, 23:15
Całkowicie anonimowo, bez rejestracji.
Pomóżmy im w walce ze złem ! Sadole, do dzieła! :D

Szkoła Filmowa w Łodzi uruchomiła mailową skrzynkę zaufania, na którą studenci, absolwenci, a także wykładowcy i pracownicy mogą zawiadamiać o zastraszaniu, prześladowaniu, agresji lub innej formy nadużywania władzy na uczelni.

Anonimowy formularz
Dla osób, którzy nie chcą lub nie są jeszcze gotowe ujawniać swoich danych osobowych, dostępny jest także specjalny, anonimowy formularz. Podkreślono w nim, że za jego pomocą można w całkowicie bezpieczny sposób udokumentować swoje doświadczenia związane z zastraszaniem, prześladowaniem, agresją lub innymi formami nadużywania władzy, do których mogło dochodzić w murach szkoły.

https://forms.office.com/r/jW9skh41Ju

No tylko patrzcie, co mozemy sobie wybrac. Jest nawet Heterofobia!



15.Jak określiłabyś / określiłbyś to zdarzenie?


Nie pozostanmy obojetni! Pokażmy fantazje w walce ze zlem ;)

Wiewór

2021-03-28, 13:41
Rozjebie napisał/a:

Na początku II Wojny w Waffen-SS służyło około 120 000 żołnierzy. Pod koniec wojny około milion (z czego tylko 400 000 Niemców, pozostałe 600 000 to np. Ukraińcy, Estończycy). Żydów ponoć zginęło 6 milionów. Mniejszość może prześladować większość



Ale ja się pytałem w jaki sposób katolicka większość w monoteistyczny kraju wyznaniowym będącym satelita Watykanu, jest prześladowana przez mniejszość LGBT. Dobrze wiesz o co chodziło.