18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kto by to przewidział

~Angel • 2019-03-05, 12:00
Na pewno nie ona.


dark2224

2019-03-05, 12:19
Od razu dzioba do r*chania otworzyła :cumshot:

Budrys2000

2019-03-05, 12:35
ma fajne nogi, kawał dupy, cycki tez pewnie jakieś ma
więcej mieć nie musi, to kobieta

mesjans

2019-03-05, 17:23
I jeszcze jaka zdziwiona jakby odkryła paranormalne zjawisko.

burex666

2019-03-05, 18:52
Ja pie**ole,jakie te świnie w dzisiejszych czasach są k***a tępe.

marinis

2019-03-06, 00:12
dark2224 napisał/a:

Od razu dzioba do r*chania otworzyła


Ty na serio jesteś takim pustakiem, czy tylko udajesz?
mesjans napisał/a:

I jeszcze jaka zdziwiona jakby odkryła paranormalne zjawisko.


Fajna mina ukazująca zaskoczenie. O co ci chodzi człeku?
burex666 napisał/a:

Ja pie**ole,jakie te świnie w dzisiejszych czasach są k***a tępe.


Ty na serio jesteś takim żenującym pustakiem czy tylko udajesz?
PrawdaJestJedna napisał/a:

Twarz nieskalana inteligencją.


Nieskalana inteligencją to jest twoja gęba.
Budrys2000 napisał/a:

ma fajne nogi, kawał dupy, cycki tez pewnie jakieś ma
więcej mieć nie musi, to kobieta


Ty na serio jesteś takim pustakiem czy tylko takiego udajesz?

URAGE

2019-03-06, 03:49
@marinis

Ty tylko tak w każdym poście próbujesz trollować, czy na serio zgubiłeś się w internecie? Tak tylko pytam, bo ciężko rozróżnić fanatyczną głupotę od żartów.

KrólikBugs

2019-03-06, 21:03
@up On tak na serio. Typek ma ostre problemy psychospołeczne.

marinis

2019-03-07, 00:49
Problemy to mają idioci, którzy tylko obrażać potrafią i sami nie rozumieją co piszą. Uważają, że są zabawni, a naprawdę są głupi.
Fajna zabawna dziewczyna, a tępaki tylko potrafią obrażać.

KrólikBugs

2019-03-07, 02:06
marinis napisał/a:

Problemy to mają idioci, którzy tylko obrażać potrafią i sami nie rozumieją co piszą. Uważają, że są zabawni, a naprawdę są głupi.
Fajna zabawna dziewczyna, a tępaki tylko potrafią obrażać.


A ty uważasz się za strażnika sadola i musisz każdemu zwracać uwagę? :amused:

URAGE

2019-03-07, 12:35
marinis napisał/a:

Problemy to mają idioci, którzy tylko obrażać potrafią i sami nie rozumieją co piszą. Uważają, że są zabawni, a naprawdę są głupi.
Fajna zabawna dziewczyna, a tępaki tylko potrafią obrażać.



Fajna i zabawna? Brzmisz jak jakaś stuleja. Dziewczyna nie jest brzydka, a takie "szaleństwa" mogą świadczyć o jej poczuciu humoru i skłonnościach do dobrej zabawy, ale nie zmienia to faktu, że każda inteligentna osoba wiedziałaby jak coś takiego się skończy. Zniszczyła półkę z wieszakami, bo nie byłą dość rozgarnięta, aby skojarzyć, że jej 50kg nie utrzyma się na dwóch wkrętach. Także nazwanie jej głupią jest jak najbardziej na miejscu, zwłaszcza, że to nie jest 8-letni dzieciak.

Idąc dalej Twoim tokiem rozumowania, nie rozumiem, dlaczego masz problem ze śmiesznymi komentarzami jej rozdziwionej gęby, która mówi "OMG! JAk to się mogło stać?!". Przecież to tylko zabawni koledzy z sadistica robią sobie niewinne żarty w internecie. Oj, oj.

Film też nie znalazł się w internecie przypadkiem. Nie rozumiem, dlaczego komentarze miałyby być w 100% pozytywne? Sam nie lubię wyolbrzymiania czyiś wad przez buchajów z wybujałym ego, ale tutaj nikt nie każe jej się powiesić ani zdechnąć z tak błachego powodu. Nie rób z siebie szeryfa, jak Tirowcy przed suwakiem.

KrólikBugs

2019-03-07, 16:20
URAGE napisał/a:


Idąc dalej Twoim tokiem rozumowania



Nie szedł bym w tą stronę, marinis to obrońca uciśnionych panienek, czym młodsza tym bardziej będzie jej bronił. Zgrywa rycerza który broni białogłów jak gdyby liczył, że później pójdzie z nimi na siano :lol: Sam nie raz mówił, że jemu to tylko szkoda młodych panien, a na stare (18+) to ma wyj***ne. Pewnie sobie wyobraża jak się mu odwdzięczają za bohaterską pomoc. Przy okazji nienawidzi kościoła, broni palnej i w ogóle agresji (no chyba, że to sado maso na 15latce). Moim zdaniem to on się z jakiejś antify urwał. Jednak co by nie mówić, śmieszny jest, przynajmniej dla mnie :D

Legenda mówi, że dopiero opuści ten portal w pokoju, jak mu ktoś prześle na skrzynkę jego świętego Graala - autopsje 13latki :amused:

marinis

2019-03-11, 04:32
URAGE napisał/a:

Zniszczyła półkę z wieszakami, bo nie byłą dość rozgarnięta, aby skojarzyć, że jej 50kg nie utrzyma się na dwóch wkrętach. Także nazwanie jej głupią jest jak najbardziej na miejscu, zwłaszcza, że to nie jest 8-letni dzieciak.


Ja nie mam nic do krytyki, jeśli ktoś na to zasługuje.
Jednak można krytykować używając słowa znacznie bardziej kulturalne, lub mieć większy dystans do tego co się widzi na ekranie.