18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz

InnyName • 2017-03-08, 13:37
:samoboj:

kościół taki jest




Wszystkiego najlepszego dla wszystkich z okazji dnia kobiet :wali:



Reszta

spoiler

nowynick

2017-03-08, 14:01
InnyName napisał/a:


Wszystkiego najlepszego dla wszystkich z okazji dnia kobiet :wali:



skoro dla wszystkich, to dziękujemy :oops:

~Velture

2017-03-08, 19:49
Dziwi mnie, że tak tylko na kościół katolicki jest jechane. Przecież odsetek pedofilów w synagogach i meczetach jest znacznie większy niżeli w przypadku katolickich księży.
Czemu nikt nie odważy się pojechać po rabinach pedofilach?

InnyName

2017-03-08, 20:14
Velture napisał/a:

Dziwi mnie, że tak tylko na kościół katolicki jest jechane. Przecież odsetek pedofilów w synagogach i meczetach jest znacznie większy niżeli w przypadku katolickich księży.
Czemu nikt nie odważy się pojechać po rabinach pedofilach?



Bo u nas większość to kościoły, wydaje mi się że w krajach takich jak Czarnogóra, Rosja, też są takie rzeczy na temat każdej Religi, natomiast niewidoczne dla nas bo w zasadzie nikogo to tu nie interesuje, a też nie możemy mieć pretensji że Rusek nie wrzuca tu tego, bo zapewne nikt nie wrzuca chrześcijańskich heheszków u Arabów. Ale kogo to k***a interesuje co ja tu pisze :D

Hyberius

2017-03-08, 20:46
Zbogiem rozwaliło wszystko.

Essent

2017-03-08, 21:22
Właśnie jem marchewkę z zupą grochową...

sezamkowyRozpierdol

2017-03-08, 21:54
Velture napisał/a:

Czemu nikt nie odważy się pojechać po rabinach pedofilach?



Bo nikogo o to dupa nie zaboli, każdy to poprze i będzie to popularny pogląd a tak to coś się dzieje, ludzie się wk***iają i piszą zabawne komentarze pełne emocji :trollencjusz:

InnyName

2017-03-09, 14:43
wroblesmod, twoje życie

PLpunk

2017-03-09, 17:30
Sporo powklejałeś. Łap piwko.

Hesbollah

2017-03-09, 18:35
Nikt nie będzie tutaj jechał po Imamach czy Rabinach bo są nieznaczący u nas. Kościół katolicki jest problemem na co dzień.

KrólikBugs

2017-03-10, 16:32
InnyName napisał/a:



Bo u nas większość to kościoły, wydaje mi się że w krajach takich jak Czarnogóra, Rosja, też są takie rzeczy na temat każdej Religi, natomiast niewidoczne dla nas bo w zasadzie nikogo to tu nie interesuje, a też nie możemy mieć pretensji że Rusek nie wrzuca tu tego, bo zapewne nikt nie wrzuca chrześcijańskich heheszków u Arabów. Ale kogo to k***a interesuje co ja tu pisze :D



Weź ty się naucz kropki stawiać, bo skąpisz ich, jakbyś musiał za nie płacić.

Curvatura

2017-03-15, 11:49
Cienkie to jak dupa węża. Spojler zarwiea gimbusiarskie komiksy.