18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Ksiądz pedofil skazany po ciężkiej batalii sądowej

Wiewór • 2017-10-03, 11:19
Chciałem wam przekazać radosną nowinę.
Po ciężkich kilkuletnich bataliach sądowych, licznych próbach tuszowania sprawy i wielokrotnego umarzania przez prokuraturę, która stoczyła heroiczną i nadludzką walkę aby uchronić pedofila w sutannie przed sprawiedliwością, stało się.

Kolejny ksiądz pedofil został skazany na 2 lata bezwzględnego pozbawienia wolności z czyny pedofilskie, których dopuścił się na 8 dziewczynkach.

Prokuratury chroniąc księdza argumentowały, że jak ksiądz dotyka w miejsca intymne bez podtekstu seksualnego to jest to całkowicie legalne!
Wyrok nie jest prawomocny i bydle na pewno się odwoła ale wiadomo, że w sprawie już się niewiele zmieni o obrzydliwi dewiant będzie garował.

Od siebie dodam, że liczę iż gity nagwintują mu świętą dupę za wszystkie obrzydlistwa.

To jest ogromny sukces sprawiedliwości bo jak wiadomo nie łatwo skazać w Polsce księdza pedofila ponieważ prokuratury i sądy są pod wpływem Kościoła katolickiego, który woli tuszować przypadki pedofilii w swoich szeregach niż karać sprawców.

Ksiądz pedofil skazany

janlew

2017-10-03, 11:20
Brawo prokuratura pana Ziobry. A w ogóle to było by szybciej, ale właśnie od tego była niestety chwilowo zlikwidowana, Święta Inkwizycja. Od tego i od robienia porządku ze śmierdzącym lewactwem czy feminazistkami(spędzarkami płodów).

Nie mam nic przeciwko nawet urwaniu jaj pedofilowi, ale pamiętajmy:

Polska: Dokument Ministersta Sprawiedliwości za czasów PO, na 1000 pedofili:
- 1 lekarz
- 1 ksiądz
- 1 nauczyciel
...
- 30 mechaników
- 70 murarzy
Na ten 1000 mamy za to 400 pedofili homoseksualistów.

USA Oskarżenia o pedofilie:
- 2-3% Pastorowie protestanccy
- 2% Rabini
- 1% Księża katoliccy

nowynick

2017-10-03, 11:23
Abraxus napisał/a:

liczę iż gity nagwintują mu świętą dupę za wszystkie obrzydlistwa.



Tu nie ma co liczyć, pedofil w polskim pierdlu ma przej***ne na 100%

EDIT: łooo kierwa ale gównoburza po 40 minutach :D 2 piwa w tym ode mnie i 14 komentarzy :mrgreen:

janlew napisał/a:


Polska: Dokument Ministersta Sprawiedliwości za czasów PO, na 1000 pedofili:
- 1 lekarz
- 1 ksiądz
- 1 nauczyciel
...
- 30 mechaników
- 70 murarzy



skazanych kolego, skazanych, a to że w Polsce klechę to będzie prokurator generalny nawet bronił "nieco" wypacza tą statystykę ;)

krzyks

2017-10-03, 11:24
Abraxus napisał/a:

Chciałem wam przekazać radosną nowinę.
Po ciężkich kilkuletnich bataliach sądowych, licznych próbach tuszowania sprawy i wielokrotnego umarzania przez prokuraturę, która stoczyła heroiczną i nadludzką walkę aby uchronić pedofila w sutannie przed sprawiedliwością, stało się.
Prokuratury chroniąc księdza argumentowały, że jak ksiądz dotyka w miejsca intymne bez podtekstu seksualnego to jest to całkowicie legalne!
Kolejny ksiądz pedofil został skazany na 2 lata bezwzględnego pozbawienia wolności z czyny pedofilskie, których dopuścił się na 8 dziewczynkach.
Wyrok nie jest prawomocny i bydle na pewno się odwoła ale wiadomo, że w sprawie już się niewiele zmieni o obrzydliwi dewiant będzie garował.

Od siebie dodam, że liczę iż gity nagwintują mu świętą dupę za wszystkie obrzydlistwa.

Ksiądz pedofil skazany



Tak się podnieciłeś, że nawet zdań nie byłeś w stanie poprawnie napisać :homer:

Wiewór

2017-10-03, 11:30
@up każdy cios w mafię watykańską i ich żołnierzy działa kojąco na mą duszę.
A jeszcze bardziej mnie cieszy jak katolickie oszołomy jak janlew histerycznie bronią księży pedofilów.
Jego nawet jakby ksiądz dobrodziej r*chał w dupę to by jedną ręką robił mu masaż prostaty a drugą szukał statystyk na niezależna.pl, że w innych zawodach jest więcej pedofilów.

poligon6

2017-10-03, 11:38
Widac w Polsce klimat prawny zmienia sie dla czarnej stonki. Pozostaje jedynie emigrowac na zachód i udawać uchodźce, wtedy mozna sie załapać jak złapia na prace społeczne, albo nawet uniewinnienie jak nie zna sie jezyka. W ostatecznosci przejść na Islam.

No lae co tu duzo gadać w postepowej Szwecji 6 tyś gwałtów i cały czas rośnie w polskim ciemnogrodzie 2,4 tyś.

Abraxus napisał/a:


Jego nawet jakby ksiądz dobrodziej r*chał w dupę to by jedną ręką robił mu masaż prostaty a drugą szukał na niezależna.pl, że w innych zawodach jest więcej pedofilów.



No ale to wasza lewacka logika, zawsze jak jakis ciapek kogoś zgwałci to wyskakujecie ze w Polsce też gwałca, wiec o co pretensje, ten sam konstrukt myslowy jak wasz.

Wiewór

2017-10-03, 11:39
janlew napisał/a:

olska: Dokument Ministersta Sprawiedliwości za czasów PO, na 1000 pedofili:
- 1 lekarz
- 1 ksiądz
- 1 nauczyciel
...
- 30 mechaników
- 70 murarzy
Na ten 1000 mamy za to 400 pedofili homoseksualistów.


Ministerstwo, które trzyma sztamę z KK i broni pedofilów w sutannach to źródło wiarogodnych statystyk?
Poza tym link proszę.
Homoseksualista to zawód? Ale to by się zgadzało bo wszyscy księża to homoseksualiści.

Protestanci i katolicy to chrześcijanie więc jeden ch*j. Jedni i drudzy głoszą miłość go bliźniego a jebią dzieci. Chyba, że to jest miłość dosłowna? Może nieuważnie słuchałem :-D

Moby_Dick

2017-10-03, 11:42
Wyraz pedofil powinien być przypisany w słowniku synonimów do wyrazu Ksiądz.

Wiewór

2017-10-03, 11:46
@up w zasadzie jak wejdziesz na słownik synonim.net to pod hasłem ksiądz jest już "pedofil" a pod hasłem "pedofil" jest odnośnik do "ksiądz"...

poligon6

2017-10-03, 11:51
Dick napisał/a:

Wyraz pedofil powinien być przypisany w słowniku synonimów do wyrazu Ksiądz.



Najwiecej pedofili jest wsród homosiów, Przypomne tylko jednego szkockiego działacza LBGT, który zabawiał sie z kilkumiesiecznymi dziecmi i nagrywał swoje wyczyny na komórke, czy pewna parka homosiów co adaptowała sobie swiezy towar. Takich przykładów jest pełno i jakos nikt nie krzyczy że kazdy homos to pedofil. I przypomnijmy dwa ostatnie gangi pedowfilskie z ostatnich lat, jeden z Belgii, prowadzony przez dobrze statuowane osoby i drugi z Londynu prowadzony przez imigrantów.

Nie mam zamiaru bronić czarnej stonki ale warto zapoznać sie z faktami.

Wiewór

2017-10-03, 11:53
Tak. A każdy ksiądz to homoseksualista. Więc wszystko się zgadza.

poligon6

2017-10-03, 11:57
Abraxus napisał/a:

Tak. A każdy ksiądz to homoseksualista. Więc wszystko się zgadza.



Tekst na poziomie gimnazjum, znam takich co r*chaja gospossie.

Pum4

2017-10-03, 12:02
Kompletnie nie rozumiem szanownych kolegow.
Sad skazal pedofila na wiezienie a tutaj afera.
Pytacie skad nieche do Koroparacji z Watykanu... To ja wam odpowiem: ludzie ktorzy na maja stac na strazy moralnosci r*chaja dzieci.

Zaraz ktos cos wrzuci o imigrantach z afryki jako ze to dobra odpowiedz na wszystko. Ripostuje odrazu.

Kosciol powinien nas obronic przed zalewem islamu a tutaj wasz CEO nawoluje do przyjmowania uchodzcow.

Szach mat a zasadniczo samozaorane.

Wiewór

2017-10-03, 12:02
Jebiąc gosposię łamią prawo kanoniczne :) zajebisty argument stary:)

poligon6

2017-10-03, 12:06
Pum4 napisał/a:



Kosciol powinien nas obronic przed zalewem islamu a tutaj wasz CEO nawoluje do przyjmowania uchodzcow.

Szach mat a zasadniczo samozaorane.



A jak myslisz kto bedzie trzepał kase na imigrantach jak nie kieckowi? Te wszystkie domy pielgrzyma, swietlice, dawne domy katechezy teraz zapełniłyby sie imigrantami na których kieckowi dostana kase. Tak zreszta w wiekszości działa Caritas, maszynka do robienia pieniedzy.

Abraxus napisał/a:

Jebiąc gosposię łamią prawo kanoniczne :) zajebisty argument stary:)



Wykazuje bzdurność twierdzenia