18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ksiądz o rydzyku i jego radiu

CrazyEdek • 2021-02-03, 20:06
Ksiądz z RiGCzem.


Halman

2021-02-03, 20:09
kiedyś sponsorowałem karmelitów bosych bo miałem taki gest ale juz mi przeszło...

McQurwa

2021-02-03, 20:12
Halman napisał/a:

kiedyś sponsorowałem karmelitów bosych bo miałem taki gest ale juz mi przeszło...



kupili sobie przynajmniej za to buty?

BigBertha

2021-02-03, 20:16
Heheh... Za tekst o dwóch podgardlach i oczkach świecących jak u prosiaka klecha ma u mnie plusa. :mrgreen:

Halman

2021-02-03, 20:17
McQurwa napisał/a:

kupili sobie przynajmniej za to buty?


ciebie to śmieszy ?- mam podejrzenia że sie nie zrozumiemy przez najbliższe tysiąc lat i w sumie jestem to w stanie zrozumieć... Do dziś lubię chodzić do ich pobliskiego klasztoru słuchać poranych chorałów... jest klimat.

Lololoney

2021-02-03, 20:26
CrAzy_Edek napisał/a:

Ksiądz z RiGCzem.



Pierwsze prawo januszexowego rynku - zawsze ciśnij po konkurencji.
A tak na poważnie to jasno widać słabość i rozbestwienie polskiego kościoła(mieszają się w "wielką politykę, a nie ogarniają własnego podwórka), skoro cały czas podnoszą łby tacy aspirujący sekciarze... Rydzyk, Natanek, on i pewnie jeszcze kilku by się znalazło, i pewno wielu przybędzie z czasem...

McQurwa

2021-02-03, 20:27
Halman napisał/a:

ciebie to śmieszy ?- mam podejrzenia że sie nie zrozumiemy przez najbliższe tysiąc lat i w sumie jestem to w stanie zrozumieć... Do dziś lubię chodzić do ich pobliskiego klasztoru słuchać poranych chorałów... jest klimat.



masz racje, ja też korzystam z ich usług


Rebeliant

2021-02-03, 21:04
A to nie ten debil co szopkę w związku z pandemią zrobił?

Fakty są proste. Każdy debil może skrytykować każdego ale jak skrytykuje jakąś szuję, to nie czyni to go lepszym czy mądrzejszym, dalej jest debilem.

bania88

2021-02-03, 21:11
Salezjanie - ogólnie naprawdę spoko zakon.
Podlegają bezpośrednio pod Watykan, dlatego mogą sobie pozwolić na krytykę kleru w Polsce.

spoons

2021-02-03, 21:19
Halman napisał/a:

ciebie to śmieszy ?- mam podejrzenia że sie nie zrozumiemy przez najbliższe tysiąc lat i w sumie jestem to w stanie zrozumieć... Do dziś lubię chodzić do ich pobliskiego klasztoru słuchać poranych chorałów... jest klimat.



Starzy (podobnie jak ich starzy i ich starzy) nie wspomnieli że z Bogiem jest podobnie jak z Mikołajem, i jakoś tak zostało?
Śmiech to chyba najbardziej przyzwoita reakcja na dorosłego, który broni kitu wciśniętego mu za dzieciaka (to jedyna opcja na łyknięcie religijnych bzdurek).

chico35

2021-02-03, 21:25
stare, typ wogóle nie powinien odprawiać mszy

Angevil

2021-02-03, 21:43
C0C0JUMBO napisał/a:

Już go nie pamiętacie??



Jakiś stary kawaler z Żoliborza nagania na księdza który jest przeciwko ulubionego sekciarza rządu i ciebie to dziwi, że wobec niego zachowują się tak jak zachowują a tysiące "zwykłych" kościołów codzień od 6 rano pełne (mniej lub bardziej oczywiście) ludzi i innych pokornych klechów i tam nikt nigdy nie wchodzi...
Zwykła nagonka już mniejsza o to czy ten ksiądz nosi czy nie nosi maski...

baronturbina

2021-02-03, 21:47
Assassin’i rydzyka już dostali zlecenie.

Noside

2021-02-03, 21:53
O, to ten sam księżulo, którego wszyscy nienawidziliście pół roku temu.