18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz o rydzyku i jego radiu

CrazyEdek • 2021-02-03, 20:06
Ksiądz z RiGCzem.


Aello

2021-02-03, 22:00
Zjebcie mnie.Pierwszy raz się tutaj wypowiem, ale uwielbiam tego księdza, jedzie po wszystkich po równo. Nie ma żadnych świętości ani świętych krów, wszystkich jebie po kolei.

baronturbina

2021-02-03, 22:06
Halman napisał/a:

kiedyś sponsorowałem karmelitów bosych bo miałem taki gest ale juz mi przeszło...


Znaczy halman to mnie zastanawia. Normalnie wrzucasz różne treści, bywasz ordynarny i chamski ale napie**alasz na homilie na boso. Możemy zostać kolegami?

TRQPL

2021-02-03, 22:13
Rebeliant napisał/a:

A to nie ten debil co szopkę w związku z pandemią zrobił?
Fakty są proste. Każdy debil może skrytykować każdego ale jak skrytykuje jakąś szuję, to nie czyni to go lepszym czy mądrzejszym, dalej jest debilem.



Niby masz racje ale skrytykowałeś debila który skrytykował szuję.
Zatem kim Ty jesteś w tym układzie?

Rebeliant

2021-02-03, 22:26
TRQPL napisał/a:

Niby masz racje ale skrytykowałeś debila który skrytykował szuję.
Zatem kim Ty jesteś w tym układzie?



Gdybyś rozumiał logikę oraz język polski, to byś teraz nie robił z siebie idioty.

JackCactus

2021-02-03, 22:51
bania88 napisał/a:

Salezjanie - ogólnie naprawdę spoko zakon.
Podlegają bezpośrednio pod Watykan, dlatego mogą sobie pozwolić na krytykę kleru w Polsce.



Potwierdzam. Poprosiłem swoją parafię o zgodę na chrzciny dziecka w innej parafii którą prowadfzili salezjanie. Proboszcz był taki spoko człowiek że chcąc wspomóc parafię datkiem po całej szopce z chrzcinami przed rodziną zamówiłem jeszcze czary na rozpoczętej budowie oddalonej rzut beretem od parafii.

mateusz83

2021-02-04, 00:07
Zdecyduję Rodzynek co z nim począć

Mors_Nigra

2021-02-04, 01:46
C0C0JUMBO napisał/a:

Już go nie pamiętacie??



Aaaaaaaa to dla tego go skrócili... wszystko jasne.

KIRA

2021-02-04, 07:31
Przecież to było niedawno

TRQPL

2021-02-04, 11:22
Rebeliant napisał/a:

Gdybyś rozumiał logikę oraz język polski, to byś teraz nie robił z siebie idioty.



Ja rozumiem logikę i j. polski. Nie chciałem być nie miły bo z tego co napisałeś wynika że to ty jesteś idiotą który skrytykował debila krytkującego szuje. Teraz to oczywiste.
Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam cieplutko.

olaff666

2021-02-04, 13:57
wiadomo, konkurencja

Rebeliant

2021-02-04, 18:01
TRQPL napisał/a:

Ja rozumiem logikę i j. polski. Nie chciałem być nie miły bo z tego co napisałeś wynika że to ty jesteś idiotą który skrytykował debila krytkującego szuje. Teraz to oczywiste.
Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam cieplutko.



Jednak nie rozumiesz ani logiki ani języka polskiego. Ot twój pusty łeb dopowiedział sobie resztę do mojej wypowiedzi.

Rubaszny

2021-02-04, 20:11
To mi pachnie ekskomuniką

Catchcart

2021-02-05, 00:42
Michał Woźnicki to sekciarz

wik19740

2021-02-05, 01:36
Czy mówi dobrze czy źle to jest jedna sprawa ale druga to to że ten gość dawno nie jest księdzem i odprawia te rytuały "nielegalnie". To samo może mówić np. Jerzy Urban jak przebierze się w sutannę.

bania88

2021-02-06, 00:33
JackCactus napisał/a:

Potwierdzam. Poprosiłem swoją parafię o zgodę na chrzciny dziecka w innej parafii którą prowadfzili salezjanie. Proboszcz był taki spoko człowiek że chcąc wspomóc parafię datkiem po całej szopce z chrzcinami przed rodziną zamówiłem jeszcze czary na rozpoczętej budowie oddalonej rzut beretem od parafii.



Ja brałem u nich ślub z moją.
Dzień przed na ustalaniu szczegółów, spytałem się z automatu "ile?".
Proboszcz powiedział, że 100 dla organisty i 20 dla kościelnego, więc 120zł.
Myślę "no ciekawe".
Po ślubie jeszcze na chwilę wpadłem, że coś rzucić jednak.
Proboszcz powiedział, że nic nie trzeba, ślubu i tak nie cofnie, a jak chcę coś wrzucić, to żebym przyszedł w niedzielę na mszę i wrzucił na tacę, ile uważam za słuszne.

Naprawdę są spoko - w dzisiejszych czasach, sami widzimy co się dzieje z kościołem, więc to naprawdę pozytywna odmiana.