18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ksiądz mówi jak jest

Szczam_na_Zakrystii • 2015-03-12, 23:22
A teraz gimboateiści wykażcie się.



Reszta na YT szukać za daleko nie trzeba, chodziło mi tylko o zainteresowanie gościem który moim zdaniem w k***e dobrze prawi!



Bardzo proszę szanowną moderację aby nie wpie**alała tematu do polityka i religia bo nie ma tu nic ani o polityce ani o religii.

Sz...........an

2015-03-13, 00:41
M napisał/a:

Jak można uważać, że dobrze prawi ktoś, kto wierzy w jakiegokolwiek boga?




Wierzę w Boga i uważam, że 2+2=4

Według Ciebie nie mam racji bo jestem wierzący :amused:

prawda

2015-03-13, 01:02
Szeryfian napisał/a:




Wierzę w Boga i uważam, że 2+2=4

Według Ciebie nie mam racji bo jestem wierzący :amused:



te lepiej nam tu powiedz gdzie jest niebo i orginal biblii, dlaczego bog zrobil w ch*ja adama i ewe mowiac ze nie moga jesc owocu tylko z drzewa dobra i zla a z reszty moga po czym usuwa drzewo zycia, gdzie masz dowod na to ze byl potop i dlaczego bog kazal noemu po wyjsciu z arki zabic ocalone zwierzeta? to jakie gatunki nie przetrwaly?

to tak na szybko bo pytan mam miliard, czekam na odp

Szczam_na_Zakrystii

2015-03-13, 01:04
prawda napisał/a:



te lepiej nam tu powiedz gdzie jest niebo i orginal biblii, dlaczego bog zrobil w ch*ja adama i ewe mowiac ze nie moga jesc owocu tylko z drzewa dobra i zla a z reszty moga po czym usuwa drzewo zycia, gdzie masz dowod na to ze byl potop i dlaczego bog kazal noemu po wyjsciu z arki zabic ocalone zwierzeta? to jakie gatunki nie przetrwaly?

to tak na szybko bo pytan mam miliard, czekam na odp



Odpowiedź przyjdzie po śmierci. :amused:

Filogyna

2015-03-13, 01:22
Luqas95 napisał/a:

popierwsze my zmamy złą definicje Boga : Bóg to dążenie do poznania całkowitej prawdy .

No to teraz idzie paradoks : najczęsciej szukają Boga(bo szukają prawdy) ateiści ..



k***a, założyłeś nową sektę, że przedefiniowywujesz pojęcie boga?

prawda napisał/a:



te lepiej nam tu powiedz gdzie jest niebo i orginal biblii, dlaczego bog zrobil w ch*ja adama i ewe mowiac ze nie moga jesc owocu tylko z drzewa dobra i zla a z reszty moga po czym usuwa drzewo zycia, gdzie masz dowod na to ze byl potop i dlaczego bog kazal noemu po wyjsciu z arki zabic ocalone zwierzeta? to jakie gatunki nie przetrwaly?

to tak na szybko bo pytan mam miliard, czekam na odp



O ile nie jestem katoliczką, czy od jakiegokolwiek imienia boga chcielibyście mnie nazwać, o tyle debilizmy tego kalibru mnie irytują... Przecież, debilu, doskonale wiesz, że katolicy nie uznają potopów i podobnych historii za fakty historyczne.


Poza tym, skoro dusza ma być niematerialna - a to znaczy: nie należąca do substancji świata zmysłowego, nie da się wskazać miejsca istnienia nieba. Zamiast zadawać idiotyczne pytania, poczytaj sobie ontologów chrześcijańskich.

Kaosu

2015-03-13, 01:25
>ksiądz
>mówi jak jest

wybierz jedno

hellbwoi

2015-03-13, 01:38
Ale pie**olicie.. wszyscy wiemy, że bóg umarł, mistrz niczego już otem pisał, ale tu się o to rozchodzi, że ten pan bardzo zacnie prawi. A dodam wam, że szkolnictwo zmierza do nikąd.. (ku owej przpaści co to nie wejrzy szkolnictwu temu w oczy) i coś niecoś otem wiem.

raistpol

2015-03-13, 01:58
Ja pie**olę...nie mam dzieci, księdzem nie jestem, co ludzie powiedzą?!

W większości się z gościem zgadzam, wk***iło mnie natrętne powtarzanie słowa "se" zamiast "sobie", szczegół, ale jak już pisałem, nie mam dzieci, więc oddawaj 13 minut,(*) wypad 28 lat wstecz i pokaż moim starym, jak stworzyć hippisa.


* Mojemu wydawcy wkradł się tutaj chochlik drukarski i wpie**olił słowo "albo" :mrgreen:

lotnik_1

2015-03-13, 02:03
Dodając jedną literę i jedną zmieniając otrzymujemy: Adam Oszustek. Przypadek? Nie sądzę.

Szczam_na_Zakrystii

2015-03-13, 02:06
lotnik_1 napisał/a:

Dodając jedną literę i jedną zmieniając otrzymujemy: Adam Oszustek. Przypadek? Nie sądzę.



A u Ciebie dodając i zamieniając litery otrzymamy "ch*jnik" Przypadek? :roll:

djboss2

2015-03-13, 02:13
nie komentujcie i tak nie skorzystacie---- nie macie dzieci :D

Raskolnikow

2015-03-13, 03:47
Nosz k***a mać. Tak jak zawsze jebie Kościół i ogólnie każdy ksiądz to pedał, tak ten zaskakująco rozsądnie mówi.

TheColt

2015-03-13, 06:39
jedna jaskółka wiosny nie czyni...

McMenel

2015-03-13, 06:46
Księża to amoralne istoty.Jak można nauczać kogokolwiek iż miłosierny bóg wysyła kogoś do piekła na wieczne cierpienia z tak błahych powodów jak masturbacja , seks przedmałżeński ,seks pozamałżeński , seks który nie ma na celu prokreacji. Zauważyliście jak wiele jest zagadnień związanych z seksem nauczanych przez ludzi którzy składają śluby czystości ?? Nie wierzę ludziom którzy dobrowolnie przyjmują celibat. Są dwa powody:
1. Mają nie tak pod sufitem jeżeli go dotrzymują .
2. Jeżeli go nie dotrzymują co warte jest ich słowo.

A teraz posłużę się przypowieścią jak niejaki Jezus.
Do sklepu przychodzi osiłek z bejsbolem . Widać iż ma złe zamiary. Pyta się :
- Kto tu jest właścicielem.
- Ja.- odpowiada człowiek za ladą.
- Słuchaj no pan nie chce pana straszyć ale jeżeli nie da mi pan 1000 zł co miesiąc może stać się z panem lub pana sklepem coś złego. Lecz jak mi pan zapłaci wszystko będzie wspaniale.

Zaprawdę powiadam wam teistyczni bogowie to jednostki amoralne bardziej przypominające rozwydrzonych dzieciaków bądź bossów mafii aniżeli miłosierne istoty.

HannibalLektor

2015-03-13, 08:18
k***a...wiedza mu się nie przydała..straszne rzeczy. Taki utylitaryzm - ucz się tylko tego co Ci się przyda. Potem rośnie banda debli jak Amerykanie. W podstawówce nikt nie wie jak się jego edukacja potoczy to jak można nie uczyć ogólnie wszystkiego? Chodzi potem taki jeden z drugim i ten umie pisać po polsku, a ten tabliczkę mnożenia. Edukacja i tak schodzi na psy.

DuckDodgers

2015-03-13, 08:49
Czyli wg tego zjeba jak ktoś ma być lekarzem to dopiero na studiach ma zacząć się uczyć podstaw biologii a polibudzie na pierwszym roku architektury będą zasady dynamiki Newtona? :D No istny geniusz.

Niech się lepiej pozamykają w tych zakonach i kościołach, odpie**alają swoje szamańskie obrządki póki jeszcze nie są opodatkowane i dadzą święty spokój innym ze swoimi pokrętnymi teoriami na tematy o których nic nie wiedzą.