18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krzysztof Kononowicz grozi śmiercią Tomaszowi

Plecionkarz • 2017-07-19, 18:32
Brzydkie słowa i groźby z ust polityka. Film który po chwili usunął bo się chyba zorientował co odj***ł.


mrdick

2017-07-20, 00:53
h*jem jesteś, h*jem zdechniesz to przejdziedo historii. Tak poza tym to Konan mamocny głos mógłby być aktorem gdyby poprawił dykcję, świetna gra aktorska.

pawelozory

2017-07-20, 01:28
Tris_tan napisał/a:

Adres to ściema. Ogólnie cały film coś mało składny. Wodzisław Śl ma kod pocztowy 44-300



Kod pocztowy niepasujący do miejscowości rzekomego nadawcy a także inne miejsce nadania listu (miejscowość na pieczątce) to typowy zabieg przy anonimach. Ma zmylić ewentualne próby namierzenia sprawcy.

avalanch

2017-07-20, 02:55
Ale oj się j***ny stoczył :D

~Velture

2017-07-20, 06:28
domat1 napisał/a:

groźby karalne, wystarczy zgłosić

PS. panowie niebiescy monitorujący sadola - może się ruszycie


Daj nam chwilę k***a... znaczy im... IM daj chwilkę... nie nam... im!

zonk

2017-07-20, 06:45
mrdick napisał/a:

h*jem jesteś, h*jem zdechniesz to przejdziedo historii. Tak poza tym to Konan mamocny głos mógłby być aktorem gdyby poprawił dykcję, świetna gra aktorska.


Zdaje się grał w jakimś ch*jowym polskim filmie.

mirkselv2

2017-07-20, 09:19
Konon z całą pewnością jest człowiekiem upośledzonym, ale też daje się łatwo manipulować człowiekowi, który te filmiki nagrywa i wg mnie to on powinien ponosić odpowiedzialność za to co Kononowicz robi na filmach. Na niektórych z nich można zauważyć, że Konon czyta coś lub czasem nawet po prostu głos zza kamery podpowiada mu tekst. Wystarczy się dobrze wsłuchać i obserwować reakcje Konona. Wk***ia mnie takie pomiatanie osobami upośledzonymi tylko po to, by zarobić hajs, bo jakoś szczerze wątpię, że coś odpalają z przychodów YT czy to Kononowi, czy też temu drugiemu. Wk***ia mnie to nawet mimo, że jesteśmy na sadisticu.

bollol_stern

2017-07-20, 11:13
Czy tam po lewej stronie stoi Saab 9000? Tak na moje oko to chyba CDE, są tu jacyś eksperci od sabolotów?

Konikmamy

2017-07-20, 13:43
Opel astra na sprzedaz konon dal za 7 tys

AN...........or

2017-07-20, 15:14
Konon Barbarzyńca widzę że nadal jest w formie ... człowiek ten miał strasznego pecha. On powinien urodzić się jakieś 500 lat temu, i teraz biegać po jakimś polu bitwy i rozłupywać czaszki wrogów, a wylądował w definitywnie nieodpowiednich dla niego czasach.

jehehej

2017-07-20, 15:17
ale po co szczekacie dzieci? konon jest wybitniejszym czlowiekiem niz wy kiedykolwiek bedziecie. pokazal maczete i siekere i powiedzial wprost co chce. p*zdy nie maja takiej odwagi

magicrodek123

2017-07-20, 15:55
avalanch napisał/a:

Ale oj się j***ny stoczył :D



Z czego się niby k***a stoczył? Z pajaca do chorego umysłowo człowieka?

Plecionkarz

2017-07-20, 17:55
conderus napisał/a:

Konon Barbarzyńca widzę że nadal jest w formie ... człowiek ten miał strasznego pecha. On powinien urodzić się jakieś 500 lat temu, i teraz biegać po jakimś polu bitwy i rozłupywać czaszki wrogów, a wylądował w definitywnie nieodpowiednich dla niego czasach.



chyba z marvem z sin city ci się pomylił. :-D