18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krym

Ow...........an • 2018-10-17, 23:48
Jatka w technikum.
Co najmniej 19 zastrzelonych i dziesiątki rannych.

Niewiele widać, ale oddaje klimat


skywalker75

2018-10-18, 17:33
@katie
Janlew ty się z koniem na łeb zamieniłeś? Polaków w Katyniu mordowali Rosjanie? Pokaż mi choćby jedno nazwisko oprawcy który uważał się za Rosjanina! Tam głównie obrzezani byli. Określenie "żydokomuna" nie jest pochodzenia polskiego. Przyszło do nas z rosyjskiej części ZSRR. Zobacz sobie, kto był głównie na wyższych szczeblach partyjnych i w resortach bezpieki. Mniejszości narodowe i żydki obracały tą nieszczęśliwą krainą, począwszy od szeregowego psa z NKWD a na wąsatym gruzinie skończywszy. Jeśli jakikolwiek rosjanin dorabiał się stanowiska, to było to plebs zgarnięty z zapadłej dziury który wszystko zawdzięczał partii. Ale nie, ty dalej będziesz darł ryja do rosjan REMEMBER KATYŃ k***A. Gardzę takimi debilami jak ty.


Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.

TB303

2018-10-18, 17:37
skywalker75 napisał/a:

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.



Przyganiał kocioł garnkowi - Ibraham Lincoln

wpr

2018-10-18, 20:20
Było w wiadomościach o tym. Chłoptaś widać strzelał z pompki i chyba nie miał nic innego. Przeładowanie takiej broni zajmuje sporo czasu, każdy nabój trzeba oddzielnie włożyć do magazynka. Pojemność pewnie 6 nabojów. Echhhh... gdyby w okolicy byłby jakiś kumaty, złapałby za łeb i rozk***ił o podłogę gnoja w trakcie ładowania i może mniej ludzi by padło.

janlew

2018-10-18, 20:47
miskolargol napisał/a:

Za 100 lat dalej bedziesz tak pie**olil?Obudz sie koles.Mamy 2018.


To ty się obudź, u nas wojna była może i 70 lat temu, ale to nie znaczy że już nigdy nie będzie. Co chwile jakaś jest, ileż minęło od Bośni? Nawet k***a mać za naszą granicą jest obecnie wojna.

skywalker75 napisał/a:

@katie
Janlew ty się z koniem na łeb zamieniłeś? Polaków w Katyniu mordowali Rosjanie? Pokaż mi choćby jedno nazwisko oprawcy który uważał się za Rosjanina! Tam głównie obrzezani byli. Określenie "żydokomuna" nie jest pochodzenia polskiego. Przyszło do nas z rosyjskiej części ZSRR. Zobacz sobie, kto był głównie na wyższych szczeblach partyjnych i w resortach bezpieki. Mniejszości narodowe i żydki obracały tą nieszczęśliwą krainą, począwszy od szeregowego psa z NKWD a na wąsatym gruzinie skończywszy. Jeśli jakikolwiek rosjanin dorabiał się stanowiska, to było to plebs zgarnięty z zapadłej dziury który wszystko zawdzięczał partii. Ale nie, ty dalej będziesz darł ryja do rosjan REMEMBER KATYŃ k***A. Gardzę takimi debilami jak ty.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.


No to ty się chyba zamieniłeś z koniem głową za dupę. Żydki owszem były ale nie same, na górze była ich nawet nie połowa. Ale większość niżej to była to ruska hołota, co wyrznęła wszystkich co wartościowszych u siebie, a potem próbowała w całej Europie. Teraz właśnie ta hołota i ich potomkowie żyją na terenie Rosji. Przypominam też że nawet przed żydokomunom, ruskie k***y nas okupowały, gnębiły i zabijały w czasie zaborów.

BajecznyKrzysztof

2018-10-18, 23:50
@wpr ale życie to nie gra komputerowa, nie musisz mieć pełnego magazynku, by strzelić. Tak się składa, że mam taką samą pompę od Benelli i uwierz mi, jestem w stanie załadować ją jednym nabojem i wystrzelić w jakieś 2-3 sekundy. A załadowanie do pełna, jeśli mam naboje na pasie, to jakieś 15-20 s.

Przepie**olone i nigdy w życiu nie chciałbym się znaleźć na miejscu tych dzieciaków.

Adae

2018-10-19, 01:02
A ja tylko wspomne, patrzcie na wydajnosc. Gosciu ze strzelba rozwala 19 masek w szkole, w stanach i w europie ze znacznie lepszym wyposazeniem bilans jest zazwyczaj nieporownywalnie nizszy.

Ohydna zbrodnia, gosciu juz sie smazy w piekle, ale bracia slowianie to utalentowana rasa.

spinaczel

2018-10-19, 09:19
TT4 napisał/a:

Sprawca:

Obrazek


Nawet wygląda jak sprawca

wpr

2018-10-20, 19:49
BajecznyKrzysztof napisał/a:

@wpr ale życie to nie gra komputerowa, nie musisz mieć pełnego magazynku, by strzelić. Tak się składa, że mam taką samą pompę od Benelli i uwierz mi, jestem w stanie załadować ją jednym nabojem i wystrzelić w jakieś 2-3 sekundy. A załadowanie do pełna, jeśli mam naboje na pasie, to jakieś 15-20 s.

Przepie**olone i nigdy w życiu nie chciałbym się znaleźć na miejscu tych dzieciaków.



Przytyk o grach kompletnie nietrafiony, to po pierwsze.

Po drugie, nie jesteś jedynym strzelcem na tym łez padole. Zdarza mi się pykać z różnych sprzętów, pompek również. Wprawdzie ja działam zwykle na Mossbergu ale zasada ta sama co w Twojej Benelli. Cieszy mnie Twoja sprawność w przeładowywaniu, pytanie co z tego gdyby tak ktoś po cichutku podbiegł do Ciebie od tyłu i stuknąłby młotkiem w głowę. Albo przejechał scyzorykiem po gardle. Już rozumiesz?

Pomyśl o tym i odnieś to do kwestii ów małoletniego active shootera.