18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótkometrażówka od twórcy "Salad Fingers"

Mostoviak • 2017-06-01, 20:51
Kojarzycie serię "Salad Fingers" o zielonym ludku co to lubi zardzewiale łyżki? Poniżej ciekawy film krótkometrażowy tego samego twórcy.

doopa

2017-06-01, 21:02
i tak jest, j***ne lobby zatruwa nasz świat

Oponka

2017-06-01, 21:35
wniosek jest jeden: jeżeli ktoś wynajdzie lek na całe zło świata zawsze znajdzie się ktoś, komu to nie będzie pasować, a lewactwo rozdmucha niezadowolenie tej jednej osoby i wmówi je pozostałym.

Pascarol

2017-06-02, 00:04
Co tam robi Wajda? 3:50, 6:50

Loki's

2017-06-02, 00:31
musielibyśmy się wybić nawzajem żeby był lek na całe zło

mirkselv2

2017-06-02, 01:30
Dający dużo do myślenia materiał. Rzeczywiście to najbogatsi rządzą tym światem i tylko oni rozdają karty. Pojedyncze jednostki praktycznie nie mają szans się wybić, natychmiast zostają ściągane na dno, jeśli tylko wejdą w paradę tym "większym".

manson__

2017-06-02, 03:48
Loki's napisał/a:

musielibyśmy się wybić nawzajem żeby był lek na całe zło


Już pomagam, proszę:
Cytat:


Wybicie się wszystkich nawzajem byłoby lekiem na całe zło.


P.S.
Skończyłeś ty chociaż podstawówkę? :shock:
k***a, ludzie.. Jak wam nie wstyd tak się wyrażać??

ejtsteptuhepines

2017-06-02, 21:11
@up odjeb się. Skumałeś o co chodzi, a i tak chwalisz się, że miałeś korepetycje z polskiego...

Mom and Death

2017-06-03, 02:17
k***a, nie mam słów żyby opisać zajebistośc tego filmu. Genialne!

TB303

2017-06-03, 06:14
ejtsteptuhepines napisał/a:

@up odjeb się. Skumałeś o co chodzi, a i tak chwalisz się, że miałeś korepetycje z polskiego...


A ja nic nie zrozumiałem z tamtego bełkotu... z twojego zresztą też!

:hitler:

BialyNigger

2017-06-03, 09:23
Oponka napisał/a:

wniosek jest jeden: jeżeli ktoś wynajdzie lek na całe zło świata zawsze znajdzie się ktoś, komu to nie będzie pasować, a lewactwo rozdmucha niezadowolenie tej jednej osoby i wmówi je pozostałym.



Oczywiście piękna wrzuta. Do tej pory to jednak prawackie niedojeby bojkotują globalne ocieplenie, katastrofy ekologiczne, problemy 3-ego świata. Albo wypinają dupsko, albo wymyślają idiotyczne teorie spiskowe. Prawaccy konserwatyści bojkotują wszelki postęp nauki, który choć trochę mogą podciągnąć do łamania swoich religijnych bredni. Prawaccy konserwatyści nie potrafią zrozumieć ewolucji funkcji społecznych i ogólnego postępu wynikającego z wyrównania szans na "sukces" w różnych klasach społecznych. To prawacy ignorują naukowe argumenty powołując się na "pseudo-zdroworozsądkowe", populistyczne gówno, bo to "rzekomo" logiczne.

No i ostatecznie to prawackie konserwy z wyboru zamieniają się z dupą na rozum.

Timitum

2017-06-03, 11:26
@up czarnuszku nie denerwuj się tak bo Ci żyłka w dupie pęknie... Zamiast tego mógłbyś mi pokazać gdzie to całe "wyrównywanie szans na sukces" zadziałało? I w jaki sposób te "ewolucje funkcji społecznych" zachodzą, bo z tego co zauważyłem to mniejszości używają wzmocnienia przekazu (media) by przeforsować swój punkt widzenia, ale to przeciez prawacka logika. Czy mógłbyś mnie oświecić?

Bardzo proszę.

qulanogilewej

2017-06-03, 13:37
all up
twrócy komunizmu i systemu seocjalnego=pejsaci biznesmeni

kto jest socjalistą albo komunistą = zdrajca ludzkości