18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Krótkie opowiadanie o hunting mode ]:->

Pizgatorek • 2011-08-15, 20:44
Dzisiaj na zakupy nałożyłem spodnie na specjalne okazje(dziura w prawej kieszeni) Idę sobie chodnikiem i próbuje wypatrzyć jakąś laseczkę w w krótkiej spódniczce , niestety jak na złość fajne laski w spodniach a pod pasztet nie będę walił przecież...... Ale co tam może w sklepach coś znajdę sobie więc zachodzę do Kauflandu kupuje jakieś pierdoły żeby nie wzbudzić podejrzeń i jednocześnie moje detektory wyszukują cel - mam!!! Niedaleko stoiska z owocami dziewczyna ,brunetka, opalona ma około 20 lat wzrost coś 175cm i to co kręci mnie najbardziej długie nogi i smukłe uda , kształtne łydki. Jej czarna spódniczka była mniej więcej do połowy ud , nie myśląc długo wsuwam rękę do "specjalnej" kieszeni i zmierzam w jej kierunku. Ustawiłem się z 1,5 metra za nią i zacząłem masować wacka wpatrując się jednocześnie głodnym wzrokiem na jej nogi. Baaaardzo szybko stwardniał od tych widoków w lewej ręce miałem jakieś pudełko z półki udając że czytam z opakowania po jakichś 2 min nastąpiła kulminacji.Nachyliła się po morele w taki sposób że jej spódnica odsłoniła więcej.
Przyspieszyłem masaż Wacława wiedząc że to nie będzie trwało długo wnet mój ładunek wystrzelił moje nogi stały się jak z waty - to był długi orgazm.Laska pare sekund potem odeszła nie podejrzewając nawet jaką dała mi rozkosz. Zabezpieczyłem swój sprzęt chusteczkami - by nie było plamy na spodniach. Następnie do najbliższego wc i wyczyszczenie gnata po akcji. Na jednej suczce nie zamierzałem poprzestawać i wracając znowu uaktywniłem hunting mode. Cel wypatrzony po drugiej strony ulicy na przeciwko mnie idzie blond foczka w krótkich szortach 1,70 szuplutka na oko licealistka,zatem kieruje się na drugą stronę ulicy i na odległośći 2 lub 3 m za nią ręka zaczyna pracować - kręciła fajnie tylkiem była dość mocno opalona a co najlepsze słońce padało tyłem na nią więc miała nogi ładnie podświetlone co dodatkowo potęgowało doznania. Ide sobie za nią już mało brakuje do finishu a idiotka zatrzymuje się i przykucnęła zaczyna poprawiać coś na swoich sandałach - ja wtedy biore fona zatrzymuje się odwracam się bokiemi udaję że pisze eska....nie trwało to długo więc ruszyłem za nią - suka zobaczyła żę znów idę więc mogła się zaniepokoić na takie sytuacje po prostu szybko ją wyprzedzam i udając zajętego czytaniem w eska wchodzę do sklepu i obserwuje czy mnie już wyprzedziła , poszła ja wychodzę i znów jestem za nią zmniejszam dystsans do bezpiecznych 2 m i jej cudne jędrne uda pobudzają moje zmysły
Wacław postawiony na nowo ręka na komende i jedziemy!
Sucz idzie dosyć szybko a onanko wtedy jest mniej komfortowe - ale Opatrzność czuwa!!! I zatrzymujemy się na przejściu dla pieszych , moge spokojnie dokończyć bezczelnie gapiąc się na jej jasnobrązowe szupłe nogi , finito było powalające, trzymałem zaciśnięte zęby by nie jeknąć. Potem BHP - sperma na chusteczce, śladów brak, z wielką
satysfakcją skierwałem się do domciu. Pragne podziękować tym dziewczynom za dobrowolne odsłanianie pupci i nóg i umilenie mi dnia :loldev:

wo...........49

2011-08-15, 20:55
Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi, to ja też nie wiem o co chodzi.

_R...........s_

2011-08-15, 21:01
jesteś poj***ny, ale dawno się tak nie uśmiałem. masz piwo za poprawienie mi humoru.
ten materiał jest sadystyczny i zgodny z duchem tego portalu, ale pewnie i tak zaraz ktoś będzie cię hejtował.

AL...........ON

2011-08-15, 22:23
k***a.. to już wole czytać o gejach. To jest jeszcze zachowuje jakies granice normalności.

ag...........95

2011-08-15, 22:50
Wiedziałam, że coś z tobą nie tak :-/

hi...........ja

2011-08-15, 23:05
kudlaty1125 napisał/a:

ale pewnie i tak zaraz ktoś będzie cię hejtował.


Hejtuję! Ach jejku, jak ja hejtuję! Nigdy tak nie hejtowałem!

Cloud90

2011-08-15, 23:51
Ten materiał nie jest sadystyczny, tylko zboczony, zdrożny, sprośny, libertyński, obsceniczny, wszeteczny, zbereźny i nieprzyzwoity.
@Kudłaty1125 wyjaśnij mi w którym momencie opowiadanie o gościu który się masturbuje po kryjomu w miejscach publicznych w dodatku prześladującego co ładniejsze klientki....k***a no nie mogę, toż to jest nienormalne.
PS gdyby ją na końcu zabił w jakiś sadystyczny lub wymyślny (np. nakryła go więc postanowił ją wrzucić pod przejeżdżający autobus, flaki included) sposób to wtedy koniec końców byłby to materiał sadystyczny.

Fragless

2011-08-16, 05:35
Cloud90 napisał/a:

Ten materiał nie jest sadystyczny, tylko zboczony, zdrożny, sprośny, libertyński, obsceniczny, wszeteczny, zbereźny i nieprzyzwoity.
@Kudłaty1125 wyjaśnij mi w którym momencie opowiadanie o gościu który się masturbuje po kryjomu w miejscach publicznych w dodatku prześladującego co ładniejsze klientki....k***a no nie mogę, toż to jest nienormalne.
PS gdyby ją na końcu zabił w jakiś sadystyczny lub wymyślny (np. nakryła go więc postanowił ją wrzucić pod przejeżdżający autobus, flaki included) sposób to wtedy koniec końców byłby to materiał sadystyczny.



Oj przyznaj się, że Ci drygnął...

pisage

2011-08-16, 09:31
Redtube w Realu... to znaczy w Kauflandzie...

ul...........rt

2011-08-16, 10:01
k***a walić sobie patrząc na nogi albo ubraną dupę..?

Nikczemny_Płód

2011-08-16, 10:27
tylko zboczony, zdrożny, sprośny, libertyński, obsceniczny, wszeteczny, zbereźny i nieprzyzwoity.
nieskromny, wyuzdany, niemoralny, rozpustny, perwersyjny, zepsuty, zdemoralizowany, zdeprawowany, noszący znamiona choroby psychicznej...

... I ch*j, ważne, że mozna się pośmiać nawet nie tyle z tej historyjki jak z tego, że autor to opisał. Teraz tylko poprosić admina o IP i zaraz gościa się namierzy, zdobędzie fotke i porozmieszcza plakaty z tą historyjką i jego twarzą na mieście.

Samilo

2011-08-16, 11:04
stosunek ilości przeczytanego tekstu do satysfakcji - ch*jowy

ferum

2011-08-16, 12:09
Moge streszczenie prośić?

Gienek2

2011-08-16, 13:41
człowiek idzie i rozmawia albo w inny sposób próbuje zwrócić na siebie uwagę a ktoś robiący takie podchody ma jakieś dziwne zapędy albo jest dzikiem