18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Krótki i treściwy przekaz na Polsat News

SA...........AS • 2021-02-17, 23:44
Przypatkowy turysta na Krupówkach chciał coś powiedzieć. :rofl:



Tylko taką wersję znalazłem bo w końcu w Polsce mamy "wolne media"

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-02-18, 10:53
Polacy to jednak malkontenci. Z dwojga złego lepiej żeby krzyczano j***ć PIS, niż "jestem LGBT", "mój ku*as moja sprawa"

bloodwar

2021-02-18, 12:05
- j***ć PiS na 100%! Albo nie, może tak na 90%, lepiej bedzie jak zostanę w maseczce bo jednak się trochę cykam

hellbwoi

2021-02-18, 12:13
Ja pie**olę, ale tu zwolenników pałki jarusia, wspaniała logika, wolę opie**alać kiełbasę jarka, bo jak tego nie zrobie to po prostu cały kraj zaleje się pedałami. Jakby jeszcze lezbami, bo przecież każdy lubi se lezby pooglądać na ponrhabie, ale nie, z pewnością pedałami, ksiądz pedofil też nie przeszkadza, bo to przecież nic takiego, ale już taki pedał... No i oczywiście jak ktoś przeciw pisowi to na 287,56% zwoolennik PO, no bo czegóżby innego... co za j***ne jamochłony. Przez chyba tych karierowiczów co to ze zmywaka wrócili nasze społeczeństwo równa w ku brytyjskiemu.

samos

2021-02-18, 18:28
Ponad pół polski, krzyczą, skandują, wyzywają i się chwała, jak kopulują PiS, ale najbardziej mnie śmieszy, że te typy w piękny i perfidny sposób dymają tych wszystkich krzykaczy, jak chcą i wiecie co? XD go w No im zrobią, bo oni już tu zostaną:V

plastic

2021-02-18, 19:33
hellbwoi napisał/a:

Ja pie**olę, ale tu zwolenników pałki jarusia, wspaniała logika, wolę opie**alać kiełbasę jarka, bo jak tego nie zrobie to po prostu cały kraj zaleje się pedałami. Jakby jeszcze lezbami, bo przecież każdy lubi se lezby pooglądać na ponrhabie, ale nie, z pewnością pedałami, ksiądz pedofil też nie przeszkadza, bo to przecież nic takiego, ale już taki pedał... No i oczywiście jak ktoś przeciw pisowi to na 287,56% zwoolennik PO, no bo czegóżby innego... co za j***ne jamochłony. Przez chyba tych karierowiczów co to ze zmywaka wrócili nasze społeczeństwo równa w ku brytyjskiemu.



jak będziesz szedł z dziewczyną przez park, to zapie**olę jej butelką w glowę, krzycząc jebac pis i przybijemy sobie piąteczkę, razem z innymi kretynami, którzy piszą tu, że są w stanie przymknąć oko na czyjeś sp***olenie tylko dlatego, że ten ktoś ma "słuszne poglądy polityczne". partyjniactwo z gimnazjów, rozhuśtywane emocjonalnie przez agorę.

Ca...........on

2021-02-19, 12:23
I znowu kratowana brama, kolczatki na szyjach, piana na pyskach... Ech, wy się naprawdę nigdy nie nauczycie, co znaczy "divide et empera".

Ryszardowo

2021-02-19, 22:00
Rzygać się chce jak czytam ile tu jest pisiorów.. Zróbcie materiał na harda przynajmniej będzie jakiś pożytek :lol:

dominator76

2021-02-20, 18:14
plastic napisał/a:

j***nie pisu jest takie modne i nic nie kosztuje. zero wysiłku, a daje poczucie, że uczestniczę w czymś fajnym. jestem buntownikiem



ja tam ich nie jebie - brzydkie są...

koolowsky

2021-02-20, 21:23
Wydawało się, że nie może byc gorszego niż ryży ch*j. Że TVN do dno i kilo mułu i niżej upaść nie można. Ale przyszedł PIS :D
Prawda jest taka, że nie było takiego warchoła (sprawdź sobie znaczenie słowa) w historii Polski jak kurdupel. ch*j wam w dupe pisowskie ścierwa....