18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótki i treściwy przekaz na Polsat News

SA...........AS • 2021-02-17, 23:44
Przypatkowy turysta na Krupówkach chciał coś powiedzieć. :rofl:



Tylko taką wersję znalazłem bo w końcu w Polsce mamy "wolne media"

baronturbina

2021-02-18, 07:48
Smokw napisał/a:

Zanim się wypowiesz to weź matole jeden naucz się podstaw matematyki i ustroju w jakim żyjesz. Przez takie tępe pały jak Ty mamy ten cały POPIS gnojenia tego narodu. Nawet się nie orientujesz jaka część społeczeństwa głosowała i popiera PIS. Nawet nie orientujesz się jaka postkomunistyczna mechanika wyborów decyduje kto rządzi w Polsce. Raz tylko mogliśmy zmienić ten ustrój, ale do tego potrzeba minimum wiedzy z WOSu i historii, a tak pewnie przegapiłeś ten moment.


Myśle że niepotrzebnie się rozpisałeś bo centymetrów ci to nie dodało. Jesteś krótki i marny chłopcze wiec swoje mądrości idź na ulicy wyrażać.

Hollow_Man

2021-02-18, 07:59
jak by rządziło PO to mogę się założyć ze paliowo było by po 7zł bo jest pandemia i musi być po 7zł. pozamykane by było wszystko do puki ludzie nie zaczęli by bankrutować i nie musieli by sprzedawać swojego majątku, ziem, biznesów, hoteli, firm, obcemu kapitałowi najlepiej Niemieckiemu to by było dla PO- niemieckiej partii najbardziej na rękę, szczepienia były by przymusem bo unia by tak kazała, leczyli by was inżynierowie z Afryki maczetami, bo nasprowadzali by ich do tej pory w setkach tysięcy. i oczywiście na nic by nie było pieniędzy, pinidzy nie ma i nie będzie, ja nie mówię że za PiS jest kolorowo ale za PO to bylibyśmy teraz w czarnej dupie a pandemia była by tylko pretekstem abyście wszystko oddali w ręce obcemu kapitałowi najlepiej Niemieckiemu. Chcecie zmian to nie głosujcie na PiS /PO jedno zło.

mygyry

2021-02-18, 08:04
Jechanie tłumnie na Krupówki już jest wystarczającym świadectwem ułomności intelektualnej, nie musiał się nawet odzywać...

enriqe69

2021-02-18, 08:17
Następny zj***ny oskarek

Mariusz

2021-02-18, 08:17
[quote="mygyry"]Jechanie tłumnie na Krupówki już jest wystarczającym świadectwem ułomności intelektualnej, nie musiał się nawet odzywać... Masz rację kolego. Siedźmy w domu bo kolejna mutacją śmiertelnego wirusa
nas pozabija. Nie otwieraj okien i dezynfekuj ręce. Śpij w maseczce i uważaj na siebie.

mygyry

2021-02-18, 08:24
[quote="Mariusz"]
mygyry napisał/a:

Jechanie tłumnie na Krupówki już jest wystarczającym świadectwem ułomności intelektualnej, nie musiał się nawet odzywać... Masz rację kolego. Siedźmy w domu bo kolejna mutacją śmiertelnego wirusa
nas pozabija. Nie otwieraj okien i dezynfekuj ręce. Śpij w maseczce i uważaj na siebie.



A czy ja kolejna amebo mówię coś o Covidzie? Jesteś kolejnym zjebem dla którego świat podróży kończy się na Zakopanym?

Cz...........as

2021-02-18, 08:51
fengar napisał/a:

Na pis narzekają randomowi ludzie do kamery, setki tysięcy kobiet na ulicach, rolnicy, opozycja srycja i Patrycja a wystarczą następne wybory i zapewne wygrają kolejny raz,



To tylko pokazuje jak ułomna jest opozycja.

zdun

2021-02-18, 08:53
ale że nie w TVN-ie?

Czerstwy

2021-02-18, 09:10
Buuu, gimnazjum, upośledzenie, dziecinada, opozycja dno. Kto jak kto, ale wsioki takie jak Wy nie powinny komentować takiego zachowania. Niby nie za pisem a obsranie na pozomie moherów. Każdy przejaw anty-pisowski, sprzeciwiający się obecnej władzy ode mnie zasługuje na oklaski, nawet takie na pozór mało ambitne i kulturalne wypowiedzi. Powiecie pewnie, że jak taki cwaniak to niech wyjdzie na ulicę z protestem, z większą liczbą osób i konkretną merytoryką niech próbuje walczyć - w takim wypadku ciekawe co Wy j***ne piwniczaki zdołaliście w tym czasie zrobić jeśli nie jesteście za obecną władzą.

Raflik

2021-02-18, 09:13
HAHAHAHAHAHA tacy sa najlepsi krzyczą j***ć PIS a dalej chodzą w tych maskach heheheheheheheeh jeżeli się czemuś lub komuś przeciwstawiasz to pokaż to a nie tylko klepać jęzorem.

baronturbina

2021-02-18, 09:13
Smokw napisał/a:

Zanim się wypowiesz to weź matole jeden naucz się podstaw matematyki i ustroju w jakim żyjesz. Przez takie tępe pały jak Ty mamy ten cały POPIS gnojenia tego narodu. Nawet się nie orientujesz jaka część społeczeństwa głosowała i popiera PIS. Nawet nie orientujesz się jaka postkomunistyczna mechanika wyborów decyduje kto rządzi w Polsce. Raz tylko mogliśmy zmienić ten ustrój, ale do tego potrzeba minimum wiedzy z WOSu i historii, a tak pewnie przegapiłeś ten moment.


Myśle że niepotrzebnie się rozpisałeś bo centymetrów ci to nie dodało. Jesteś krótki i marny chłopcze wiec swoje mądrości idź na ulicy wyrażać.

htp

2021-02-18, 09:33
Hollow_Man napisał/a:

jak by rządziło PO to mogę się założyć ze paliowo było by po 7zł bo jest pandemia i musi być po 7zł. pozamykane by było wszystko do puki ludzie nie zaczęli by bankrutować i nie musieli by sprzedawać swojego majątku, ziem, biznesów, hoteli, firm, obcemu kapitałowi najlepiej Niemieckiemu to by było dla PO- niemieckiej partii najbardziej na rękę, szczepienia były by przymusem bo unia by tak kazała, leczyli by was inżynierowie z Afryki maczetami, bo nasprowadzali by ich do tej pory w setkach tysięcy. i oczywiście na nic by nie było pieniędzy, pinidzy nie ma i nie będzie, ja nie mówię że za PiS jest kolorowo ale za PO to bylibyśmy teraz w czarnej dupie a pandemia była by tylko pretekstem abyście wszystko oddali w ręce obcemu kapitałowi najlepiej Niemieckiemu. Chcecie zmian to nie głosujcie na PiS /PO jedno zło.



Zapomniałeś jeszcze napisać coś o Żydach, ale ogólnie to widać, że słuszną linię ma nasza władza i jej media.
Akurat to do paliwa dołożyli ci podatek, ale skoro ropa jest tania, to suweren nie zauważył.

andrzejrobert75

2021-02-18, 09:45
Hollow_Man napisał/a:

jak by rządziło PO to mogę się założyć ze paliowo było by po 7zł bo jest pandemia i musi być po 7zł. pozamykane by było wszystko do puki ludzie nie zaczęli by bankrutować i nie musieli by sprzedawać swojego majątku, ziem, biznesów, hoteli, firm, obcemu kapitałowi najlepiej Niemieckiemu to by było dla PO- niemieckiej partii najbardziej na rękę, szczepienia były by przymusem bo unia by tak kazała, leczyli by was inżynierowie z Afryki maczetami, bo nasprowadzali by ich do tej pory w setkach tysięcy. i oczywiście na nic by nie było pieniędzy, pinidzy nie ma i nie będzie, ja nie mówię że za PiS jest kolorowo ale za PO to bylibyśmy teraz w czarnej dupie a pandemia była by tylko pretekstem abyście wszystko oddali w ręce obcemu kapitałowi najlepiej Niemieckiemu. Chcecie zmian to nie głosujcie na PiS /PO jedno zło.



Paliwo niedługo tez będzie po 6,bo kasa się konczy,a wybory za dwa lata.

PANLACH

2021-02-18, 10:07
Debile co tak krzyczą zapomnieli już czasach gdy rządziła platforma .
Ja mam pytanie co zamiast PiS? Platforma?
Nie dziękuje za tych sprzedawczyków folksdojczów co nasz kochany kraj Niemcom chcieli sprzedać .
Ludzie mają krótką pamięć.