18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Krótka historia z zatrzymania przez policje

Ma...........91 • 2016-06-03, 09:28
:samoboj: Mój pierwszy temat... Więc proszę bez litości.

Opowieść krótka ale jakże wzniosła. Mieszkam we Francji od czasu do czasu na święta odwiedzam rodzinkę w Polsce. I tak było ostatnim razem. Jechaliśmy samochodem firmowym na Francuskich numerach. Po długiej wielogodzinnej drodze, w końcu przekraczamy granicę Niemiecko-Polską. Jadąc sobie kulturalnie A4 przeszło 160km/h, wyprzedza nas patrol Policji i machając lizakiem sugeruje abyśmy za nimi jechali. Oczywiście tak czynimi. Ujechaliśmy kilka kilometrów do najbliższego zjazdu. Zatrzymujemu się tuż za radiowozem, z którego wysiada Dwóch rosłych Policjantów. Podchodzą do naszego auta, uchylam szybkę od strony kierowcy. I oczywiście standardowa procedura poprosimy dokumenty etc... W tym momencie zaskakuję ich płynną Francuszczyzną i gestykulując staram się im oznajmić że nie rozumie co mówią. Z kultury zapytawszy czy rozmawiają po angielsku obaj wzruszyli ramionami w geście odmowy. Po kilku minutowej próbie porozumienia się z nami. Jeden z nich mówi do drugiego " Jak żeś se ch*ju ich zatrzymał to sam się teraz z nimi pie**ol" :shock: :shock: LEDWIE UDAŁO NAM SIE ZACHOWAĆ ZIMNĄ KREW I NIE WYBUCHNĄĆ IM W TWARZ ŚMIECHEM.

Jaki z tego w niosek CHWDP :P :samoboj:

TheAndyboy888

2016-06-03, 22:10
Kowalski892 napisał/a:

The Andyboy888
Cebulą to jest ten kto uważa ze obcokrajowiec przyjeżdżający do Polski powinien umieć Polski. Zobacz ile ludzi na swiecie mowi w języku np angielskim i francuskim a ile w Polskim. Zakladajac ze jestes dosc bystry i dalsze wyjaśnienia sa zbędne nie tlumacze nic wiecej narq.



Źle mnie zrozumiałeś. Nie uważam, że obcokrajowiec powinien umieć język polski. Utwierdzam tylko gościa w tym, że zwykli policjanci nie mają obowiązku władać językami obcymi.

Loaloa

2016-06-03, 22:56
Hahaha, bo zejdę ze śmiechu. Już widzę cebulę posługującą się płynną francuzczyzną. Swój polacki ryj też pewnie przerobiłeś na płynny francuski.

Zadziwia mnie to, że takie gówno zdobywa poklask. Kolejny dowód na to, że sadol stał się przytułkiem dla niedoj***nych gimbusów.

SaveTheTrees

2016-06-04, 10:15
Oczywiście naczelna lewacka k***a musi dorzucić swoje trzy grosze. Jak ci się nie podobają polskie ryje, to (tutaj powinno znaleźć się słowo ,,wypie**alaj", ale się nie znajduje) idź do swoich murzynów, bo chyba cię coś dupa swędzi.

kroto

2016-06-04, 20:19
CHWDMajkus891 :P :samoboj:

Jedź do swoich brudasow do tej wspanialej Francji i nie wracaj.

Ma...........91

2016-06-04, 21:33
kroto napisał/a:

CHWDMajkus891 :P :samoboj:

Jedź do swoich brudasow do tej wspanialej Francji i nie wracaj.



Sam jesteś brudasem upie**olonym we własnej ambicji po uszy. A jedyne co w życiu Ci się udało to...w sumie nic nie potrafisz zrobić, więc nic Ci się nieudaczniku nie udało. I na marginesie wyskocz z 10 piętra może w końcu coś zrobisz dla siebie i ludzkości.

kroto

2016-06-04, 21:45
Majkus891 napisał/a:



Sam jesteś brudasem upie**olonym we własnej ambicji po uszy. A jedyne co w życiu Ci się udało to...w sumie nic nie potrafisz zrobić, więc nic Ci się nieudaczniku nie udało. I na marginesie wyskocz z 10 piętra może w końcu coś zrobisz dla siebie i ludzkości.



LOL :D tu coś było ale skasowałem I właściwie osiągnąłem wszystko, co chciałem [z tych realnych rzeczy]. I stać mnie na to BY MANDAT zapłacić a nie pajacować. Zresztą po co z brudem dyskutuje, zetnij te kudły bo wszy ci się legną.

Nizaryta1

2016-06-05, 20:38
j***ć policję ale lingwistów co próbują cwaniakować jeszcze bardziej, chyba że niesłusznie cię zatrzymali to trzeba było zadzwonić do kolegi że niby zna Polski i na głośno mówiącym żeby powiedział że jesteście pedałami którzy chcą ich wyr*chać i że jak wam się nie wypną to będzie sprawa w sądzie o nietolerancję.

maciekk

2019-04-16, 00:38
super mogę skomentować. Ja bym na dołek dał tych francuzów żeby czekali na tłumacza

w francji jak jest, francuz chce po angielsku rozmawiać . nie rozbawiajcie mnie