18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

krótka historia dzielnego obywatela z miasta świdnik

Muscasa • 2013-11-06, 13:26
Wczoraj dzielny dziadek poszedł wykopać ze swojego pola niewypał ważący około 500kg. Ciekawe czy spisał wcześniej testament :amused:

Cytat:

Jak opowiadali nam świadkowie, mężczyzna wiedząc, że pod ziemią na jego polu znajduje się niebezpieczna pozostałość z czasów wojny, przez kilkadziesiąt lat, gdy uprawiał pole omijał to miejsce. Jednak świadomość ta nie dawała mu spokoju i postanowił niewybuch wykopać. We wtorek poszedł z łopatą na pole i po pewnym czasie dotarł do leżącej pod ziemią bomby.



a tu link do całego artykułu
http://www.lublin112.pl/poltonowa-bomba-przetrwala-przy-samym-lotnisku-foto/

wiesiors4

2013-11-06, 13:43
Jeszcze takie moje małe wtrącenie. Świdnik (zwany żydnikiem) to taki nasz lubelski Sosnowiec.

buszta2

2013-11-06, 13:52
@up Jak chcesz poszukać żyda to zapraszam do łęcznej lub samego lublina w świdniku sama napływówka z okolicznych wsi historyczny ignorancie a porównanie do sosnowca równie nieudane jak twoja aborcja, a szkoda.

le...........ce

2013-11-06, 14:07
buszta2, A nie pie**ol mi tu panie głupot. W Świdniku zwanym także Hamburgiem najlepsze co może kogoś spotkać to bus do Lublina :amused:

nowynick

2013-11-06, 14:46
jakbym miał działkę, na której na 100% byłaby półtonowa bomba to tanio bym opchnął pod budowę meczetu 8-)

wiesiors4

2013-11-06, 15:28
A.J.K.S napisał/a:

buszta2, A nie pie**ol mi tu panie głupot. W Świdniku zwanym także Hamburgiem najlepsze co może kogoś spotkać to bus do Lublina :amused:


A no tak nasz Hamburg - same "hamy" i "burki" :D

buszta2 napisał/a:

@up Jak chcesz poszukać żyda to zapraszam do łęcznej lub samego lublina w świdniku sama napływówka z okolicznych wsi historyczny ignorancie a porównanie do sosnowca równie nieudane jak twoja aborcja, a szkoda.


Ale nam się jakiś żydek napiął :amused:

martink633

2013-11-06, 16:42
tablice rej Swidnika: LSW czyli Lubię Swoja Wieś :)

sadol6969

2013-11-06, 16:45
hahaha wiedziałem że poleci hejt na Świdnik :D

Powiem tak: znam wielu ludzi ze Świdnika i ich wspólną cechą jest jedno: zawiść, zazdrość, ciągły ból dupy o Lublin i że ktoś ma lepiej. Aha no i rzeczywiście parcie na Warszawę, Grudziądz, Chełmno, Ełk czy inne Kielce - bo wszędzie tak zajebiście a Lublin jest ch*jowy.

chalny

2013-11-06, 16:49
sadol6969 napisał/a:

hahaha wiedziałem że poleci hejt na Świdnik :D

Powiem tak: znam wielu ludzi ze Świdnika i ich wspólną cechą jest jedno: zawiść, zazdrość, ciągły ból dupy o Lublin i że ktoś ma lepiej. Aha no i rzeczywiście parcie na Warszawę, Grudziądz, Chełmno, Ełk czy inne Kielce - bo wszędzie tak zajebiście a Lublin jest ch*jowy.


Bo Lublin jest ch*jowy. Miasto duże, ale w ch*j "gęste".
Obracasz się w takim towarzystwie więc i takich ludzi znasz.
A co do tego "parcia", to chyba każdy goni za lepszym życiem, nieprawdaż?

siedlik

2013-11-06, 17:04
Gdyby ta bombe znalazl w Sosnowcu, to mogla by mu spasc.

urwisk44

2013-11-06, 17:07
ktoś może powiedzieć jakie miała "pole rażenia" taka bombka ? bo 201 kg ładunku wybuchowego w niej zawarte to trochę mnie przeraża :D

evilmatt

2013-11-06, 17:21
Osobiście nie znam przypadku wybuchu urwiłapki podczas jej wydobywania. Gorzej gdy ktoś przy tym majstruje.

Romperek

2013-11-06, 20:42
Świdnik to miasto seksu i biznesu - same k***y i złodzieje.

k4bleh

2013-11-06, 21:50
Lubelskie wsioki najeżdżają na Świdnik... Żal wam dupę ściska, że lotnisko jest u Nas?? I tak niedługo padnie. Świdnik to dziura, ale to lUBLIN jest, był i zawsze będzie kojarzony z biedą, patologią i ogólnie dupą Polski (tzw Polska Ź)

le...........ce

2013-11-06, 22:40
k4bleh napisał/a:

Lubelskie wsioki najeżdżają na Świdnik... Żal wam dupę ściska, że lotnisko jest u Nas?? I tak niedługo padnie. Świdnik to dziura, ale to lUBLIN jest, był i zawsze będzie kojarzony z biedą, patologią i ogólnie dupą Polski (tzw Polska Ź)


k4bleh, No i kto tu ma ból dupy, hipokryto :amused:
Wszystko się potwierdziło - chamie i burku Świdnicki :D