18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótka dyskusja z tranzystorem

petru23 • 2022-09-04, 13:51
Szybka dyskusja z transem i sugestia ciapatego, jak trzeba rozmawiać.





Riikko

2022-09-04, 15:47
w tym przypadku zgadzam sie z tym kozojebca!

donkapusta

2022-09-04, 15:52
Nie, nie jest to sposób rozmowy. Nie możemy przejmować czarnych standardów, tylko dlatego, że akurat istnieje jakaś pojedyncza zbieżność. To tak jakby się zachwycać Adolfem i jego miłością do przyrody i umiłowaniem psów.

Riikko

2022-09-04, 15:59
donkapusta napisał/a:

Nie, nie jest to sposób rozmowy. Nie możemy przejmować czarnych standardów, tylko dlatego, że akurat istnieje jakaś pojedyncza zbieżność. To tak jakby się zachwycać Adolfem i jego miłością do przyrody i umiłowaniem psów.



o czym ty pie**olisz?!

Love_is_Love

2022-09-04, 16:39
Pomijając że film jest śmieszny ;-) To dla transów też jest miejsce na Ziemi i jak tego nie rozumiecie to ch*j Wam w dupy :-P

djpyza

2022-09-04, 16:51
Riikko napisał/a:

o czym ty pie**olisz?!



chyba go jeszcze trzyma po wczorajszym !

Juzwa

2022-09-04, 17:40
donkapusta napisał/a:

Nie, nie jest to sposób rozmowy. Nie możemy przejmować czarnych standardów, tylko dlatego, że akurat istnieje jakaś pojedyncza zbieżność. To tak jakby się zachwycać Adolfem i jego miłością do przyrody i umiłowaniem psów.



Masz rację, to kopanie leżącego to czarne standardy i nie należy tego powielać. Takiemu ch*jowi trzeba tak zapie**olić, żeby już nie było powodów do kopania po ryju leżącego.

petru23

2022-09-04, 18:17
Love_is_Love napisał/a:

Pomijając że film jest śmieszny To dla transów też jest miejsce na Ziemi i jak tego nie rozumiecie to ch*j Wam w dupy



Ale ja się z Tobą zgadzam. Miejsce tranzystorów jest jak najbardziej na Ziemi. A nawet doprecyzuję - w ziemi.

RamCiamCiam

2022-09-04, 22:31
Love_is_Love napisał/a:

Pomijając że film jest śmieszny To dla transów też jest miejsce na Ziemi i jak tego nie rozumiecie to ch*j Wam w dupy



Jasne, można być trochę tolerancyjnym ale niech nie wychodzą na ulicę i się z tym panoszą jakby wszystkich do tego chcieli zachęcić!!!

Tobiahus96

2022-09-05, 15:49
Juzwa napisał/a:

Masz rację, to kopanie leżącego to czarne standardy i nie należy tego powielać. Takiemu ch*jowi trzeba tak zapie**olić, żeby już nie było powodów do kopania po ryju leżącego.



E tam, w tym przypadku wybaczalne :D

owoc

2022-09-06, 09:52
aż się wróciłem bo zapomniałem piwa dać