18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Królewicz Śnieżka, kurwa...

CoJaTamKurwaWiem • 2021-04-07, 18:48


Doskonałe lądowanie, milordzie :mrgreen:

Znawca_Cipek

2021-04-07, 18:53
Dlaczego to k***a zawsze ZAWSZE jest obcięte w najlepszym momencie? Ktoś to obrabia i przycina przed wstawieniem do sieci? Myśli sobie- miałem kumpla, skręcił kark. Będzie pierdylion łapci w górę i subików ch*j wie gdzie. No ale nie...No co było dalej, to nie pokażę. Nosz k***a chociaż 5 sekund dalej jego mać!

Halman

2021-04-07, 18:57
Znawca_Cipek napisał/a:

Dlaczego to k***a zawsze ZAWSZE jest obcięte w najlepszym momencie?


pełna wersja za opłatą u mnie :-D

nowynick

2021-04-07, 19:00
Znawca_Cipek napisał/a:

Dlaczego to k***a zawsze ZAWSZE jest obcięte w najlepszym momencie? Ktoś to obrabia i przycina przed wstawieniem do sieci? Myśli sobie- miałem kumpla, skręcił kark. Będzie pierdylion łapci w górę i subików ch*j wie gdzie. No ale nie...No co było dalej, to nie pokażę. Nosz k***a chociaż 5 sekund dalej jego mać!



Fajnych musisz mieć kumpli...

~Esencja

2021-04-07, 19:09
pro_avenger napisał/a:

Ile płacisz za obejrzenie?



Dwa razy

Pandemio-psychoza

2021-04-07, 19:10
Znawca_Cipek napisał/a:

Dlaczego to k***a zawsze ZAWSZE jest obcięte w najlepszym momencie? Ktoś to obrabia i przycina przed wstawieniem do sieci? Myśli sobie- miałem kumpla, skręcił kark. Będzie pierdylion łapci w górę i subików ch*j wie gdzie. No ale nie...No co było dalej, to nie pokażę. Nosz k***a chociaż 5 sekund dalej jego mać!



Chłopie, do każdej takiej sytuacji można dokręcić co najmniej 30 minutowy dokument.
Kiedyś taki oglądałem - może ktoś inny też.
Koleś ok 16 lat chciał zjechać z ok. 6 metrowej rampy.
Jak klapnął łbem o asfalt słychać było dźwięk podobny do rozbijanego arbuza.
Pęknięcie czaszki, stan krytyczny, płacz rodziców i bliskich, tygodnie w szpitalu, a po wyjściu niezdolność do życia bo co ok 2 godziny resetowała mu się pamięć do stanu sprzed kontuzji. Jednym słowem: nudy.

wwo19994

2021-04-07, 20:50
Śnieg zamortyzował upadek :)

Lobo24

2021-04-07, 21:15
Teraz to Śpiący Królewicz.

Old.Mc.Boner

2021-04-07, 21:31
Nie no na szczęście upadł na śnieg. Mógł sobie kark uszkodzić

ZaSwojePiję

2021-04-08, 02:13
Uwielbiam jak kretyni przed tego typu saltem, albo skokiem na glowke do wody, ostatni raz w zyciu sprawnie poruszaja karkiem na rozgrzewke, nawet nie zdajac sobie z tego sprawy. :mrgreen: :roll:

notak

2021-04-08, 09:13
rzadko ludzie publikują filmy ze skutkiem śmiertelnym,
sam mam znajomą, która nagrała wypadek,śmierć swojego chłopaka i nie pójdzie to w świat

MalyMazur

2021-04-08, 17:27
Zawsze piwo za nalesnika z holandii :roll: