18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

krzyks

2017-02-16, 20:06
Faper Noster napisał/a:

Trudno go będzie przebić



A co, jeśli to były one? :roll:


janlew

2017-02-17, 10:23
Ja osobiście nie kumam czemu ludzie na wózkach mają jakieś specjalne miejsca bliżej niż reszta. Jak już wysiądą z auta, siadają do innego pojazdu i jadą do sklepu. Ja muszę drałować na piechotę.

Przema

2017-02-17, 15:16
@janlew
no tak bo niepełnosprawni to tylko ci co na wózkach

Dasher13

2017-02-17, 15:34
@Przema
Zaraz zaraz, a co jest narysowane na miejscu dla inwalidów? :D

janlew

2017-02-17, 15:38
Przema napisał/a:

@janlew
no tak bo niepełnosprawni to tylko ci co na wózkach


No tak bo przecież głuchy czy kretyn też muszą mieć miejsce przy drzwiach sklepu.

Black Snake

2017-02-17, 16:34
@janlew, jeśli głuchy jest na tyle pełnosprawny by prowadzić samochód to jest też na tyle pełnosprawny by przejść te 10 metrów. Jak spowoduje wypadek i kogoś zabije to go uniewinnią bo jest "niepełnosprawny"?

Allin23

2017-02-17, 23:43
Ale o co chodzi - podwójnie pie**olnięty. Dobrze zajął!

flaszka

2017-02-17, 23:44
janlew napisał/a:

Ja osobiście nie kumam czemu ludzie na wózkach mają jakieś specjalne miejsca bliżej niż reszta. Jak już wysiądą z auta, siadają do innego pojazdu i jadą do sklepu. Ja muszę drałować na piechotę.



Zakładam że to nie troll i jesteś po prostu na tyle głupi, że przerasta cię proces myślowy bądź proces znalezienia odpowiedzi w internecie na to nurtujące cie pytanie.

Otóż zakładamy że osoba niepełnosprawna porusza się na wózku inwalidzkim, ale jest na tyle sprawna, aby móc prowadzić auto. Podjedzie taka osoba pod twoją najbardziej ukochaną biedronkę, która usytuowana ona jest 400 metrów od twojego legowiska. Ty oczywiście i tak musiałeś podjechać tam autem, bo przecież rączki i nóżki odpadną jak się zrobi parę kroków, ale ch*j z tym. Następnie osoba taka wysiada z auta, z trudem siada na tym wózku i musi przejechać przez cały parking. Wysokość gościa na wózku jest o wiele niższa niż osoby która porusza się za pomocą własnych nóg i taka podróż po całym parkingu może być dosyć niebezpieczna, ponieważ jest słabo widoczna dla osób kierujących auta . Zatem w trosce o bezpieczeństwo miejsca usytuowane są blisko wejść.

Kolejna kwestia to chęć pomocy takim osobom które i tak przez życie zostały skrzywdzone do końca swojego żywota. Mogą mieć trochę forów. Ale k***a nie! Bo dla niektórych pełnosprawnych knurów jest problemem jest przejść się najwyżej te 100 metrów do wejścia.

Mam nadzieje że pomogłem.

A jeżeli dalej czujesz się pokrzywdzon faktem że nie mozesz stanąć blisko wejścia to upie**ol sobie noge , rekę , głowe czy ch*j tam wie co , idz sie pie**olić z całym NFZ'em a zostaniesz sowicie wynagrodzony i dostaniesz tę zaj***ną kartkę. Hurra!