18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Krol padl

ypierdalaj • 2014-11-05, 16:44
Ostatnimi czasy trwa nagonka na muslimow, i jako ze temat multikulti poniekad mnie interesuje, a w pracy mam sporo czasu na rozne przemyslenia, doprowadzilo to do powstania owej hipotezy:

Czy w dzisiejszej Europie muslimy maja szanse na zbawienie po smierci i dziewice?

Po niemal polowie kwadransu znalem juz odpowiedz : NIE

Zapytacie sie dlaczego? Sa przeciez religijni. Nie asymiluja sie z niewiernymi, wrecz pragna ich smierci rychlej, a pragnienia swe nierzadko urzeczywistniaja.
Nie zjadaja koz i owiec ktore dupca, nie mowiac nawet o wieprzowinie, ktora zgodnie z koranem omijaja. Sa prawilni niczym co drogi uzytkownik sadistica.
Dlaczego wiec czega ich wieczne potepienie? Jest to wynik reakcji przyczynowo-skutkowej. A wlasciwie chodzi o wieprze. Pozwolcie, ze posluze sie wikipedia.

"Obornik – nawóz naturalny składający się z przefermentowanego kału, moczu zwierząt i ściółki. Zawiera on wszystkie składniki odżywcze potrzebne do rozwoju roślin oraz poprawia właściwości fizyczne gleby.

Obecnie w dużych gospodarstwach rolnych częściej stosowany jest nawóz pochodzący z bezściółkowego chowu zwierząt gospodarskich – gnojowica."

Nizej macie dane na temat ilosci hodowanej w Europie trzody chlewnej
<nie ma zdjecia bo stronie odpie**ala i traktuje wewnetrzne serwery jak obce likni, w kazdym razie chodzi o jakies 200 mln swin, kazda zre jak swinia i nie sra jak baletnica>

Jest jej, jak widac, bardzo duzo, a wiec produkuja wiele gowna, ktorym pozniej nawozone sa pola uprawne.

I roslinki sobie rosna, i je ludzie sobie jedza.
Bedac w Europie jesz wyhodowane w europejski sposob europejskie jedzenie, a wiedz ze jest w nim pierwiastek swinski.

Koniec dobranoc, Szach-Mat

wa...........90

2014-11-05, 16:48
Brak komentarza

Ne...........ro

2014-11-05, 17:04
Dobrze prawi

BongMan

2014-11-05, 17:07
pogromcababilonu napisał/a:

Nie zjadaja koz i owiec ktore dupca


No nie wiem. Jak byłem w ciapackim mięsnym w Anglii to był z góry na dół zaj***ny lambem, a żadnego innego mięsa nie było.

ypierdalaj

2014-11-05, 17:16
Bongman, co sklonilo cie do zakupow w ciapackim miesnym? Niska cena miesa? :D

Rax

2014-11-05, 19:19
co drógi?

wedlóg moich obliczeń to co tszeci matole

ulifont

2014-11-05, 20:16
Czytałem "krol padł" i myślałem, że uwolniono świat od korwina.

AgentGrzesiek

2014-11-05, 22:19
Musliny nie mogą jeść miesa ze świni ale kupe mogą szach-mat !!!

Arathnmor

2014-11-06, 18:59
Nie mogą żreć miecha z tego co sami dupczyli, cudzy licznik ich nie interesuje.

gojlad

2014-11-06, 22:05
Idąc twoim tokiem myślenia codziennie pijesz wodę zawierającą szczyny i kał...

ZdzichuWentyl

2014-11-06, 22:10
Nie słyszałeś o nawozach sztucznych? :homer:

Hellbringer

2014-11-06, 22:14
CISZEJ k***A,

Chcesz, żeby zakazali nam hodowli dobrych warzyw, bo muslimy się wk***ią? Cicho. O tym nie mówimy.

mataertest

2014-11-06, 22:21
Idąc twoim tokiem rozumowania, to ty składasz się w większości z gówna, bo komórki, z których się składasz powstały z komórek, które kiedyś zostały wysrane.



PS j***ć skurywiałe muslimstwo i ich zj***ne poryte łby

GhostRider32

2014-11-06, 22:24
Jak masz czas na takie przemyślenia w pracy, to musisz być naprawdę efektywnym pracownikiem :P