18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Krojenie rekina

phrontch • 2021-04-10, 21:38
Dziki lud będzie miał wyżerkę




sard

2021-04-10, 21:51
Rekinia świeżonka.

Zakapturzony_Nalesnik

2021-04-10, 22:34
Wioska uradowana, gowniaki będą miały co jeść. Może o to chodziło z tymi magicznymy rybami w znanej opowieści mającej kilka wieków.

KaprysLosu

2021-04-11, 04:25
szkoda, że pewno nie nazywają tych ryb "z drugiej ręki", albo "już raz wpie**olone" :)

CoJaTamKurwaWiem

2021-04-11, 05:18
KaprysLosu napisał/a:

szkoda, że pewno nie nazywają tych ryb "z drugiej ręki", albo "już raz wpie**olone"



I tak zupełnie nic...? Żadna lampka się w tym pustym łbie nie zaświeciła...? Może podpowiedź, że są małe szanse, żeby ten rekin jadł tylko takie same ryby? W takim samy rozmiarze...? W całości...? Nic...? Ja pie**olę....zaczynam tracić wiarę w ludzkość.. :facepalm:

pochminick

2021-04-11, 06:47
Ad powyższa wypowiedź, dla totalnie niekumatych.

Widzicie rekinie płody.

rastaban

2021-04-11, 06:52
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

I tak zupełnie nic...? Żadna lampka się w tym pustym łbie nie zaświeciła...? Może podpowiedź, że są małe szanse, żeby ten rekin jadł tylko takie same ryby? W takim samy rozmiarze...? W całości...? Nic...? Ja pie**olę....zaczynam tracić wiarę w ludzkość..



Hahaha, dokładnie

sothis

2021-04-11, 08:20
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

I tak zupełnie nic...? Żadna lampka się w tym pustym łbie nie zaświeciła...? Może podpowiedź, że są małe szanse, żeby ten rekin jadł tylko takie same ryby? W takim samy rozmiarze...? W całości...? Nic...? Ja pie**olę....zaczynam tracić wiarę w ludzkość..



Że gościa o pieprzyles... Coz, słusznie. Natomiast cześć argumentów jest chybiona. Ryby, a więc zapewne i rekiny, często żerują na tym samym typie pokarmu, bo jest po prostu najlepiej dostępny. Np ukleje zgromadzone na tarło przyciągają ryby drapieżne różnych gatunków, a te skupiają się na wpieprzaniu uklei.
Także i rozmiar i ten sam gatunek pokarmu jest możliwy, a wręcz prawdopodobny. Natomiast rekinki lubią kawałkować papu przed połknięciem... Chociaż nie jestem pewien, czy relatywnie niewielka zdobycz nie połykają w całości (a rekinie... Płody... Z powyższego nagrania byłyby raczej taka właśnie niewielka zdobyczą).

Ale jak można nie ogarnąć, że ten rekin to mamusia, a pan z majchrem przeprowadza wydobyciny....? ;) cóż...
Mlodziez przybywa na ten portal w celach edukacyjnych, jeśli przeczyta komentarze, to na drugi raz będzie wiedział.

Wybaczcie długi komentarz, wynika z tworzenia kackupy
;)

Teuwil

2021-04-11, 09:45
Rekin miał problemy z porodem, więc zrobili cesarkę ;)

Black Pitt

2021-04-11, 22:39
sothis napisał/a:

Mlodziez przybywa na ten portal w celach edukacyjnych, jeśli przeczyta komentarze, to na drugi raz będzie wiedział.



Co k***a zrobią??

Chyba jesteś tak stary i naiwny jak ja

sothis

2021-04-11, 23:43
Black Pitt napisał/a:

Co k***a zrobią??
Chyba jesteś tak stary i naiwny jak ja



Ciekawość, nawet ciekawość treści tu prezentowanych, prowadzi do poszerzania wiedzy. Czyli do ekukacji? ;)

KaprysLosu

2021-04-12, 01:17
niech wam będzie, śmieję się z innych, więc teraz moja kolej :)

Fx12

2021-04-12, 09:22
Płody żarłacza tygrysiego (bo to przedstawione na filmie to samica tegoż gatunku) potrafią się wzajemnie pożerać już w fazie prenetalnej. Są jajo-żyworodne. Po wykluciu w ciele matki - kiedy ta nie dostarcza wystarczającej ilości pożywienia lub robi im się zwyczajnie za ciasno, młode pożerają się wzajemnie. Z resztą dorosłe osobniki nie są w tym odosobnione, są wszystko żerne włącznie z innymi gatunkami rekinów i kanibalizmem. Czytała Krystyna Czubówna.

janlew

2021-04-12, 14:05
Opierdzieliłbym takiego małego żarłaczyka.