18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krojąc Cebulę

krystek202 • 2020-05-05, 07:25
wzruszające

djted

2020-05-06, 02:46
burn1878 napisał/a:

Jest Bosak, kandydat na prezydenta jakiego nigdy chyba w tym kraju nie było, a tu ciągle k***a bez zmian i dyskusja na głosowanie anty pis, anty platforma.
I tak w koło macieju od prawie 20 lat. Przypominam, że głosuje się ZA kimś a nie PRZECIW komuś.




No niestety nie... To jest narodowiec cyt "pieć piw poproszę" . k***a mogli wziac Berkowicza.... Na ten moment Hołownia wygrywa w 2 turze (jak nie dopie**ola z liczeniem głosów). Dudeł ma 40 % , Hołownia ok 20 .

AjentSmith

2020-05-06, 02:58
Jak kandydat na prezydenta może się poryczeć?
Słabość jak h*j,i jeszcze to w Internet puszcza

poligon6

2020-05-06, 08:28
jajvwko napisał/a:

aż śmiechłem... jak tam "samcu alfa", zaj***łeś już dziś żonie/dziewczynie dla podtrzymania szacunku? Dzieci oklepane po ryjach dla pewności, żeby na patriotę wyszły... kompleksami tak wali przez monitor, że aż ciężko się czyta twoje brednie. Skocz na osiedle, zapytaj przypadkowych ludzi "czy mają problem"...



Ogoliłeś dzisiaj p*zde? Tylko sie nie zatnij bo bedziesz płakal jak Hołownia.

cez

2020-05-06, 11:19
Czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć co złego robi Duda i dlaczego powinienem głosować koniecznie na innego kandydata?

Jokerd

2020-05-06, 12:57
Jedyna szansa na normalnosc pare lat trmu na glosowanie kogos spoza „partii” bylby kuliz w tamtejszych czasach jak sie wbil do sejmu.
Wtedy tez liczylem ze cos sie zmieni jak wejdzie...ale jakos tak srednio.
Teraz wole glosowac na dude ktory mi krzywdy nie zrobil, niz na tvnowskiego pojeba placzacego pod publike. To ma byc alternatywa „spoza partii”? To ja pie**ole, postoje...
Widzieliscie profil na FB i jego zdjecie w tle? k***a nie mam czasu ale marze o takej pieknej edycji tego zdjecia i wsadzeniu tak jeszcze klaskajacych szympansow, chorych dzieci (chociaz w sumie typ jest na wozku juz) i paru innych smiesznych rzeczy... co za kabaret. Wystarczy obczaic te zdjecie - smiech mnie regularnie bierze - banda kretynow klaszczacych w przypadkowe strony + pies :lol:

jajvwko

2020-05-06, 15:14
poligon6 napisał/a:

Ogoliłeś dzisiaj p*zde? Tylko sie nie zatnij bo bedziesz płakal jak Hołownia.



Jakie piękne potwierdzenie moich słów :D

BTW. Nie odwiedzam już twojej żony, bo śmierdzi. Sam ją musisz ogolić...

poligon6

2020-05-06, 15:44
jajvwko napisał/a:

Jakie piękne potwierdzenie moich słów
BTW. Nie odwiedzam już twojej żony, bo śmierdzi. Sam ją musisz ogolić...



Żona nie zadaje się transformersami, hemafrodytami i innymi dziwolagami co maja p*zde a nie sa kobietami. Wiec ponawiam pytanie płakałes jak goliłes sobie p*zde? Lekarze ci nie ulepili jej dobrze czy taki sie urodziłes, ze wary wisza ci jak fartuch?

ImJack

2020-05-06, 16:49
cez napisał/a:

Czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć co złego robi Duda i dlaczego powinienem głosować koniecznie na innego kandydata?



zaraz po tym jak mi napiszesz co zrobił dobrego i dlaczego powinien nadal być prezydentem.

cez

2020-05-06, 22:02
ImJack napisał/a:

zaraz po tym jak mi napiszesz co zrobił dobrego i dlaczego powinien nadal być prezydentem.



NIe umiesz odpowiedzieć to odwracasz pytanie. Ja nie namawiam żeby na niego głosować (nie mówię też, że będę na niego glosował), widzę natomiast nienawiść ludzi, którzy za wszelką cenę chcą zagłosować na kogoś innego. Czy ktokolwiek może sensownie napisać dlaczego nie powinno się na niego głosować? Być może nie jestem tak dobrze poinformowany jak wy. To napiszcie mi dlaczego też powinienem bezwzględnie glosować na kogoś innego? Potrzebuję jednak sensownych argumentów ale sądzę, że odpowiedzi tu nie uzyskam bo większość z was jest zmanipulowana i pisze to co usłyszy/przeczyta nawet nie zastanawiając się czy to jest prawda.

TomBe

2020-05-07, 12:29
Co wy tu pie**olicie w tych komentarzach?!?!?!
W głowach wam się poj***ło już od nadmiaru sadistica?
Na kogo k***a chcecie głosować jak nie na Hołownie?
Na tego j***nego placka z PiSu?
Widzę, że tu k***a wszyscy są twardzi jak Rambo, bo przez internet nikt nie zweryfikuje...

Jokerd

2020-05-07, 15:47
TomBe napisał/a:

Widzę, że tu k***a wszyscy są twardzi jak Rambo, bo przez internet nikt nie zweryfikuje...



Ale o co ci chodzi miękki ku*asie? To już trzeba być Rambo żeby wyrazić swoje zdanie?
No właśnie ja na ch*jOWNIE nie zagłosuję. Może k***a zaniedługp Wojewódzkiego TVN wystawi do walki o fotel prezydenta?