18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krojąc Cebulę

krystek202 • 2020-05-05, 07:25
wzruszające

alucard321

2020-05-05, 18:16
Dla mnie facet jest jeszcze bardziej skończony niż już był

edmund

2020-05-05, 18:25
Justynka99 napisał/a:

Zdaję sobie sprawę z tego, że stwierdziłam fakt.
A co do głosowania - zagłosuję na tego, który da największą szansę pokonania Kaczyńskiego (bo i Duda to tylko jego dz**ka). Nie ma dla mnie znaczenia, czy Kosiniak, Biedroń, czy Hołownia.



kolejny zmanipulowany fanatyk, a śmiejesz się z ludzi wielbiących Rydzyka,
oj dobra, wiem że to prowokacja

PieronJasnySzlag

2020-05-05, 20:09
Justynka99 napisał/a:

Nie bez powodu największą przewagę w poparciu Kaczyński ma w grupie matołów z wykształceniem podstawowym, a im mądrzejsi ludzie tym mniej z nich go popiera.


Po pierwsze- wykształcenie z mądrością nie ma zbyt wiele wspólnego.
Lewactwo wymyśliło jakieś gówno kierunki typu zarządzanie i marketing, turystyka... po których głupie p*zdy dalej są głupie ale chodzą z zadartym nosem bo wyższe jest.
Po drugie, PO wygrało w zakładach karnych...

Nie jestem PISiorem, nigdy na nich nie zagłosuje ale jakim zidiociałym debilem trzeba być żeby głosować na PO czy SLD? Godności nie macie?

Justynka99 napisał/a:

W najgorszym przypadku będziemy mieć Prezydenta Poczty Polskiej, którego nikt poza pacynkami prezesa nie uzna. I w Polsce i na świecie.


Buhahahaha. Kto nie uzna? Kidawa i ty? :D

Justynka99 napisał/a:

Ogólnie jest mi obojętne, kto z opozycji, bo i tak zagłosuję w drugiej rundzie na każdego przeciwnika Dudy. .


Jesteś żywym zaprzeczeniem sensu demokracji. Takie ameby nie powinny w ogóle mieć głosu bo takie coś jak ty gotów jest zagłosować na stalina czy hitlera byle by kaczora odsunąć.

Justynka99

2020-05-05, 20:31
PieronJasnySzlag napisał/a:

Jesteś żywym zaprzeczeniem sensu demokracji. Takie ameby nie powinny w ogóle mieć głosu bo takie coś jak ty gotów jest zagłosować na stalina czy hitlera byle by kaczora odsunąć.



Demokracja jest o tyle bezpiecznym ustrojem, że każdy ma nad sobą mechanizm zabezpieczający. W dobrze działającej demokracji nawet Hitler i Stalin po prostu groźni nie są, bo są inni, które ich decyzje mogą blokować. W obecnej Polsce Kaczyński nie ma nad sobą żadnego zabezpieczenia, bo trójpodział władzy przestał istnieć. Ma swój własny Trybunał "konstytucyjny", ma swój Sąd Najwyższy, swoją prokuraturę i praktycznie każde decyzyjne stanowisko w Polsce obsadzone swoimi ludźmi. I to jest sytuacja niebezpieczna analogicznie do czasów Hitlera i Stalina. No ale nie oczekuję, że matoł, który woli obrażać, zamiast pomyśleć to zrozumie.

Cytat:

Po pierwsze- wykształcenie z mądrością nie ma zbyt wiele wspólnego.
Lewactwo wymyśliło jakieś gówno kierunki typu zarządzanie i marketing, turystyka... po których głupie p*zdy dalej są głupie ale chodzą z zadartym nosem bo wyższe jest.


Zwykle tak sobie tłumaczą ci, którzy nawet turystyki nie potrafią skończyć.

Cytat:

Po drugie, PO wygrało w zakładach karnych...


Rozumiem, że Twoim zdaniem 10 miionów ludzi siedzi w więzieniach? :D I ty obrażasz kogoś twierdząc, że jest "amebą"? :D

Cytat:


Nie jestem PISiorem, nigdy na nich nie zagłosuje ale jakim zidiociałym debilem trzeba być żeby głosować na PO czy SLD? Godności nie macie?


Większego wyboru nie ma. Poza PO, SLD i PSL zostaje tylko plankton i naziole.

poligon6

2020-05-05, 21:12
Justynka99 napisał/a:

Demokracja jest o tyle bezpiecznym ustrojem, że każdy ma nad sobą mechanizm zabezpieczający. W dobrze działającej demokracji nawet Hitler i Stalin po prostu groźni nie są, bo są inni, które ich decyzje mogą blokować. W obecnej Polsce Kaczyński nie ma nad sobą żadnego zabezpieczenia, bo trójpodział władzy przestał istnieć. Ma swój własny Trybunał "konstytucyjny", ma swój Sąd Najwyższy, swoją prokuraturę i praktycznie każde decyzyjne stanowisko w Polsce obsadzone swoimi ludźmi. I to jest sytuacja niebezpieczna analogicznie do czasów Hitlera i Stalina. No ale nie oczekuję, że matoł, który woli obrażać, zamiast pomyśleć to zrozumie.



Typowe myślenie zyczeniowe leminga. Jak PO milo swój trybunał i prokuraturę to dla ameb umysłowych nie było problemu. Gary pozmywane?

aaaaaaaaaaaaaa

2020-05-05, 21:12
Justynka99 napisał/a:

...zostaje tylko ... i naziole.



Ty k***a poj***na jesteś? Gdzie ty k***a nazioli widzisz?
Przyłączę się do kolegów... pie**olnij się w łeb i poszła do kuchni...

meshtkov

2020-05-05, 21:45
Temat zastępczy, przerabiany z tysiąc, jak nie milion razy w Polsce. Do kosza.

Jokerd

2020-05-05, 22:03
Justynka99 napisał/a:

Większego wyboru nie ma. Poza PO, SLD i PSL zostaje tylko plankton i naziole.



I gary do pozmywania, wroc do kuchni.

daihat

2020-05-05, 22:34
tyle. Jak widzę tych dałnów to nie wiem czy mam się płakać czy rzygać.


ellsworth

2020-05-05, 22:50
poligon6 napisał/a:

ja widze płaczliwa p*zdę, i tak pewnie inne p*zdy go widza. Widac rozpoznałes podobnie sobie p*zdusia.


Zobaczyłeś to co chciałeś zobaczyć, czyli własne odbicie.


poligon6

2020-05-05, 23:21
ellsworth napisał/a:

Zobaczyłeś to co chciałeś zobaczyć, czyli własne odbicie.



Masz problemy poznawcze? Nie rozróżnaisz pewnycgh rzeczy, pewnie jestes p*zda o której mowa.

Aureora

2020-05-05, 23:24
Jak można tak k***a cebulę kroić ?!?!?!?!

jajvwko

2020-05-06, 00:27
poligon6 napisał/a:

ja widze płaczliwa p*zdę, i tak pewnie inne p*zdy go widza. Widac rozpoznałes podobnie sobie p*zdusia.



aż śmiechłem... jak tam "samcu alfa", zaj***łeś już dziś żonie/dziewczynie dla podtrzymania szacunku? Dzieci oklepane po ryjach dla pewności, żeby na patriotę wyszły... kompleksami tak wali przez monitor, że aż ciężko się czyta twoje brednie. Skocz na osiedle, zapytaj przypadkowych ludzi "czy mają problem"...

ImJack

2020-05-06, 00:40
widzę ze umiecie tylko pie**olić że człowiek z TVNu i się popłakał na wizji. po czym czytam dalej wasze wysrywy i widzę ze wam obojętne na kogo zagłosujecie bo wszystko to jeden pies. a totalna wiekszość z was nigdy nie wysłuchała co on wgl ma do powiedzenia bo prócz argumentów ze sie popłakałl nic więcej nie przeczytałem. aktorzyna z tvnu? i co z tego? lepszy jest pajac polityk czy z tvnu? kolejnego prezydenta partii wam sie zachcialo?
każdy pie**oli ze Bosak to cod miód, h*ja tam. główna dewiza to j***ć kobiety, hejtowanie pisu i wyjście z Unii. no na prawdę godne podejście, ten co dużo szczeka mało robi a ten akurat szczeka z nich najwięcej. o kidawie się nawet nie wypowiem.
pie**olone samce alfa co nigdy łzy nie uroniły, uważacie, że emocje są tylko dla pedałów.
a jeśli ktoś tu szczeka, że nie ma na kogo głosować, to widać że h*ja uważałeś i nie masz własnego zdania. jak wam żadna partia nie odpowiada bo wszystko to jeden h*j to macie bezpartyjnego Hołownie który z nich wszystkich mówi najmądrzej.
j***ni ignoranci
sram na was

burn1878

2020-05-06, 00:46
Jest Bosak, kandydat na prezydenta jakiego nigdy chyba w tym kraju nie było, a tu ciągle k***a bez zmian i dyskusja na głosowanie anty pis, anty platforma.
I tak w koło macieju od prawie 20 lat. Przypominam, że głosuje się ZA kimś a nie PRZECIW komuś.