18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Krojąc Cebulę

krystek202 • 2020-05-05, 07:25
wzruszające

nono12

2020-05-05, 11:39
Wory pod oczami i ten wyraz twarzy. Znam to. Mam tak po 3-4 tygodniowych ciągach na alkoholu.
Jak mi schodzi już, to często mam huśtawki nastroju i często zbiera mi się na płacz.
Znam ten schemat, nikogo na konstytucję nie oszukasz.

Justynka99

2020-05-05, 11:45

Wiewór napisał/a:

Mógłbyś napisać, że zaj***łeś z NIE.
No chyba nie. Hołowania jest ultrakatolibem. Chce całkowitego zakazu aborcji.



Z tym ultra to przesada. Chce chociażby mniejszego wpływu kościoła na decyzje polityczne. Można łątwo sprawdzić na https://latarnikwyborczy.pl/ . Tylko Dudzie prezes nie powiedział jakie ma mieć poglądy, więc nie ma jego odpowiedzi.

luxpiotr

2020-05-05, 11:49
bigsexy napisał/a:

Niestabilny emocjonalnie prezydent ? Mamy już prezesa niestabilnego emocjonalnie i psychicznie więc Hołowczyc niech wraca do tańca z gwiazdami czy gdzie tam szopki odstawiał.



Akurat prezes jest super stabilny a cała reszta wyprowadzona z równowagi hahah PełOwcom przydałby się urlop w Tworkach.

poligon6

2020-05-05, 11:53
Justynka99 napisał/a:

Na szczęście ty prawa głosu pewnie nie masz ze względu na chorobę umysłową.



Nie pytałem o zdanie, to było stwierdzenie faktu. Gary zmywać!

Wiadomo że durne baby będa głosować na takiego Hołownie bo ładnie wygląda i uronił łezkę. To jest cały pomyslunek bab, zero logiki.

Justynka99

2020-05-05, 11:58
poligon6 napisał/a:

Nie pytałem o zdanie, to było stwierdzenie faktu. Gary zmywać!
Wiadomo że durne baby będa głosować na takiego Hołownie bo ładnie wygląda i uronił łezkę. To jest cały pomyslunek bab, zero logiki.



Zdaję sobie sprawę z tego, że stwierdziłam fakt.

A co do głosowania - zagłosuję na tego, który da największą szansę pokonania Kaczyńskiego (bo i Duda to tylko jego dz**ka). Nie ma dla mnie znaczenia, czy Kosiniak, Biedroń, czy Hołownia.

wertuqq

2020-05-05, 12:18
Mogę się założyć, że ta jego kobita, pilotka :roll: zapina tę mameję w dupsko straponem. :roll:

Mogę się założyć, że ta jego kobita, pilotka zapina tę mameję w dupsko straponem. :roll:

poligon6

2020-05-05, 12:21
Justynka99 napisał/a:

Zdaję sobie sprawę z tego, że stwierdziłam fakt.
A co do głosowania - zagłosuję na tego, który da największą szansę pokonania Kaczyńskiego (bo i Duda to tylko jego dz**ka). Nie ma dla mnie znaczenia, czy Kosiniak, Biedroń, czy Hołownia.



To ładnie zesrasz się po wyborach, nie moge sie doczekac tego biadolenia.

TytanowyRosomak

2020-05-05, 12:25
Z taką opozycją to Krasnala niedługo koronują na Króla Polski a po śmierci k***a beatyfikują. Następcą oczywiście będzie wyznaczony przez niego kot.

adi_k0

2020-05-05, 12:58
poligon6 napisał/a:

To ładnie zesrasz się po wyborach



Których? Tych co ich cały cywilizowany świat nie uzna bo od a do z będą przewalone? Zesra to się duduś z jarkiem jak ich wszyscy zleją ciepłym moczem.

Justynka99

2020-05-05, 13:08
poligon6 napisał/a:

To ładnie zesrasz się po wyborach, nie moge sie doczekac tego biadolenia.



W najgorszym przypadku będziemy mieć Prezydenta Poczty Polskiej, którego nikt poza pacynkami prezesa nie uzna. I w Polsce i na świecie.

par00wka

2020-05-05, 13:14
Mam taki sam nóż z Ikei i kaloryfer też mam taki

Roman270297

2020-05-05, 13:14
bbkacprzyk napisał/a:

Wez to gówno na kwejka wrzucaj



Heh śmieszne... Raz tak samo napisałem pod innym tematem. Tylko, że wrzucił go pan szanowny Angel no i nagle mój post uznał ze jest niezgodny z regulaminem... A tak naprawdę mu to nie pasowało.
Twój post zostanie bo zwykły "szarak" to wrzucił

everglades00

2020-05-05, 13:23
Z kąd oni go wyciągnęli ?? Ten człowiek to porażka kandydat na prezydenta RP kpina w huuj

aaaaaaaaaaaaaa

2020-05-05, 13:24
Wiewór napisał/a:

Mógłbyś napisać, że zaj***łeś z NIE.
No chyba nie. Hołowania jest ultrakatolibem. Chce całkowitego zakazu aborcji.



Akurat pedałów całkowity zakaz aborcji nie dotyczy... :mrgreen:

Jokerd

2020-05-05, 13:44
Jak pobrac ten film z ch*jownia? Niesamowicie mnie smieszy, powk***ialbym swoich lewackich znajomych na fejsbuku.

ch*jownia jest przeciwko aborcji? Jest ultrakatolem? Od kiedy? Odkad startuje do wyborow?Swita mi film jak cejrowski go gownem smarowal za popieranie pedalstwa i aborcji...