18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Krojąc Cebulę

krystek202 • 2020-05-05, 07:25
wzruszające

Mgmacius

2020-05-05, 09:38
Ktoś wie co to za pajac?

BialyNigger

2020-05-05, 09:50
tbh bardziej mnie przekonuje jego szczerość niż tej całej reszty libków i faszola bosaka

NataliaW

2020-05-05, 09:51
Taki kandydat jak jego wyborcy.

ROMANCEF1111

2020-05-05, 09:55
Jak by startowała welman dorotka to bym na nią zagłosował

Justynka99

2020-05-05, 09:59
Zdecydowanie wolę takiego wrażliwego prezydenta, niż PiSowskiego chłopca na posyłki. Ogólnie jest mi obojętne, kto z opozycji, bo i tak zagłosuję w drugiej rundzie na każdego przeciwnika Dudy. Wystarczy, żeby nie miał 50 %. No ale myślę, że 50% to sam Sasin z Kamińskim wydrukują, bo w końcu nie bez powodu ich w tej poczcie posadzili, więc optymalnym planem jest niedopuszczenie do ustawionych wyborów.

pyotreck

2020-05-05, 10:00
Mgmacius napisał/a:

Ktoś wie co to za pajac?



Przyszły zwierzchnik sił zbrojnych

:-D

Czołem chlip chlip żołnierze.

kiechu85

2020-05-05, 10:06
Co za memeja, nawet nie potrafi kroić cebuli. Pewnie pisowiec i kaczor kazał mu nagrać a on jak duda nieudacznie wszystko robi. Po za tym z takimi filmikami to na pudelka.

ProVVe

2020-05-05, 10:22
Widać paru tutaj prowokatorów by mu chętnie opie**oliło kiełbache byle tylko rozpetać gownoburze. Takie atencyjne lachociągi... ten koleś był, jest i będzie pajacem :-D . Nie ma duduś konkurenta jak to świadczy o tej opozycji

jajvwko

2020-05-05, 10:56
Czy nikt tu nie widzi drugiego człowieka? Typ wystartował w wyborach, zapewne śpi po 4h na dobę, dawka bodźców i emocji jaka na niego spada zapewne spowodowałaby, że połowa z nas schowała by się w piwnicy. Czy tak ciężko zobaczyć, że mogą już puszczać mu nerwy, że może już mieć trochę po korek, szczególnie przy tej zj***nej obecnej władzy? Jak to łatwo się ocenia, jak największym problemem w ciągu dnia jest Żubr czy Warka....

poligon6

2020-05-05, 11:08
Justynka99 napisał/a:

Zdecydowanie wolę takiego wrażliwego prezydenta, niż PiSowskiego chłopca na posyłki. Ogólnie jest mi obojętne, kto z opozycji, bo i tak zagłosuję w drugiej rundzie na każdego przeciwnika Dudy. Wystarczy, żeby nie miał 50 %. No ale myślę, że 50% to sam Sasin z Kamińskim wydrukują, bo w końcu nie bez powodu ich w tej poczcie posadzili, więc optymalnym planem jest niedopuszczenie do ustawionych wyborów.



p*zdy to sobie w domu trzymaj, z resztą kto dał babom prawo głosu, widac efekty. Do garów a nie zajmowac się polityką.

jajvwko napisał/a:

Czy nikt tu nie widzi drugiego człowieka? Typ wystartował w wyborach, zapewne śpi po 4h na dobę, dawka bodźców i emocji jaka na niego spada zapewne spowodowałaby, że połowa z nas schowała by się w piwnicy. Czy tak ciężko zobaczyć, że mogą już puszczać mu nerwy, że może już mieć trochę po korek, szczególnie przy tej zj***nej obecnej władzy? Jak to łatwo się ocenia, jak największym problemem w ciągu dnia jest Żubr czy Warka....



ja widze płaczliwa p*zdę, i tak pewnie inne p*zdy go widza. Widac rozpoznałes podobnie sobie p*zdusia.

AN...........or

2020-05-05, 11:10
pie**ole co to jest za pajac :D jakieś tanie aktorstwo uprawia na wizji, prezydent musi mieć jaja k***a jakby mu w Manaus stara zarzynali a on by musiał patrzeć na to to nie powinna mu powieka drgnąć nawet taki musi być prezydent

Justynka99

2020-05-05, 11:19
poligon6 napisał/a:

p*zdy to sobie w domu trzymaj, z resztą kto dał babom prawo głosu, widac efekty. Do garów a nie zajmowac się polityką.



Na szczęście ty prawa głosu pewnie nie masz ze względu na chorobę umysłową.

or...........ok

2020-05-05, 11:21
Ludzie, prezydent to nie tylko k***a kwiatki, flagi i szampany. To zwierzchnik sił zbrojnych. Jego stara lata samolotem odrzutowym a on płacze bo ktoś mu klocki zabrał

Wiewór

2020-05-05, 11:28
Mógłbyś napisać, że zaj***łeś z NIE.

mygyry napisał/a:

Chyba jego targetem stał się elektorat Biedronia, który by go teraz chętnie przytulił...



No chyba nie. Hołowania jest ultrakatolibem. Chce całkowitego zakazu aborcji.

radek225

2020-05-05, 11:35
Co tu się odpie**ala? Aaaa, wybory są nie długo i trzeba trochę szumu wokół siebie zrobić, no tak :) .