18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kremacja zwłok

Templariusz Mariusz • 2012-02-12, 22:01
Kremacja niezidentyfikowanych zwłok w LA County, USA. Piece kremacyjne wyglądają na nowoczesne, proces w pełni automatyczny.

Nie zaszkodzi:
Kremacja
Krematorium

lool3k69

2012-02-13, 14:13
Miejsce pełne gorących dziewczyn i napalonych facetów :]

MudPie

2012-02-13, 14:18
Ciekawe jakie jest wynagrodzenie za taką pracę.

kira1095

2012-02-13, 14:46



Podobny przez moment..

maks18

2012-02-13, 15:05
MudPie, na 1.2 czy 3/4 etatu :lol:

HAL-9000

2012-02-13, 15:11
Nie wiem jak was, ale mnie spokój bijący od tego klipu trochę przeraził.

borisklinga

2012-02-13, 16:50
w pelni automatyczne, to po ch*j tym pogrzebaczem tam szpera ?

Templariusz Mariusz

2012-02-13, 17:21
Jeezu! W pełni automat znaczy gałgany że gałkami nic kręcić nie trza! Wkłada się denata, pod koniec tylko łopatką kruszy kości i wygarnia. Nie trzeba zmieniać temperatury, dokładać paliwa itp., itd. Pomyślcie czasem nim głupotę palniecie! I na cholerę dałem linki do wikipedii? Szkoda słów na bezmózgów.

fleshintogear

2012-02-13, 17:30
Jak to jest w pełni zautomatyzowany proces, to mechanizm podnoszenia szyb w moim polonezie (rozklekotana korbka) to technologia kosmiczna!

mjr

2012-02-13, 18:07
Templariusz Mariusz napisał/a:

Czytanie nie boli.


Ostatnio pojawiła się moda na cytowanie Wikipedii w pracach dyplomowych. Jej zadanie jest nieco inne...

Zgodnie ze Słownikiem Języka Polskiego PWN, automatyczny może oznaczać:
1. «działający samoczynnie, za pomocą odpowiedniego urządzenia»;
2. «wykonywany lub regulowany za pomocą automatu»;
3. «wykonywany lub powstający bez udziału świadomości i woli»;
4. «będący nieuchronnym następstwem lub naturalną konsekwencją czegoś».

W tym przypadku może zachodzić 1 lub 2. W obu przypadkach istotne jest wykorzystanie urządzenia - automatu, czyli:
1. «maszyna wykonująca czynność lub ciąg czynności bez udziału człowieka»;
2. «o kimś, kto wykonuje jakieś czynności automatycznie, nie myśląc o tym, co robi»;
3. «telefon dostępny w miejscu publicznym, działający po wrzuceniu monety lub włożeniu karty magnetycznej»;
4. «urządzenie do gier zręcznościowych»;
5. pot. «pistolet maszynowy».

Ciężko dyskutować o udziale człowieka, który te truchło ręcznie wrzuca do pieca...

fleshintogear

2012-02-13, 18:33
Gdyby pisało "proces spalania w pełni automatyczny" nie było by problemu. Templariusz Mariusz, czytając twój opis, można było odczytać proces jako wszystkie czynności wykonane podczas filmu.

A nie każdemu chce się czytać wszystkie linki jakie są pod filmikami.

Templariusz Mariusz

2012-02-13, 18:58
@up
Co ma, o zgrozo, wspólnego praca dyplomowa z postem na forum? Nie wyjeżdżajcie mi tutaj z kulawą semantyką, jestem świadomy tego, że mogłem to nieco sprecyzować. Ufając w domyślność i umiejętność czytania ze zrozumieniem i łączenia faktów (tytuł, zauważcie, zawiera chytrą wskazówkę pomocną w zrozumieniu opisu!), przeliczyłem się nieco. A skoro konieczność przeczytania połowy strony zawierającej podstawowe informacje stanowi dla niektórych nieprzenikalną barierę, posypuję czerep popiołem i udaję się na wygnanie.

Ver0

2012-02-13, 18:59
A u nas nawet jakbyś chciał się skremować w kartonie to nie można trzeba wydac sos na piórnik

fleshintogear

2012-02-13, 19:14
@Templariusz Mariusz

To posyp se go popiołem ze swojego filmu i wyp***zielaj!

ti...........ax

2012-02-13, 19:52
Już wiem o czym będe myślał jak bede popielnik w piecu czyścił :D