18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kręcenie dupą

CrazyEdek • 2018-06-27, 18:43
Gdy matka się dowie, bierze laczka i wali po głowie... :amused:


Argeusz

2018-06-27, 23:00
Wspaniale. tak to powinno wyglądać/

ePeeL

2018-06-27, 23:34
Mam mieszane uczucia. Dupka niby fajna, ale pewnie rozjechana na milion sposobów, no i kurestwo trzeba też tępić.

Heydash

2018-06-28, 00:06
ciąg dalszy jak córka ćwiartuje matkę już wkrótce na hard (mam nadzieję)

ProVVe

2018-06-28, 00:21
Daje jej kilka miechów i forma zalana... I matka też, ale k***a krwią.



PS. Z k***y księżniczki się nie zrobi... Jak taka jest to taka zostanie i bedzie szukać ojca dla bękarta

aleextra

2018-06-28, 10:50
Kiedyś rodzice mieli argument siłowy. Normalne dziecko rozrabiające miało przeciwko sobie: szacunku do rodziców oraz lanie. Mam dwójkę dzieci. 6 i 2 lata. Syn starszy córka młodsza :) Syn dostał dokładnie 5 klapsów - z 3 razy nie trafiłem - ale efekt zamierzony został osiągnięty :) Zawsze była to już reakcja na bardzo bardzo złe zachowanie - wręcz 2 razy zagrażające młodszej siostrze. Dla niego to co powiem ma znaczenie. Ale on już próbuje nagiąć wszystko na swoją stronę. Pójdzie do szkoły i będzie jeszcze gorzej. Jeśli ktoś nie ma czasu poświęcić tyle czasu dla dziecka co ja to będą jeszcze gorsze problemy. Ta laska to ktoś z Ameryki Południowej chyba. Rodzice zobaczyli, zareagowali. Czujecie co u nas w kraju będzie? Kiedyś był film o tym jak ojciec trafił do więzienia, co ściął córce włosy jak chyba rozbierała się przed kamerką (nieletnia). Fantastico by pewnie napisał, ze "więzienie spadło na ojca co córkę wychować za późno chciał" (szacun fantastico)

xnm

2018-06-28, 12:22
aleextra napisał/a:

Kiedyś rodzice mieli argument siłowy. Normalne dziecko rozrabiające miało przeciwko sobie: szacunku do rodziców oraz lanie.


Kiedys ludzie byli tak tepi ze uwierzyli np walese ktory obalil komune albo kiedys wieksza czesc spoleczenstwa wierzyla w sobie wymyslonego bożka. Argument silowy na dziecku powinno sie uzyc jedynie kiedy dziecko bedzie chcialo cie w jakims stopniu zdominowac nie w innym bo najprawdopodobniej wychodujesz samca beta ktory nie bedzie mial latwo w zyciu przez to
aleextra napisał/a:

Mam dwójkę dzieci. 6 i 2 lata. Syn starszy córka młodsza :) Syn dostał dokładnie 5 klapsów - z 3 razy nie trafiłem - ale efekt zamierzony został osiągnięty :)


istnieja inne kary na dziecko np zakaz czegos argument silowy jaki zastosowałaś jest dla mało kreatywnych i idiotyczny bo jak pisalem wyhodujesz samca beta
aleextra napisał/a:

Jeśli ktoś nie ma czasu poświęcić tyle czasu dla dziecka co ja to będą jeszcze gorsze


to na ch*j je robilas skoro nie masz dla niego czasu....
aleextra napisał/a:

Ta laska to ktoś z Ameryki Południowej chyba. Rodzice zobaczyli, zareagowali. Czujecie co u nas w kraju będzie?


u nas w kraju prawdopodobnie ciemnogrod zaraz pojdzie do ksiedza zaplaci male co nieco i beda uprawiac na niej egzorcyzmy zeby wypędzić złego diabla z tej zakażonej duszy.... Dobra a tak na serio hormony jej odwalają powinnaś to wiedzieć w takim wieku warto uświadomić ja jakie konsekwencje beda po takim zachowaniu jak np mężczyźni będą się na nia patrzec, jaka opinie będzie miała ona jak i oni przez to co robi. A nie lepiej przypiedolic
aleextra napisał/a:

Kiedyś był film o tym jak ojciec trafił do więzienia, co ściął córce włosy jak chyba rozbierała się przed kamerką (nieletnia)

a nie liepiej bylo np odciac neta albo uswiadomic ja co robi. Odcial jej wlosy i w czym to mialo pomoc... myslal ze jak bedzie brzydka wygladac zaprzestanie tych praktyk... dobrze ze teraz holocie zabiera sie dzieci moze bedzie dla nich jakas nadzieja
aleextra napisał/a:

Kiedyś był film o tym jak ojciec trafił do więzienia, co ściął córce włosy jak chyba rozbierała się przed kamerką (nieletnia). Fantastico by pewnie napisał, ze "więzienie spadło na ojca co córkę wychować za późno chciał" (szacun fantastico)


nie po byl tepy ja but a wychowywać trzeba od początku i to tego z wiedza no ale z takimi ludzmi to sie nie koreluje

Klops3334

2018-06-28, 12:54
@xnm
Twój post nie ma sensu.Jesteś totalnym głupkiem,a twoi rodzice wychowali Cie na samca beta.

Mom and Death

2018-06-28, 13:08
@up Popieram, to pie**olony debil z gównem zamiast mózgu. Nie da się czytać bełkotu tego idioty.

florianno

2018-06-28, 15:20
























Puść sk***ysynu puść















xnm

2018-06-28, 22:31
Klops3334 napisał/a:

@xnm
Twój post nie ma sensu.Jesteś totalnym głupkiem,a twoi rodzice wychowali Cie na samca beta.


twoja widze wychowala cie na pedala dajacego dupy zebrakom pod sklepem za tyskiego. Gosciu jakbys mnie zobaczyl to odrazu bys klekl do robienia laski pie**olony polaczku oczywiscie mógłbyś liczyc tylko na flegmę z mojej buzi na twarz

Mom and Death napisał/a:

@up Popieram, to pie**olony debil z gównem zamiast mózgu. Nie da się czytać bełkotu tego idioty.


gowno to ty dostawales od starszego na obiad ktory dostawal to od szefa za swa prace aby wykarmic rodzine

DoubleBorger

2018-06-29, 15:51
Uwaga samiec alfa na sadolu

xnm

2018-06-29, 19:25
AAAAAAAA przejmuje sadol k***a pan wchodzi do gry Aa
a
a
a