18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Krav maga bitches!

~Velture • 2018-02-22, 06:57
No i cały trening jak psu w p*zdę :amused:


bloodwar

2018-02-22, 07:54
Jak nosisz rurki to nie musisz nic trenowac, prawdziwy facet i tak nie uderzy kobiety ani nikogo kogo można pomylić z kobietą

Volfodzio

2018-02-22, 10:21
na koniec pozycja pedalska ustalona, gotów odebrać pomoc od kolegów

latino_lover

2018-02-22, 13:43
bloodwar napisał/a:

Jak nosisz rurki to nie musisz nic trenowac, prawdziwy facet i tak nie uderzy kobiety ani nikogo kogo można pomylić z kobietą



Strach cokolwiek założyć, żeby nie zostać posądzony na sadolu o bycie pedałem lub kobietą. Pedalskie spodnie, pedalskie buty dla gimbusów, pedalskie koszule. Poniżej wskazówka jak powinien ubierać się prawdziwy sadol, samiec alfa, myśliwy, podrywacz i dusza towarzystwa w jednej osobie.



Swoją drogą to na treningu Krav Magi raczej takich sztuczek jak ten kolo chciał pokazać nie uczą. Prędzej palec w oko i kop w jaja.

burn1878

2018-02-22, 15:41
latino_lover brawo, wreszcie ktoś tym idiotom odpowiedział.
Nie wiem gdzie wy mieszkacie, że wszędzie i ciągle na filmach widzicie pedalskie rureczki. Każdy kto ma węższe spodnie od waszych firan to pedał w rurkach, j***ne debile.

albazsanagycjib

2018-02-22, 21:02
burn1878 napisał/a:

latino_lover brawo, wreszcie ktoś tym idiotom odpowiedział.
Nie wiem gdzie wy mieszkacie, że wszędzie i ciągle na filmach widzicie pedalskie rureczki. Każdy kto ma węższe spodnie od waszych firan to pedał w rurkach, j***ne debile.



Ja bym dodał nawet, że j***ne k***y i kryptopedały. I żydzi.

Cinkciara

2018-02-23, 11:36
E tam, od razu "psu w p*zdę". Loda sobie zrobi, wystarczy.

dres1

2018-02-23, 12:03
bloodwar, Masz rację. Prawdziwy facet zawsze odróżni babę lecącą na niego z łapami od prawdziwej kobiety.