18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krąg życia

~Sunday • 2019-06-14, 10:23


Ekogroszek :amused:

_P...........me

2019-06-14, 10:37
Nic się nie marnuje.

poligon6

2019-06-14, 10:49
Widać ze to młody pies, a taki zje dosłownie wszysko, jabłka, kiszone ogórki i jak widac świńskie gówno.

de_Sade

2019-06-14, 12:03
Sucha karma, tylko że jeszcze mokra...

~_Yarko_

2019-06-14, 12:55
Tzw łańcuch pokarmowy.

Budrys2000

2019-06-14, 13:03
Metafora państwa
rządzący to ta świnia, społeczeństwo to ten pies

McQurwa

2019-06-14, 16:17
Ten piesek, to taki skromny symbol islamu

crossdressphyxia

2019-06-14, 16:45
Jakoś tego nie rozumiem. Psy wiecznie, zwłaszcza małe, żrą te gówna jak Małysz banany. Sra i szcza gdzie popadnie, dopóki się nie nauczy wychodzić. Śmierdzi psem, nawet po kąpieli dwa dni i znowu to samo. Rozpie**ala pół domu. Zgrywa wielkiego twardziela na odległość, a jak jest burza, to szcza pod siebie. Kota sobie weźmiesz, pie**olniesz mu kuwetę i zostawisz miskę z wodą i suchą karmą, przychodzisz z pracy, kot śpi, nie rozj***ne pół domu, czysto, nie nasrane. Bezproblemowy zwierzak, zawsze czysty i pachnący. A nie każdy ma czas siedzieć pół dnia z psem, no niestety one wymagają dużo więcej uwagi. Lubię psiaki, zwłaszcza jak się nimi opiekować nie muszę, ale kot to kot, wyj***ne po całości.

Arachmit

2019-06-14, 17:37
crossdressphyxia napisał/a:

Jakoś tego nie rozumiem. Psy wiecznie, zwłaszcza małe, żrą te gówna jak Małysz banany. Sra i szcza gdzie popadnie, dopóki się nie nauczy wychodzić. Śmierdzi psem, nawet po kąpieli dwa dni i znowu to samo. Rozpie**ala pół domu. Zgrywa wielkiego twardziela na odległość, a jak jest burza, to szcza pod siebie. Kota sobie weźmiesz, pie**olniesz mu kuwetę i zostawisz miskę z wodą i suchą karmą, przychodzisz z pracy, kot śpi, nie rozj***ne pół domu, czysto, nie nasrane. Bezproblemowy zwierzak, zawsze czysty i pachnący. A nie każdy ma czas siedzieć pół dnia z psem, no niestety one wymagają dużo więcej uwagi. Lubię psiaki, zwłaszcza jak się nimi opiekować nie muszę, ale kot to kot, wyj***ne po całości.



Nie nasrane bo jak Ci kot nasra do butów to tego nie widzisz od razu. Zobaczysz przed wyjściem. Co do psów to prawda, że trzeba się nimi więcej zajmować, ale nie zgodzę się z tym że śmierdzi psem. Wszystko zależy czy dba się o tego psa. Znam takich ludzi u których byś wszedł i nie powiedział że mają psa, dopiero po smyczy się domyślisz. Poza tym sam miałem psa obronnego typu jamnik i jakoś w mieszkaniu nie śmierdziało, nikt z moich znajomych nie wiedział że mam psa, dopiero jak przyturlał się rysując kolejną linie brzuchem po podłodze, ludzie go dostrzegali. Poczciwy zwierzak, ale wredny :P .

Kominek1993

2019-06-14, 17:46
@up - dokładnie, jak się dba, tak się ma.

bodzionek

2019-06-14, 18:50
Dałem piwo za film, na którym pies zjada gówno wypadające z dupy świni. Nisko upadłem ... :samoboj:

* Proszę nie sugerować się moim awatarem, to nie moje nagranie.

medyklujleczywchuj

2019-06-14, 19:07
I wlasnie dlatego psy mnie k***a brzydzą. Wpie**alają gówna z dupy jakby to był przysmak ale jak to mówią jaki pan taki pies. Jakoś nie widzialem żeby kiedyś kot zjadał gówno.

Wiewór

2019-06-14, 19:18
Tak wygląda relacja kościół - Rzeczpospolita.

rafal.szejny

2019-06-14, 21:30
Przyda mi sie na rozmowe kiedy kumpel znowu spyta dlaczego gardze psami