18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kradzież ze sklepu

Jesse.Pinkman • 2021-11-13, 14:34
murzyn i jego biała nasadka na ku*asa w biały dzień sobie kradną czyli dzień jak co dzień w Ameryce.

kwas79

2021-11-13, 14:54
Wystarczyło przebić opony.

Zarejestruj

2021-11-13, 15:01
Jestem za, lewaki chciały takiego świata to jest. Debil co popchnął wózek powinien jeszcze zapłacić za lakierowanie zderzaka.

BochenHype

2021-11-13, 15:07
kwas79 napisał/a:

Wystarczyło przebić opony.



wystarczyło zaszczelić

RayRobinson

2021-11-13, 15:10
Rozstrzelać na miejscu.

Jedyna skuteczna metoda.

gwincik

2021-11-13, 15:33
BochenHype napisał/a:

wystarczyło zaszczelić



Ciebie za ortografię

pieldolnik

2021-11-13, 16:05
tak mi się jakoś skojarzyło :krejzi:


mariusz3pl

2021-11-13, 16:42
Oto lewackie rządy. Ale niebawem pie**olnie wszystko i trzeba będzie posprzątać ten syf.

niefrasobliwamariola

2021-11-13, 18:10
Tam to k***a małpy i białe nasadki na h*ja mają dobry rozmach.
U nas jak idzie zaj***ny Cygan z biała palotą do bierdy to co najwyżej za j***ć batonika lub flaszkę, nie to co w USA.

ProVVe

2021-11-13, 18:24
W którym to stanie robią takie akcję na pałę ponieważ nie trafiają do paki z powodu małej szkodliwości czynu? Ten sam stan chyba nawet nie karci za posiadanie jakichkolwiek narkotyków tylko wlepia mandat... Lewactwo... Zamiast do paki powinni trafiać do zbiorowej mogiły przeznaczonej dla złodziejskich parów

baronturbina

2021-11-13, 18:32
ProVVe napisał/a:

W którym to stanie robią takie akcję na pałę ponieważ nie trafiają do paki z powodu małej szkodliwości czynu? Ten sam stan chyba nawet nie karci za posiadanie jakichkolwiek narkotyków tylko wlepia mandat... Lewactwo... Zamiast do paki powinni trafiać do zbiorowej mogiły przeznaczonej dla złodziejskich parów


A na przykład co byś powiedział na zagospodarowanie wyspy na środku oceanu ( do wyboru, którego oceanu). Oddalona 1000 mil morskich od londu. Na tą wyspę wrzucić BLM, szmatogłowych, cyganów. ?

CASSIUSmay

2021-11-13, 19:07
BochenHype napisał/a:

wystarczyło zaszczelić



Ciebie powinni zaSZCZelić za to , że jesteś pie**olonym idiotą.

:-P

zipi

2021-11-13, 19:08
jak ja się ciesze ze tak sie dzieje, k***a jak mi ten filmik poprawił humor :D lewacki american dream na czele z bidenem, najśmieszniejsze jest to ze biden w 2009 mowił związek małżeński to kobieta i mężczyzna i kazdy kto uważa inaczej chce zniszczy dobrą amerykę xD a potem zmienił narracje i te pelikany zaczeły na niego głosować xD
zastanawia mnie jak by Korwin nagle zaczął mowić ze jest za tymi wszystkimi płciami i za związkami homo, czy te czerwone barany by zaczeły na niego głosowac xD

GnOmen

2021-11-13, 19:18
zipi napisał/a:

jak ja się ciesze ze tak sie dzieje, k***a jak mi ten filmik poprawił humor lewacki american dream na czele z bidenem, najśmieszniejsze jest to ze biden w 2009 mowił związek małżeński to kobieta i mężczyzna i kazdy kto uważa inaczej chce zniszczy dobrą amerykę xD a potem zmienił narracje i te pelikany zaczeły na niego głosować xD
zastanawia mnie jak by Korwin nagle zaczął mowić ze jest za tymi wszystkimi płciami i za związkami homo, czy te czerwone barany by zaczeły na niego głosowac xD



zaszczepić was pedały