18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kradzież samochodu w Neapolu

bryzagtw • 2023-02-03, 23:43
Grupa młodych "cammoristów" czyli członków Neapolitańskiej mafii, kradną samochód. Bardzo często robią to właśnie w taki sposób. lub na skuterach, (prawie zawsze z bronią (pistolet, karabiny, noże) Znam kulturę Nepoletańską i powiem Wam że na końcu ofiara kradzieży mówi do tego gościa z bronią, bardzo mocny tekst.: (adda murri mamma se nun t accir) "Przysięgam na życie mojej matki, że Cię znajdę i zabije". Myślę że to mógł być również ktoś z organizacji, bo jak mierzą Ci w głowe z pistoletu, a Ty masz jaja by tak powiedzieć to coś musi być na rzeczy.

Samochód pewnie będzie wykorzystany do rabunku, lub innej czynności przestępczej.

Polecam serial Gomorra :)


Nowyja2.0

2023-02-03, 23:47
"Znam kulturę" seriali się naogladales i myślisz, że byłeś ch*j wie gdzie i ch*ja robiłeś widziałeś czy słyszałeś. :-D

bryzagtw

2023-02-04, 00:01
Nowyja2.0 napisał/a:

"Znam kulturę" seriali się naogladales i myślisz, że byłeś ch*j wie gdzie i ch*ja robiłeś widziałeś czy słyszałeś.



Akurat mam dwa obywatelstwa polskie i włoskie, moja mama jest Neapolitanką i całą rodzine mam w tym mieście. Jeżdżę tam dwa razy w roku, więc wyjebuj :]
Więc byłem gdzie gdzieniegdzie , dużo robiłem i dużo słyszałem i znam ludzi ze środowiska, a serial też oglądałem.

Nowyja2.0

2023-02-04, 00:29
bryzagtw napisał/a:

Akurat mam dwa obywatelstwa polskie i włoskie, moja mama jest Neapolitanką i całą rodzine mam w tym mieście. Jeżdżę tam dwa razy w roku, więc wyjebuj :]
Więc byłem gdzie gdzieniegdzie , dużo robiłem i dużo słyszałem i znam ludzi ze środowiska, a serial też oglądałem.



Ależ oczywiście sadol weryfikuje 100%. Ja z Putlerem niedźwiedzie przewracalismy na obozowisku dla beki bo mój pra dziadka to Stalin byłem i widziałem a tak po zatym oglądam rosyjskie seriale i propagandę.

:-D

PIs

2023-02-04, 07:15
bryzagtw napisał/a:

Akurat mam dwa obywatelstwa polskie i włoskie, moja mama jest Neapolitanką i całą rodzine mam w tym mieście. Jeżdżę tam dwa razy w roku, więc wyjebuj :]
Więc byłem gdzie gdzieniegdzie , dużo robiłem i dużo słyszałem i znam ludzi ze środowiska, a serial też oglądałem.



Wstawaj, zesrałeś się :-D

kocur

2023-02-04, 09:19
Opie, strony ci się poj***ły, tutaj nie łykają jak młode pelikany wszystkiego jak twoi koledzy z podstawówki

Juzwa

2023-02-04, 09:42
bryzagtw napisał/a:

Akurat mam dwa obywatelstwa polskie i włoskie, moja mama jest Neapolitanką i całą rodzine mam w tym mieście. Jeżdżę tam dwa razy w roku, więc wyjebuj :]
Więc byłem gdzie gdzieniegdzie , dużo robiłem i dużo słyszałem i znam ludzi ze środowiska, a serial też oglądałem.



@bryzagtw Jak ty mi teraz zaimponowałeś!

ratford

2023-02-04, 09:52
ja też mam dwa obywatelstwa, jedno polskie, drugie świebodzińskie

Budrys2000

2023-02-04, 11:17
Byłem w tamtym roku z córką w Neapolu. Spokój, uśmiechnięci ludzie, sielanka. Nigdzie nie czułem się tak bezpiecznie, nawet kamyczki z Wezuwiusza przywiozłem ;-)

Gamonn1

2023-02-04, 12:01
Miał by jaja gdyby mu powiedział...


"Donna mamma es ch*jocita"

Ajot

2023-02-04, 16:40
Gamonn1 napisał/a:

Donna mamma es ch*jocita



Nie obrażaj Matki Boskiej, bo Jezus na ciebie spuści nie wiadomo co.


Bidnyczifo

2023-02-04, 23:07
Zwykle łby z pistoletem a nie jakaś tam mafia.Tak się kradnie w płd Ameryce, i jej podobnych dzikich krajów

S.Cat

2023-02-05, 07:21
bryzagtw napisał/a:

Akurat mam dwa obywatelstwa polskie i włoskie, moja mama jest Neapolitanką i całą rodzine mam w tym mieście. Jeżdżę tam dwa razy w roku, więc wyjebuj :]
Więc byłem gdzie gdzieniegdzie , dużo robiłem i dużo słyszałem i znam ludzi ze środowiska, a serial też oglądałem.



A pizzę dobrą zrobisz ? Jak nie to ch*j jesteś, a nie Włoch.

:mrgreen: