18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kradzież paczki level hameryka

8broda8 • 2018-12-29, 21:00
Genialnie zaplanowana kradzież paczki spod drzwi.




W razie wątpliwości czy "spod" czy "z pod" CLICK

aaaaaaaaaaaaaa

2018-12-29, 21:19
Wspólnik nie wytrzymał emocji... pewnie chcieli ukraść monitor/konsolę za amerykańską dniówkę...

Presty

2018-12-29, 22:51
jeszcze niedawno chodziły tu komentarze, że araby czy meksykanie albo ruscy to styl myslenia.
Dalej tak uważacie?
:D :D :D

Ho...........er

2018-12-30, 00:18
phi... w Brazylii już poszły by w ruch sztachety albo ładna dziura w dłoni

Karboksylator

2018-12-30, 08:44
wiecie co mnie zadziwia? nikt tej paczki nie zabrał do domu, ale jak ktoś ją zaj***ł, to od razu go gonią. I co ciekawe tak jest na wielu filmikach tego typu.

PieronJasnySzlag

2018-12-30, 09:08
Bądź taki leniwy że wolisz kraść niż iść do normalnej pracy.
Bądź taki bezczelny że główne zadanie twojego planu wykonuje za ciebie żona.
Bądź tak dzielny że zostawiasz żone na przypale a sam uciekasz z łupem.
Brawo, jesteś mężczyzną XI wieku!

ellsworth

2018-12-30, 14:26
Rebeliant_ZPF napisał/a:



Umysłowa bieda zdolna jedynie do pracy w sklepach/lokalach usługowych w USA zarabia ~30k USD rocznie. Mają dniówkę jak w PL, tylko w USD. Nie kupisz konsoli za 120 dolców, ale super tani monitor faktycznie kupisz ;)

Obrazek


According to the Bureau of Labor Statistics (BLS), the median wage for workers in the United States in the fourth quarter of 2017 was $857 per week or $44,564 per year for a 40-hour workweek. Wages were 0.9 percent higher than at the same date for the previous year.



To i tak sporo. Osoba z wyższym wykształceniem zarabia 66 tys rocznie (i to jest dopiero mediana!). To tyle co ja w dwa lata z takimi kwalifikacjami i to mieszcząc się w górnym zakresie.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-12-30, 17:46
Rebeliant_ZPF napisał/a:




Może to takie fajne hobby prawych ludzi - wyłapywanie ścierwa w "neighborhood"?



Zdarzają się i tacy...




Wiewór

2018-12-30, 18:24
Rebeliant_ZPF napisał/a:



Umysłowa bieda zdolna jedynie do pracy w sklepach/lokalach usługowych w USA zarabia ~30k USD rocznie. Mają dniówkę jak w PL


Minimalna krajowa w USA to 7,25$ za h. Więc trzy razy więcej niż dostaje polski niewolnik nedzarz.
Problem jest taki że u nas nawet po studiach może skończyć zarabiając 1500 zł a u nich nie ma takiej możliwości. W USA tylko bezmózg zarabia najniższą krajową. Tylko że ich dyplomy mają wartość a nasze uczelnie wypuszczają idiotów.
Pocieszające jest że za minimalną krajową w USA w zdychasz z głodu pod mostem i że w Polsce mimo wszystko żyje się lepiej

Respektuj

2019-07-10, 21:40
ale ja nic nie zrobiłam!! to nie ja!! to ten co samochodem tak szybko odjechal